„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Česká

Nové produkty Česká

Dlažby a obrubníky Česká

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Česká

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Česká

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Česká

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Česká

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Česká, Levná dlažba Česká, Dlažba Česká, Zámkové dlažby Česká, Zámkové dlažba Česká, Betonové dlažby Česká, Betonová dlažba Česká, Zdící prvky Česká, Dlažby II jakosti Česká, Dlažba II jakosti Česká, Plošné dlažby Česká, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Praha-Vinoř Sokolov Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Náchod Jeseník Praha-Nebušice Tachov Šumperk Karlovy Vary Brno-venkov Praha 7 Jihlava Praha-Nedvězí Praha 12 Praha-Suchdol Znojmo Praha-Lipence Praha 1 Opava České Budějovice Most Český Krumlov Louny Praha 16 Praha-Lochkov Praha-Běchovice Domažlice Praha 20 Vsetín Nymburk Praha-Slivenec Trutnov Praha-Řeporyje Prachatice Praha-Benice Praha-Ďáblice Bruntál Praha-západ Přerov Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina Praha 10 Havlíčkův Brod Litoměřice Beroun Praha 8 Praha 3 Jablonec nad Nisou Jičín Děčín Mělník Praha 13 Praha-Satalice Praha 18 Praha 11 Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Semily Praha 15 Praha 2 Kutná Hora Praha-Zličín Benešov Praha-východ Praha-Dubeč Blansko Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Plzeň-sever Teplice Rakovník Praha-Petrovice Prostějov Příbram Praha-Troja Praha-Libuš Brno-město Hlavní město Praha Kolín Praha-Dolní Chabry Praha 4 Chrudim Tábor Česká Lípa Praha-Křeslice Chomutov Praha-Újezd Ostrava-město Praha 9 Olomouc Jindřichův Hradec Cheb Klatovy Praha-Štěrboholy Třebíč Ústí nad Labem Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Česká

Levná dlažba Česká

Dlažba Česká

Zámkové dlažby Česká

Zámkové betonové dlažby Česká

Zámková dlažba Česká

Betonové dlažby Česká

Betonová dlažba Česká

Zdící prvky Česká

Dlažby II jakosti Česká

Dlažba II jakosti Česká

Plošné dlažby Česká