„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Číhaň

Nové produkty Číhaň

Dlažby a obrubníky Číhaň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Číhaň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Číhaň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Číhaň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Číhaň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Číhaň, Levná dlažba Číhaň, Dlažba Číhaň, Zámkové dlažby Číhaň, Zámkové dlažba Číhaň, Betonové dlažby Číhaň, Betonová dlažba Číhaň, Zdící prvky Číhaň, Dlažby II jakosti Číhaň, Dlažba II jakosti Číhaň, Plošné dlažby Číhaň, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Praha 6 Brno-město Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha-Královice Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Praha 17 Opava Praha 2 Praha-Ďáblice Ostrava-město České Budějovice Strakonice Louny Praha-Běchovice Praha 15 Nymburk Most Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha 18 Rakovník Praha 4 Praha-Petrovice Hlavní město Praha Domažlice Příbram Hradec Králové Náchod Praha-Kolovraty Praha 3 Praha-Nebušice Praha-Suchdol Třebíč Znojmo Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Praha 9 Cheb Praha 5 Praha-Slivenec Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Přerov Kroměříž Klatovy Frýdek-Místek Olomouc Sokolov Praha 12 Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Vsetín Benešov Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Praha 11 Šumperk Praha-Šeberov Teplice Praha 21 Praha-Satalice Praha-Zbraslav Blansko Karlovy Vary Praha 20 Jičín Tábor Praha-Čakovice Kolín Děčín Beroun Praha-Dubeč Praha-Troja Svitavy Karviná Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Praha-Kunratice Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Praha 13 Plzeň-město Plzeň-jih Praha-Benice Ústí nad Labem Uherské Hradiště Rokycany Praha-Dolní Počernice Kladno Praha 16 Liberec Praha-Zličín Praha 22 Praha 1 Tachov Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Číhaň

Levná dlažba Číhaň

Dlažba Číhaň

Zámkové dlažby Číhaň

Zámkové betonové dlažby Číhaň

Zámková dlažba Číhaň

Betonové dlažby Číhaň

Betonová dlažba Číhaň

Zdící prvky Číhaň

Dlažby II jakosti Číhaň

Dlažba II jakosti Číhaň

Plošné dlažby Číhaň