„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čestlice

Nové produkty Čestlice

Dlažby a obrubníky Čestlice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čestlice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čestlice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čestlice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čestlice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čestlice, Levná dlažba Čestlice, Dlažba Čestlice, Zámkové dlažby Čestlice, Zámkové dlažba Čestlice, Betonové dlažby Čestlice, Betonová dlažba Čestlice, Zdící prvky Čestlice, Dlažby II jakosti Čestlice, Dlažba II jakosti Čestlice, Plošné dlažby Čestlice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Beroun Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Praha 5 Kutná Hora Praha 1 Praha-Újezd Hodonín Jičín Praha-Nebušice Pelhřimov Svitavy Praha 8 Praha 10 Břeclav Klatovy Praha-Šeberov Praha-Lipence Brno-město Most Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha 19 Sokolov Vyškov Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Jeseník Praha-Řeporyje Praha 4 Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Jihlava Opava Chrudim Benešov Rakovník Nymburk Praha 13 Praha 20 Ústí nad Orlicí Praha 9 Praha-Satalice Praha-Královice Chomutov Praha 18 Kroměříž Tachov Praha 11 Vsetín Praha-Benice Zlín Písek Kolín Praha 22 Kladno Hradec Králové Praha 21 Praha-Kunratice Příbram Praha 12 Praha 17 Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Praha-Zbraslav Karlovy Vary Praha-Suchdol Náchod Praha 6 Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Praha-Lochkov Třebíč Praha-Čakovice České Budějovice Karviná Liberec Praha-západ Praha-Troja Jindřichův Hradec Ostrava-město Plzeň-sever Praha-Vinoř Praha 15 Prachatice Pardubice Praha 3 Česká Lípa Praha 16 Praha-východ Praha-Libuš Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čestlice

Levná dlažba Čestlice

Dlažba Čestlice

Zámkové dlažby Čestlice

Zámkové betonové dlažby Čestlice

Zámková dlažba Čestlice

Betonové dlažby Čestlice

Betonová dlažba Čestlice

Zdící prvky Čestlice

Dlažby II jakosti Čestlice

Dlažba II jakosti Čestlice

Plošné dlažby Čestlice