„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černvír

Nové produkty Černvír

Dlažby a obrubníky Černvír

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černvír

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černvír

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černvír

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černvír

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černvír, Levná dlažba Černvír, Dlažba Černvír, Zámkové dlažby Černvír, Zámkové dlažba Černvír, Betonové dlažby Černvír, Betonová dlažba Černvír, Zdící prvky Černvír, Dlažby II jakosti Černvír, Dlažba II jakosti Černvír, Plošné dlažby Černvír, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Ostrava-město Hlavní město Praha Třebíč Praha 17 Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Brno-venkov Praha 9 Praha-Lipence Praha 14 Litoměřice Praha-Klánovice Praha-Nebušice Prachatice Semily Praha 15 Praha-Petrovice Praha-východ Pardubice Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Nymburk Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Vyškov Most Praha-západ Rakovník Plzeň-sever Karviná Uherské Hradiště Mělník Praha-Újezd Olomouc Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Jičín Děčín Hodonín Praha-Zbraslav Opava Břeclav Praha-Koloděje Strakonice Praha 7 Praha 18 Karlovy Vary Sokolov Plzeň-jih Pelhřimov Praha-Kolovraty Zlín Praha 6 Praha 8 České Budějovice Blansko Trutnov Praha-Libuš Svitavy Příbram Praha-Troja Praha 4 Kladno Praha-Benice Liberec Praha 21 Bruntál Jablonec nad Nisou Přerov Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha 5 Praha 12 Praha 19 Kroměříž Mladá Boleslav Praha-Satalice Beroun Havlíčkův Brod Praha 10 Chomutov Písek Rokycany Nový Jičín Kolín Praha-Přední Kopanina Louny Jeseník Praha-Dubeč Praha 11 Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černvír

Levná dlažba Černvír

Dlažba Černvír

Zámkové dlažby Černvír

Zámkové betonové dlažby Černvír

Zámková dlažba Černvír

Betonové dlažby Černvír

Betonová dlažba Černvír

Zdící prvky Černvír

Dlažby II jakosti Černvír

Dlažba II jakosti Černvír

Plošné dlažby Černvír