„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Číčovice

Nové produkty Číčovice

Dlažby a obrubníky Číčovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Číčovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Číčovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Číčovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Číčovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Číčovice, Levná dlažba Číčovice, Dlažba Číčovice, Zámkové dlažby Číčovice, Zámkové dlažba Číčovice, Betonové dlažby Číčovice, Betonová dlažba Číčovice, Zdící prvky Číčovice, Dlažby II jakosti Číčovice, Dlažba II jakosti Číčovice, Plošné dlažby Číčovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Domažlice Praha-Šeberov Tábor Plzeň-město Vsetín Praha-Slivenec Praha 16 Rokycany Svitavy Jablonec nad Nisou Příbram Praha 9 Praha-Velká Chuchle Děčín Praha-Zbraslav Bruntál Frýdek-Místek Znojmo Praha-Troja Ostrava-město Praha 12 Písek Jindřichův Hradec Rakovník Tachov Karviná Sokolov Praha-západ Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Beroun Olomouc Praha 22 Trutnov Praha-Dubeč Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Břeclav Mělník Praha-Nedvězí Praha-Újezd Plzeň-jih Praha-Kunratice Jeseník Zlín České Budějovice Semily Plzeň-sever Praha 4 Praha 8 Strakonice Praha-Suchdol Pardubice Náchod Kutná Hora Praha 10 Hodonín Mladá Boleslav Blansko Kroměříž Praha-Lysolaje Praha 6 Český Krumlov Praha 1 Praha-východ Praha 5 Opava Praha-Řeporyje Praha 17 Praha 15 Praha-Královice Uherské Hradiště Praha-Zličín Praha 14 Chrudim Praha-Křeslice Karlovy Vary Praha 20 Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Kolín Šumperk Jičín Praha 18 Hradec Králové Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Praha 11 Praha-Klánovice Třebíč Česká Lípa Vyškov Praha 19 Kladno Praha 2 Praha-Kolovraty Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Číčovice

Levná dlažba Číčovice

Dlažba Číčovice

Zámkové dlažby Číčovice

Zámkové betonové dlažby Číčovice

Zámková dlažba Číčovice

Betonové dlažby Číčovice

Betonová dlažba Číčovice

Zdící prvky Číčovice

Dlažby II jakosti Číčovice

Dlažba II jakosti Číčovice

Plošné dlažby Číčovice