„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čikov

Nové produkty Čikov

Dlažby a obrubníky Čikov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čikov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čikov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čikov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čikov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čikov, Levná dlažba Čikov, Dlažba Čikov, Zámkové dlažby Čikov, Zámkové dlažba Čikov, Betonové dlažby Čikov, Betonová dlažba Čikov, Zdící prvky Čikov, Dlažby II jakosti Čikov, Dlažba II jakosti Čikov, Plošné dlažby Čikov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Cheb Kutná Hora Domažlice Benešov Česká Lípa Praha-Šeberov Praha 4 Praha 3 Praha-Petrovice Jeseník Praha-Velká Chuchle Jičín Praha 22 Frýdek-Místek Bruntál Praha 5 Praha 11 Praha 16 Praha 2 Beroun Praha-Klánovice Sokolov Jihlava Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Kolín Praha-Zličín Praha-Nebušice Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Český Krumlov Praha 17 Praha-Královice Praha 9 Nymburk Plzeň-jih Ostrava-město Vyškov Rokycany Chrudim Přerov Svitavy Jablonec nad Nisou Praha 6 Louny Praha 12 Písek Praha-Újezd Praha 20 Praha 7 Pardubice Praha-Lochkov Praha 14 Praha-Čakovice Tábor Praha-Štěrboholy Břeclav Praha-Dolní Chabry Semily Praha 21 Plzeň-sever Praha 15 Náchod Praha-západ Olomouc Liberec Tachov Praha 13 Trutnov Děčín Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Plzeň-město Nový Jičín Teplice Praha-Nedvězí Praha-Benice Brno-město Prachatice Klatovy Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Třebíč Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Praha-Dubeč Praha-Slivenec Praha-Běchovice Opava Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Praha 10 Příbram Praha-Křeslice Prostějov Kroměříž Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čikov

Levná dlažba Čikov

Dlažba Čikov

Zámkové dlažby Čikov

Zámkové betonové dlažby Čikov

Zámková dlažba Čikov

Betonové dlažby Čikov

Betonová dlažba Čikov

Zdící prvky Čikov

Dlažby II jakosti Čikov

Dlažba II jakosti Čikov

Plošné dlažby Čikov