„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Číhaň

Nové produkty Číhaň

Dlažby a obrubníky Číhaň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Číhaň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Číhaň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Číhaň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Číhaň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Číhaň, Levná dlažba Číhaň, Dlažba Číhaň, Zámkové dlažby Číhaň, Zámkové dlažba Číhaň, Betonové dlažby Číhaň, Betonová dlažba Číhaň, Zdící prvky Číhaň, Dlažby II jakosti Číhaň, Dlažba II jakosti Číhaň, Plošné dlažby Číhaň, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Česká Lípa Rokycany České Budějovice Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Rakovník Praha-Troja Most Praha-Nedvězí Jeseník Praha-Dolní Chabry Pardubice Praha-Zličín Bruntál Praha 15 Příbram Chrudim Mladá Boleslav Jihlava Jablonec nad Nisou Hodonín Praha-Zbraslav Praha 6 Chomutov Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Kutná Hora Tachov Břeclav Havlíčkův Brod Praha 4 Praha 18 Třebíč Praha 10 Praha 2 Tábor Praha 21 Benešov Olomouc Praha 3 Prachatice Prostějov Praha-Vinoř Ostrava-město Praha 12 Svitavy Plzeň-město Praha-západ Šumperk Jičín Praha-Královice Praha-Řeporyje Pelhřimov Mělník Praha-Běchovice Přerov Praha 5 Praha 20 Hradec Králové Praha-Petrovice Opava Trutnov Praha-Dubeč Ústí nad Labem Praha-Březiněves Praha 8 Ústí nad Orlicí Strakonice Beroun Domažlice Litoměřice Kladno Praha-Křeslice Cheb Blansko Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Klatovy Praha-Satalice Praha-Ďáblice Praha-východ Praha-Čakovice Nymburk Zlín Karviná Praha-Lochkov Náchod Praha-Újezd Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha 16 Karlovy Vary Praha-Suchdol Kroměříž Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha-Kunratice Český Krumlov Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Číhaň

Levná dlažba Číhaň

Dlažba Číhaň

Zámkové dlažby Číhaň

Zámkové betonové dlažby Číhaň

Zámková dlažba Číhaň

Betonové dlažby Číhaň

Betonová dlažba Číhaň

Zdící prvky Číhaň

Dlažby II jakosti Číhaň

Dlažba II jakosti Číhaň

Plošné dlažby Číhaň