„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čikov

Nové produkty Čikov

Dlažby a obrubníky Čikov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čikov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čikov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čikov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čikov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čikov, Levná dlažba Čikov, Dlažba Čikov, Zámkové dlažby Čikov, Zámkové dlažba Čikov, Betonové dlažby Čikov, Betonová dlažba Čikov, Zdící prvky Čikov, Dlažby II jakosti Čikov, Dlažba II jakosti Čikov, Plošné dlažby Čikov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Praha-Zličín Zlín Praha 7 Pelhřimov Karviná České Budějovice Praha 16 Praha-Lochkov Praha 18 Ústí nad Labem Písek Praha-Křeslice Česká Lípa Kolín Šumperk Mělník Praha 2 Praha-Petrovice Příbram Praha-Čakovice Svitavy Plzeň-sever Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Kutná Hora Tachov Praha 20 Hlavní město Praha Praha-západ Přerov Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Praha-Troja Cheb Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Praha 8 Praha-Slivenec Vyškov Rakovník Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Praha 11 Praha 5 Praha 9 Sokolov Hodonín Praha-Benice Praha-Vinoř Praha 14 Frýdek-Místek Prachatice Praha-východ Praha 19 Bruntál Strakonice Žďár nad Sázavou Kroměříž Nový Jičín Jindřichův Hradec Domažlice Kladno Chrudim Praha-Dolní Počernice Teplice Praha 3 Most Chomutov Praha-Kolovraty Brno-venkov Praha 6 Praha-Újezd Blansko Děčín Semily Praha-Kunratice Klatovy Praha 10 Znojmo Praha 17 Břeclav Praha-Klánovice Praha-Dubeč Liberec Jeseník Benešov Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Plzeň-jih Nymburk Jičín Praha 21 Praha 13 Louny Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čikov

Levná dlažba Čikov

Dlažba Čikov

Zámkové dlažby Čikov

Zámkové betonové dlažby Čikov

Zámková dlažba Čikov

Betonové dlažby Čikov

Betonová dlažba Čikov

Zdící prvky Čikov

Dlažby II jakosti Čikov

Dlažba II jakosti Čikov

Plošné dlažby Čikov