„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Číhaň

Nové produkty Číhaň

Dlažby a obrubníky Číhaň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Číhaň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Číhaň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Číhaň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Číhaň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Číhaň, Levná dlažba Číhaň, Dlažba Číhaň, Zámkové dlažby Číhaň, Zámkové dlažba Číhaň, Betonové dlažby Číhaň, Betonová dlažba Číhaň, Zdící prvky Číhaň, Dlažby II jakosti Číhaň, Dlažba II jakosti Číhaň, Plošné dlažby Číhaň, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Praha 18 Beroun Ústí nad Orlicí Blansko Praha-Lipence Most Trutnov Hlavní město Praha Klatovy Tachov Praha-Dubeč Strakonice Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Děčín Louny Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Praha 11 Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Kroměříž Semily Znojmo Šumperk Zlín Praha-východ Náchod Mělník Praha-Běchovice Praha 12 Břeclav Třebíč Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Prachatice Jihlava Chomutov Olomouc Domažlice Praha-Troja Vyškov Mladá Boleslav Příbram Plzeň-jih Plzeň-sever Praha 1 Praha 8 Praha-Újezd Praha-Kolovraty Praha 14 Praha-Satalice Kladno Pelhřimov Ústí nad Labem Plzeň-město Svitavy Praha-Křeslice Chrudim Praha 7 Bruntál Praha-Vinoř Brno-venkov Litoměřice Benešov Teplice Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Český Krumlov Tábor Praha 19 Karviná Brno-město Prostějov Pardubice Praha 17 Praha-Královice Praha 5 Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Ostrava-město Praha 6 Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Opava Česká Lípa Praha-Kunratice Praha 15 Rokycany Kutná Hora Praha 3 Jeseník Nový Jičín Přerov Liberec Praha 9 Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Číhaň

Levná dlažba Číhaň

Dlažba Číhaň

Zámkové dlažby Číhaň

Zámkové betonové dlažby Číhaň

Zámková dlažba Číhaň

Betonové dlažby Číhaň

Betonová dlažba Číhaň

Zdící prvky Číhaň

Dlažby II jakosti Číhaň

Dlažba II jakosti Číhaň

Plošné dlažby Číhaň