„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Číhošť

Nové produkty Číhošť

Dlažby a obrubníky Číhošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Číhošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Číhošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Číhošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Číhošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Číhošť, Levná dlažba Číhošť, Dlažba Číhošť, Zámkové dlažby Číhošť, Zámkové dlažba Číhošť, Betonové dlažby Číhošť, Betonová dlažba Číhošť, Zdící prvky Číhošť, Dlažby II jakosti Číhošť, Dlažba II jakosti Číhošť, Plošné dlažby Číhošť, Plošná dlažba


Další města:

Písek Znojmo Jindřichův Hradec Brno-město Praha-Újezd Praha 21 Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Praha-Běchovice Příbram Litoměřice Klatovy Havlíčkův Brod Praha 7 Praha 2 Praha 10 Most Praha-Přední Kopanina Kladno Jičín Praha-Vinoř Nový Jičín Svitavy Hlavní město Praha Blansko Pelhřimov Praha-Benice Ostrava-město Jeseník Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Vyškov Žďár nad Sázavou Praha 6 Praha 1 Třebíč Chrudim Přerov Cheb Praha 13 Vsetín Česká Lípa Praha 5 Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Tábor Praha-Satalice Šumperk Ústí nad Orlicí Břeclav Strakonice Plzeň-sever Praha-Libuš Hradec Králové Praha-Petrovice Jihlava Praha-Klánovice Kroměříž Domažlice Praha-Kunratice Praha-Nebušice Praha 20 Praha-Lochkov Hodonín Praha-Štěrboholy Děčín Praha-východ Praha-Troja Plzeň-město Teplice Kolín Kutná Hora Liberec Praha-Lipence Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Olomouc Praha 17 Chomutov Prostějov Nymburk Louny Rokycany Opava Prachatice Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha 9 Beroun Praha-Březiněves Brno-venkov Zlín Mělník Praha-Slivenec Praha 4 Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Číhošť

Levná dlažba Číhošť

Dlažba Číhošť

Zámkové dlažby Číhošť

Zámkové betonové dlažby Číhošť

Zámková dlažba Číhošť

Betonové dlažby Číhošť

Betonová dlažba Číhošť

Zdící prvky Číhošť

Dlažby II jakosti Číhošť

Dlažba II jakosti Číhošť

Plošné dlažby Číhošť