„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Číčenice

Nové produkty Číčenice

Dlažby a obrubníky Číčenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Číčenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Číčenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Číčenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Číčenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Číčenice, Levná dlažba Číčenice, Dlažba Číčenice, Zámkové dlažby Číčenice, Zámkové dlažba Číčenice, Betonové dlažby Číčenice, Betonová dlažba Číčenice, Zdící prvky Číčenice, Dlažby II jakosti Číčenice, Dlažba II jakosti Číčenice, Plošné dlažby Číčenice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Benešov Litoměřice Kladno Praha 21 Praha 2 Nový Jičín Český Krumlov Brno-venkov Rakovník Přerov Plzeň-jih Most Znojmo Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Praha-Nebušice Praha-Benice Praha-Kolovraty Plzeň-město Náchod Kolín Liberec Praha 18 Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Praha 6 Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Praha-Kunratice Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Teplice Nymburk Praha 22 Tachov Praha 3 Příbram Jindřichův Hradec Sokolov Praha 12 Praha-Královice Klatovy Prostějov Pardubice Praha 15 Vyškov Praha 14 Louny Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Jeseník Hodonín Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha-Řeporyje Karlovy Vary Praha-Libuš Vsetín Beroun Praha-Újezd Praha 10 Ústí nad Orlicí Praha 5 Praha-Satalice Tábor Praha 17 Praha-Lysolaje Praha 13 Chrudim Praha-Suchdol Svitavy Děčín Praha 19 Praha-Dubeč Praha-východ Olomouc Praha-Šeberov Pelhřimov Praha-Petrovice Praha-Zbraslav České Budějovice Ostrava-město Šumperk Opava Bruntál Písek Praha 20 Jihlava Praha-Běchovice Praha-Troja Cheb Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Číčenice

Levná dlažba Číčenice

Dlažba Číčenice

Zámkové dlažby Číčenice

Zámkové betonové dlažby Číčenice

Zámková dlažba Číčenice

Betonové dlažby Číčenice

Betonová dlažba Číčenice

Zdící prvky Číčenice

Dlažby II jakosti Číčenice

Dlažba II jakosti Číčenice

Plošné dlažby Číčenice