„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Číčenice

Nové produkty Číčenice

Dlažby a obrubníky Číčenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Číčenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Číčenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Číčenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Číčenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Číčenice, Levná dlažba Číčenice, Dlažba Číčenice, Zámkové dlažby Číčenice, Zámkové dlažba Číčenice, Betonové dlažby Číčenice, Betonová dlažba Číčenice, Zdící prvky Číčenice, Dlažby II jakosti Číčenice, Dlažba II jakosti Číčenice, Plošné dlažby Číčenice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Praha-Křeslice Chrudim Praha 17 Beroun Sokolov Prostějov Praha-Zbraslav Praha 4 Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Přerov Praha-Dolní Počernice Opava Kladno Praha-Troja Mladá Boleslav Praha 5 Praha-Satalice Kutná Hora Hodonín Děčín Praha 8 Domažlice Příbram Teplice Žďár nad Sázavou Chomutov Litoměřice Praha-Šeberov Brno-venkov Bruntál Blansko Praha-Nebušice Třebíč Praha-Ďáblice Náchod Kroměříž Jablonec nad Nisou Praha 13 Kolín České Budějovice Havlíčkův Brod Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha 11 Praha-Běchovice Praha 7 Praha 2 Praha-Velká Chuchle Prachatice Pardubice Praha-Slivenec Praha 3 Praha-Lochkov Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Mělník Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Praha-Suchdol Vsetín Karlovy Vary Karviná Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Liberec Praha-Benice Klatovy Břeclav Praha-západ Rokycany Praha 6 Plzeň-sever Tachov Uherské Hradiště Praha-Lipence Praha 22 Praha-Petrovice Znojmo Ústí nad Orlicí Vyškov Ústí nad Labem Praha-Královice Jičín Tábor Písek Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Jeseník Zlín Frýdek-Místek Praha 16 Praha-Štěrboholy Benešov Olomouc Rakovník Praha 9 Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Číčenice

Levná dlažba Číčenice

Dlažba Číčenice

Zámkové dlažby Číčenice

Zámkové betonové dlažby Číčenice

Zámková dlažba Číčenice

Betonové dlažby Číčenice

Betonová dlažba Číčenice

Zdící prvky Číčenice

Dlažby II jakosti Číčenice

Dlažba II jakosti Číčenice

Plošné dlažby Číčenice