„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čestlice

Nové produkty Čestlice

Dlažby a obrubníky Čestlice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čestlice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čestlice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čestlice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čestlice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čestlice, Levná dlažba Čestlice, Dlažba Čestlice, Zámkové dlažby Čestlice, Zámkové dlažba Čestlice, Betonové dlažby Čestlice, Betonová dlažba Čestlice, Zdící prvky Čestlice, Dlažby II jakosti Čestlice, Dlažba II jakosti Čestlice, Plošné dlažby Čestlice, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Břeclav Domažlice Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Jihlava Praha-Běchovice Pardubice Opava Chomutov Praha 10 Nový Jičín Liberec Nymburk Praha-Velká Chuchle Praha 9 Praha-Nebušice Praha 19 Praha-Kunratice Prachatice Ústí nad Orlicí Ostrava-město Praha 2 Hodonín Praha-Slivenec Tábor Mladá Boleslav Semily Praha-Zbraslav Blansko Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Kutná Hora Praha-Šeberov Vyškov Svitavy Hradec Králové Kolín Jablonec nad Nisou Brno-město Cheb Praha-Březiněves Strakonice Praha 17 Praha-Petrovice Louny Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha 13 Tachov Praha-západ Praha 20 Praha 14 Most Praha-Satalice Praha-Lochkov Plzeň-jih Plzeň-sever Benešov Písek Praha-Dolní Chabry Děčín Prostějov Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha-Vinoř Praha-Lipence Olomouc Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Přerov Jičín Praha-Suchdol Příbram Kladno Praha 6 Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Trutnov Praha 11 Praha-Kolovraty Jeseník Praha 21 Praha 16 Rakovník Praha-Újezd Sokolov Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Praha 4 Šumperk Rokycany Praha 7 Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čestlice

Levná dlažba Čestlice

Dlažba Čestlice

Zámkové dlažby Čestlice

Zámkové betonové dlažby Čestlice

Zámková dlažba Čestlice

Betonové dlažby Čestlice

Betonová dlažba Čestlice

Zdící prvky Čestlice

Dlažby II jakosti Čestlice

Dlažba II jakosti Čestlice

Plošné dlažby Čestlice