„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Červené Pečky

Nové produkty Červené Pečky

Dlažby a obrubníky Červené Pečky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Červené Pečky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Červené Pečky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Červené Pečky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Červené Pečky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Červené Pečky, Levná dlažba Červené Pečky, Dlažba Červené Pečky, Zámkové dlažby Červené Pečky, Zámkové dlažba Červené Pečky, Betonové dlažby Červené Pečky, Betonová dlažba Červené Pečky, Zdící prvky Červené Pečky, Dlažby II jakosti Červené Pečky, Dlažba II jakosti Červené Pečky, Plošné dlažby Červené Pečky, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Praha 3 Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Praha-Koloděje Praha-Klánovice Nymburk Znojmo Frýdek-Místek Pardubice Louny Praha-Lipence Praha-Kolovraty Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Mladá Boleslav Tachov Hradec Králové Zlín Praha-Přední Kopanina Praha 19 Praha-Zbraslav Plzeň-sever Praha-Lochkov Svitavy Teplice Kladno Chrudim Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Praha-Troja Praha 12 Ústí nad Labem Opava Prachatice Děčín Praha-Čakovice Brno-město Praha-Běchovice Praha 6 Praha-Benice Český Krumlov Praha-Královice Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Jihlava Hodonín Praha-Dolní Počernice Bruntál Praha 10 Příbram Praha-Újezd Praha 15 Kutná Hora Praha 4 Praha-západ Rakovník Praha-Dubeč Klatovy Cheb Praha-Libuš Praha 20 Praha-Nedvězí Vyškov Žďár nad Sázavou Praha 11 Pelhřimov Praha 8 Kolín Prostějov Praha-Petrovice Uherské Hradiště Litoměřice Praha-Ďáblice Most České Budějovice Náchod Trutnov Domažlice Karviná Třebíč Havlíčkův Brod Praha 17 Hlavní město Praha Blansko Ostrava-město Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha-Zličín Praha-Kunratice Olomouc Jičín Břeclav Vsetín Praha-Lysolaje Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Červené Pečky

Levná dlažba Červené Pečky

Dlažba Červené Pečky

Zámkové dlažby Červené Pečky

Zámkové betonové dlažby Červené Pečky

Zámková dlažba Červené Pečky

Betonové dlažby Červené Pečky

Betonová dlažba Červené Pečky

Zdící prvky Červené Pečky

Dlažby II jakosti Červené Pečky

Dlažba II jakosti Červené Pečky

Plošné dlažby Červené Pečky