„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čestlice

Nové produkty Čestlice

Dlažby a obrubníky Čestlice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čestlice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čestlice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čestlice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čestlice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čestlice, Levná dlažba Čestlice, Dlažba Čestlice, Zámkové dlažby Čestlice, Zámkové dlažba Čestlice, Betonové dlažby Čestlice, Betonová dlažba Čestlice, Zdící prvky Čestlice, Dlažby II jakosti Čestlice, Dlažba II jakosti Čestlice, Plošné dlažby Čestlice, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Beroun Mělník Praha-Vinoř Praha-západ Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Praha-Slivenec Jeseník Blansko Praha-Petrovice Ostrava-město Český Krumlov Louny Česká Lípa Praha 5 Praha 8 Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-Ďáblice Tachov Přerov Praha 3 Praha 18 Praha-Královice Karlovy Vary Praha 22 Karviná Litoměřice Praha-Lipence Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Sokolov Praha 7 Ústí nad Labem Praha 2 Praha 20 Chomutov Semily Praha-Běchovice Benešov Praha-Čakovice Jičín Vsetín Most Nymburk Děčín Náchod Praha 4 Praha-Nebušice Praha 14 Trutnov Rakovník Praha 19 České Budějovice Praha 16 Plzeň-jih Rokycany Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Teplice Praha-Březiněves Olomouc Znojmo Šumperk Praha-Kunratice Praha 1 Domažlice Příbram Liberec Praha-Zbraslav Kladno Hlavní město Praha Svitavy Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Prachatice Praha 21 Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Břeclav Praha 11 Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha-Benice Zlín Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Bruntál Praha 13 Vyškov Cheb Nový Jičín Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čestlice

Levná dlažba Čestlice

Dlažba Čestlice

Zámkové dlažby Čestlice

Zámkové betonové dlažby Čestlice

Zámková dlažba Čestlice

Betonové dlažby Čestlice

Betonová dlažba Čestlice

Zdící prvky Čestlice

Dlažby II jakosti Čestlice

Dlažba II jakosti Čestlice

Plošné dlažby Čestlice