„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černýšovice

Nové produkty Černýšovice

Dlažby a obrubníky Černýšovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černýšovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černýšovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černýšovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černýšovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černýšovice, Levná dlažba Černýšovice, Dlažba Černýšovice, Zámkové dlažby Černýšovice, Zámkové dlažba Černýšovice, Betonové dlažby Černýšovice, Betonová dlažba Černýšovice, Zdící prvky Černýšovice, Dlažby II jakosti Černýšovice, Dlažba II jakosti Černýšovice, Plošné dlažby Černýšovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Praha 18 Prostějov Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha 16 Praha-Koloděje České Budějovice Praha 11 Praha 15 Rokycany Praha-Lochkov Třebíč Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Kolín Český Krumlov Klatovy Mladá Boleslav Liberec Mělník Pardubice Praha-Přední Kopanina Prachatice Opava Blansko Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Vsetín Teplice Uherské Hradiště Jeseník Benešov Kroměříž Olomouc Praha-Benice Vyškov Praha-Petrovice Litoměřice Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha-východ Žďár nad Sázavou Kutná Hora Tábor Domažlice Hradec Králové Praha 5 Děčín Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Most Praha 10 Praha-Vinoř Praha-Křeslice Praha 20 Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Cheb Ústí nad Labem Praha 7 Praha-Lipence Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha 9 Plzeň-město Jindřichův Hradec Jihlava Bruntál Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Tachov Jičín Havlíčkův Brod Karviná Praha 8 Kladno Sokolov Chrudim Praha-Satalice Praha 21 Přerov Praha 13 Strakonice Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Praha 4 Náchod Praha-Troja Praha 1 Semily Hodonín Šumperk Příbram Pelhřimov Svitavy Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černýšovice

Levná dlažba Černýšovice

Dlažba Černýšovice

Zámkové dlažby Černýšovice

Zámkové betonové dlažby Černýšovice

Zámková dlažba Černýšovice

Betonové dlažby Černýšovice

Betonová dlažba Černýšovice

Zdící prvky Černýšovice

Dlažby II jakosti Černýšovice

Dlažba II jakosti Černýšovice

Plošné dlažby Černýšovice