„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Číčovice

Nové produkty Číčovice

Dlažby a obrubníky Číčovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Číčovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Číčovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Číčovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Číčovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Číčovice, Levná dlažba Číčovice, Dlažba Číčovice, Zámkové dlažby Číčovice, Zámkové dlažba Číčovice, Betonové dlažby Číčovice, Betonová dlažba Číčovice, Zdící prvky Číčovice, Dlažby II jakosti Číčovice, Dlažba II jakosti Číčovice, Plošné dlažby Číčovice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Praha-Benice Praha 6 Brno-město Praha 11 Prostějov Olomouc Praha-západ Praha-Šeberov Zlín Praha-Suchdol České Budějovice Praha-Zbraslav Karviná Český Krumlov Sokolov Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Hradec Králové Praha 20 Kutná Hora Praha 17 Praha-Satalice Šumperk Mladá Boleslav Jičín Ostrava-město Praha-Štěrboholy Blansko Břeclav Prachatice Brno-venkov Nymburk Praha 19 Kladno Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Praha 5 Písek Beroun Praha-Dolní Počernice Teplice Praha-Zličín Mělník Chomutov Jindřichův Hradec Jeseník Praha 14 Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Semily Rokycany Praha 2 Plzeň-město Praha-Petrovice Jihlava Praha 4 Benešov Litoměřice Praha-Velká Chuchle Kroměříž Česká Lípa Pardubice Liberec Praha 22 Praha 9 Praha-Řeporyje Chrudim Praha-Běchovice Praha-Vinoř Cheb Svitavy Tábor Most Příbram Trutnov Praha-Slivenec Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Praha 7 Plzeň-jih Karlovy Vary Přerov Ústí nad Orlicí Praha 15 Praha 8 Náchod Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Třebíč Tachov Opava Domažlice Praha-Troja Praha-Lipence Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Číčovice

Levná dlažba Číčovice

Dlažba Číčovice

Zámkové dlažby Číčovice

Zámkové betonové dlažby Číčovice

Zámková dlažba Číčovice

Betonové dlažby Číčovice

Betonová dlažba Číčovice

Zdící prvky Číčovice

Dlažby II jakosti Číčovice

Dlažba II jakosti Číčovice

Plošné dlažby Číčovice