„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černvír

Nové produkty Černvír

Dlažby a obrubníky Černvír

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černvír

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černvír

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černvír

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černvír

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černvír, Levná dlažba Černvír, Dlažba Černvír, Zámkové dlažby Černvír, Zámkové dlažba Černvír, Betonové dlažby Černvír, Betonová dlažba Černvír, Zdící prvky Černvír, Dlažby II jakosti Černvír, Dlažba II jakosti Černvír, Plošné dlažby Černvír, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Praha 2 Praha 1 Prostějov Znojmo Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Liberec Praha 16 Praha-Velká Chuchle Pardubice Česká Lípa Hodonín Kroměříž Chrudim Praha 14 Domažlice Blansko České Budějovice Praha-Slivenec Praha-Satalice Praha 12 Třebíč Praha-Vinoř Hradec Králové Tábor Praha-Řeporyje Příbram Trutnov Šumperk Praha-Libuš Olomouc Náchod Opava Praha-Suchdol Benešov Zlín Most Brno-venkov Brno-město Praha-Březiněves Vyškov Jihlava Pelhřimov Praha 20 Praha-Klánovice Praha-západ Cheb Praha 18 Praha 10 Jeseník Písek Uherské Hradiště Hlavní město Praha Přerov Vsetín Plzeň-město Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Kladno Plzeň-jih Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Praha 9 Chomutov Litoměřice Praha-Kunratice Praha-Nebušice Břeclav Kutná Hora Praha-Benice Praha 8 Praha-Královice Bruntál Praha 21 Jablonec nad Nisou Svitavy Havlíčkův Brod Praha 19 Teplice Ostrava-město Strakonice Praha 11 Louny Děčín Beroun Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Praha-východ Praha 17 Praha 4 Praha 6 Praha-Lipence Prachatice Praha 7 Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černvír

Levná dlažba Černvír

Dlažba Černvír

Zámkové dlažby Černvír

Zámkové betonové dlažby Černvír

Zámková dlažba Černvír

Betonové dlažby Černvír

Betonová dlažba Černvír

Zdící prvky Černvír

Dlažby II jakosti Černvír

Dlažba II jakosti Černvír

Plošné dlažby Černvír