„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Červená Lhota

Nové produkty Červená Lhota

Dlažby a obrubníky Červená Lhota

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Červená Lhota

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Červená Lhota

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Červená Lhota

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Červená Lhota

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Červená Lhota, Levná dlažba Červená Lhota, Dlažba Červená Lhota, Zámkové dlažby Červená Lhota, Zámkové dlažba Červená Lhota, Betonové dlažby Červená Lhota, Betonová dlažba Červená Lhota, Zdící prvky Červená Lhota, Dlažby II jakosti Červená Lhota, Dlažba II jakosti Červená Lhota, Plošné dlažby Červená Lhota, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Praha 17 Hradec Králové Brno-město Praha-Čakovice Kladno Praha-Troja Domažlice Praha 6 Praha-Benice Opava Praha-západ Praha-Koloděje Přerov Praha 2 Pardubice Mělník Hodonín Liberec Semily Tachov České Budějovice Praha-Újezd Chrudim Praha-Řeporyje Pelhřimov Písek Vyškov Praha-Klánovice Praha 20 Břeclav Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Cheb Karviná Praha-Zličín Praha-Lysolaje Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Praha-Královice Praha-Dubeč Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Praha-východ Nový Jičín Prostějov Praha-Štěrboholy Kutná Hora Litoměřice Bruntál Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha 8 Plzeň-jih Plzeň-město Šumperk Znojmo Praha 4 Rakovník Jeseník Praha-Dolní Počernice Svitavy Kolín Jihlava Praha-Nebušice Frýdek-Místek Praha-Satalice Chomutov Praha 11 Praha-Lipence Rokycany Jičín Praha-Nedvězí Zlín Vsetín Praha-Šeberov Karlovy Vary Klatovy Trutnov Praha-Kunratice Olomouc Benešov Kroměříž Ústí nad Orlicí Nymburk Most Praha-Březiněves Praha 21 Ostrava-město Blansko Česká Lípa Praha 1 Praha 16 Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Praha 10 Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Červená Lhota

Levná dlažba Červená Lhota

Dlažba Červená Lhota

Zámkové dlažby Červená Lhota

Zámkové betonové dlažby Červená Lhota

Zámková dlažba Červená Lhota

Betonové dlažby Červená Lhota

Betonová dlažba Červená Lhota

Zdící prvky Červená Lhota

Dlažby II jakosti Červená Lhota

Dlažba II jakosti Červená Lhota

Plošné dlažby Červená Lhota