„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černýšovice

Nové produkty Černýšovice

Dlažby a obrubníky Černýšovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černýšovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černýšovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černýšovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černýšovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černýšovice, Levná dlažba Černýšovice, Dlažba Černýšovice, Zámkové dlažby Černýšovice, Zámkové dlažba Černýšovice, Betonové dlažby Černýšovice, Betonová dlažba Černýšovice, Zdící prvky Černýšovice, Dlažby II jakosti Černýšovice, Dlažba II jakosti Černýšovice, Plošné dlažby Černýšovice, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Frýdek-Místek Brno-město Český Krumlov Pardubice Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha 10 Havlíčkův Brod Brno-venkov Praha-Lipence Plzeň-město Přerov Prachatice Olomouc Praha-Šeberov Hlavní město Praha Semily Mělník Praha-Klánovice Teplice Jablonec nad Nisou Karviná Praha-Zličín Klatovy Praha-Újezd Plzeň-sever Náchod Praha-Nebušice Česká Lípa Praha 7 Praha-východ Praha 9 Jičín Litoměřice Praha-západ Praha 20 Tábor Ostrava-město Praha 18 Svitavy Pelhřimov Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha 14 Bruntál Praha 13 Praha 2 Vsetín Praha-Zbraslav Praha 16 Ústí nad Labem Chrudim Praha-Troja Strakonice Vyškov Praha-Dubeč Benešov Kroměříž Praha-Koloděje Děčín Praha-Lysolaje Beroun Praha-Libuš Praha-Běchovice Praha 6 Praha-Suchdol Praha 1 Jindřichův Hradec Prostějov Kutná Hora Praha-Vinoř Rokycany Praha 11 Praha 8 Praha-Satalice Písek Tachov Jeseník Kladno Opava Chomutov Hradec Králové Rakovník Rychnov nad Kněžnou Šumperk Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha-Dolní Počernice Cheb Praha-Nedvězí Praha 15 Plzeň-jih Praha-Lochkov Louny Břeclav Znojmo Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černýšovice

Levná dlažba Černýšovice

Dlažba Černýšovice

Zámkové dlažby Černýšovice

Zámkové betonové dlažby Černýšovice

Zámková dlažba Černýšovice

Betonové dlažby Černýšovice

Betonová dlažba Černýšovice

Zdící prvky Černýšovice

Dlažby II jakosti Černýšovice

Dlažba II jakosti Černýšovice

Plošné dlažby Černýšovice