„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čikov

Nové produkty Čikov

Dlažby a obrubníky Čikov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čikov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čikov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čikov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čikov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čikov, Levná dlažba Čikov, Dlažba Čikov, Zámkové dlažby Čikov, Zámkové dlažba Čikov, Betonové dlažby Čikov, Betonová dlažba Čikov, Zdící prvky Čikov, Dlažby II jakosti Čikov, Dlažba II jakosti Čikov, Plošné dlažby Čikov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Plzeň-město Praha 3 Praha-Nebušice Kutná Hora Liberec Svitavy Ostrava-město Pardubice Břeclav Praha-Křeslice Praha 2 Praha-Dubeč Praha-Kunratice Ústí nad Labem Vsetín Most Hodonín Praha-Lysolaje Praha 20 Prostějov Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Praha 9 Praha 15 Hlavní město Praha Bruntál Praha 5 Praha-Satalice Praha-Březiněves Praha-Slivenec Teplice Benešov Praha-Lochkov Praha-Troja Praha 18 Praha-Klánovice Frýdek-Místek Pelhřimov Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha 16 Sokolov Louny Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Chomutov Strakonice Šumperk Děčín Praha-Petrovice Česká Lípa Praha-Benice Beroun Praha-Dolní Počernice Blansko Praha-západ Cheb Olomouc Jičín Praha-východ Praha 4 Jindřichův Hradec Český Krumlov Příbram Praha 21 Praha-Zličín Klatovy Uherské Hradiště Praha-Suchdol České Budějovice Praha-Dolní Chabry Praha 13 Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Praha 7 Praha-Štěrboholy Vyškov Praha 14 Karlovy Vary Náchod Kolín Třebíč Praha 1 Praha-Běchovice Praha-Újezd Nový Jičín Praha 6 Mělník Kladno Rokycany Rakovník Domažlice Praha-Nedvězí Praha 10 Znojmo Havlíčkův Brod Praha 8 Kroměříž Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čikov

Levná dlažba Čikov

Dlažba Čikov

Zámkové dlažby Čikov

Zámkové betonové dlažby Čikov

Zámková dlažba Čikov

Betonové dlažby Čikov

Betonová dlažba Čikov

Zdící prvky Čikov

Dlažby II jakosti Čikov

Dlažba II jakosti Čikov

Plošné dlažby Čikov