„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Češov

Nové produkty Češov

Dlažby a obrubníky Češov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Češov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Češov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Češov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Češov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Češov, Levná dlažba Češov, Dlažba Češov, Zámkové dlažby Češov, Zámkové dlažba Češov, Betonové dlažby Češov, Betonová dlažba Češov, Zdící prvky Češov, Dlažby II jakosti Češov, Dlažba II jakosti Češov, Plošné dlažby Češov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Praha 21 Praha-Petrovice Praha 9 Trutnov Praha-Lochkov Svitavy Jablonec nad Nisou Litoměřice Praha-Přední Kopanina Pardubice Jeseník Děčín Znojmo Frýdek-Místek Vsetín Uherské Hradiště Strakonice Praha 4 Praha 3 Praha-Suchdol Praha-Běchovice Praha-Královice Zlín Třebíč Praha-Satalice Praha-Kolovraty Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha-Křeslice Praha 12 Louny Ústí nad Orlicí Chomutov Kroměříž Teplice Praha-Libuš Praha-Řeporyje Vyškov Rychnov nad Kněžnou Příbram Jihlava Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Tábor Praha-východ Břeclav Chrudim Ústí nad Labem Bruntál Praha 11 Plzeň-jih Opava Praha-Březiněves Prachatice Praha-Troja Beroun Praha 20 Prostějov Praha-Vinoř Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Praha 18 Tachov Blansko Praha 17 Rokycany Semily Mělník Ostrava-město Plzeň-město Olomouc Nový Jičín Praha-Lysolaje Karlovy Vary Cheb Náchod Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Hradec Králové Brno-město Šumperk Praha-Benice Praha-Lipence Praha-Kunratice Písek Český Krumlov České Budějovice Karviná Praha 16 Havlíčkův Brod Praha 1 Praha 7 Praha-Nedvězí Domažlice Kladno Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Češov

Levná dlažba Češov

Dlažba Češov

Zámkové dlažby Češov

Zámkové betonové dlažby Češov

Zámková dlažba Češov

Betonové dlažby Češov

Betonová dlažba Češov

Zdící prvky Češov

Dlažby II jakosti Češov

Dlažba II jakosti Češov

Plošné dlažby Češov