„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černýšovice

Nové produkty Černýšovice

Dlažby a obrubníky Černýšovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černýšovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černýšovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černýšovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černýšovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černýšovice, Levná dlažba Černýšovice, Dlažba Černýšovice, Zámkové dlažby Černýšovice, Zámkové dlažba Černýšovice, Betonové dlažby Černýšovice, Betonová dlažba Černýšovice, Zdící prvky Černýšovice, Dlažby II jakosti Černýšovice, Dlažba II jakosti Černýšovice, Plošné dlažby Černýšovice, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Ústí nad Orlicí Kutná Hora Praha-Satalice Uherské Hradiště Prostějov Louny Praha-Zličín Šumperk Beroun Pelhřimov Praha 10 Písek Kolín Příbram Jablonec nad Nisou Praha 14 Praha 8 Praha 5 Praha-Kolovraty Praha-Královice Praha-Lysolaje Praha 3 Praha-Koloděje Ústí nad Labem Svitavy Praha-Velká Chuchle Pardubice Brno-venkov Praha-východ Kroměříž Děčín Mělník Litoměřice Praha-Šeberov Praha 11 Praha-Kunratice Sokolov Nový Jičín Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha-Libuš Jeseník Praha-Dolní Počernice Praha 2 Nymburk Praha-Březiněves Chomutov Český Krumlov Praha-Křeslice Plzeň-jih Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Karlovy Vary Prachatice Vyškov Hradec Králové Praha-Suchdol Rakovník Benešov Blansko Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Náchod Jihlava Žďár nad Sázavou Chrudim Praha 16 Hlavní město Praha Tábor Praha 21 Zlín Teplice Praha 15 Praha 19 Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Cheb Hodonín Praha-Újezd Strakonice Mladá Boleslav Praha-Troja Přerov Třebíč Praha-Lochkov Semily Bruntál Klatovy Karviná Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha 1 Liberec Praha 9 Frýdek-Místek Praha-Dubeč Domažlice Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černýšovice

Levná dlažba Černýšovice

Dlažba Černýšovice

Zámkové dlažby Černýšovice

Zámkové betonové dlažby Černýšovice

Zámková dlažba Černýšovice

Betonové dlažby Černýšovice

Betonová dlažba Černýšovice

Zdící prvky Černýšovice

Dlažby II jakosti Černýšovice

Dlažba II jakosti Černýšovice

Plošné dlažby Černýšovice