„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čilá

Nové produkty Čilá

Dlažby a obrubníky Čilá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čilá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čilá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čilá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čilá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čilá, Levná dlažba Čilá, Dlažba Čilá, Zámkové dlažby Čilá, Zámkové dlažba Čilá, Betonové dlažby Čilá, Betonová dlažba Čilá, Zdící prvky Čilá, Dlažby II jakosti Čilá, Dlažba II jakosti Čilá, Plošné dlažby Čilá, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Praha-Šeberov Liberec Praha-Čakovice Praha-Březiněves Hodonín Praha 2 Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha 8 Praha-Přední Kopanina Břeclav Cheb Praha-Libuš Jeseník Ostrava-město Praha-Kunratice Teplice Praha-západ Praha-Slivenec Praha-Lipence Praha 1 Česká Lípa Kutná Hora Praha 12 Mělník Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Sokolov Klatovy Nymburk Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Šumperk Praha 6 Praha-Troja Jablonec nad Nisou Karviná Znojmo Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Brno-město Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Bruntál Benešov Praha-Koloděje Děčín Prachatice Most Pardubice Praha 22 Praha 18 Plzeň-město Praha-Lochkov Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha 11 Kroměříž Praha-Dubeč Praha 17 Hradec Králové Český Krumlov Praha 21 Praha-Satalice Jindřichův Hradec Praha 4 Zlín Blansko Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha 3 Praha 15 Praha-Kolovraty Litoměřice Ústí nad Labem Nový Jičín Praha-Vinoř Semily Vyškov Praha 7 Jičín Praha-východ Náchod Praha 9 Praha-Lysolaje Praha 16 Plzeň-sever Praha 19 Praha 13 Písek Praha-Újezd Tachov Praha 14 Praha-Královice Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čilá

Levná dlažba Čilá

Dlažba Čilá

Zámkové dlažby Čilá

Zámkové betonové dlažby Čilá

Zámková dlažba Čilá

Betonové dlažby Čilá

Betonová dlažba Čilá

Zdící prvky Čilá

Dlažby II jakosti Čilá

Dlažba II jakosti Čilá

Plošné dlažby Čilá