„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Číhošť

Nové produkty Číhošť

Dlažby a obrubníky Číhošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Číhošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Číhošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Číhošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Číhošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Číhošť, Levná dlažba Číhošť, Dlažba Číhošť, Zámkové dlažby Číhošť, Zámkové dlažba Číhošť, Betonové dlažby Číhošť, Betonová dlažba Číhošť, Zdící prvky Číhošť, Dlažby II jakosti Číhošť, Dlažba II jakosti Číhošť, Plošné dlažby Číhošť, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha 21 Praha 19 Praha 11 Praha-Libuš Semily Cheb Praha 4 Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Rakovník Praha-Zbraslav Praha 17 Praha-Slivenec Praha-Petrovice Sokolov Rokycany Praha-Troja Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha-Lipence Pelhřimov Praha 20 Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Praha 9 Trutnov Kolín Praha 10 Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Strakonice Plzeň-město České Budějovice Jičín Česká Lípa Uherské Hradiště Praha 13 Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Ostrava-město Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Přerov Praha 5 Bruntál Děčín Nymburk Benešov Praha-Štěrboholy Praha 1 Praha 8 Praha 22 Znojmo Praha 18 Pardubice Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Mělník Domažlice Praha-Zličín Praha-Benice Tachov Blansko Praha-Újezd Nový Jičín Karviná Třebíč Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Zlín Brno-město Liberec Praha-Kunratice Praha 2 Praha-Šeberov Praha-Královice Kutná Hora Karlovy Vary Klatovy Opava Praha-Satalice Praha 16 Praha-východ Most Praha-Křeslice Svitavy Praha-Čakovice Břeclav Praha 14 Praha-Koloděje Náchod Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Číhošť

Levná dlažba Číhošť

Dlažba Číhošť

Zámkové dlažby Číhošť

Zámkové betonové dlažby Číhošť

Zámková dlažba Číhošť

Betonové dlažby Číhošť

Betonová dlažba Číhošť

Zdící prvky Číhošť

Dlažby II jakosti Číhošť

Dlažba II jakosti Číhošť

Plošné dlažby Číhošť