„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čilá

Nové produkty Čilá

Dlažby a obrubníky Čilá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čilá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čilá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čilá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čilá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čilá, Levná dlažba Čilá, Dlažba Čilá, Zámkové dlažby Čilá, Zámkové dlažba Čilá, Betonové dlažby Čilá, Betonová dlažba Čilá, Zdící prvky Čilá, Dlažby II jakosti Čilá, Dlažba II jakosti Čilá, Plošné dlažby Čilá, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Praha 13 Jindřichův Hradec Olomouc Praha 19 Mělník Zlín Vyškov Cheb Praha-Řeporyje Prachatice Praha-Koloděje Praha 7 Praha-Vinoř Praha 20 Rakovník Praha-Suchdol Vsetín Praha-západ Praha-Ďáblice České Budějovice Praha-Petrovice Tábor Blansko Karlovy Vary Teplice Praha-Troja Přerov Praha-Zličín Praha 16 Opava Havlíčkův Brod Pardubice Plzeň-město Prostějov Praha-Čakovice Hradec Králové Praha-východ Klatovy Praha 14 Břeclav Třebíč Chomutov Nový Jičín Praha-Satalice Písek Semily Mladá Boleslav Frýdek-Místek Znojmo Náchod Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha 6 Pelhřimov Praha 22 Praha 15 Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha 8 Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Hodonín Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Děčín Svitavy Jablonec nad Nisou Praha 18 Ostrava-město Trutnov Praha-Kunratice Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Šumperk Strakonice Praha 4 Praha 12 Praha-Klánovice Benešov Praha-Křeslice Kolín Bruntál Praha 5 Praha 11 Louny Praha 2 Kroměříž Liberec Brno-město Domažlice Chrudim Litoměřice Česká Lípa Praha 1 Praha-Štěrboholy Jičín Praha-Nedvězí Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čilá

Levná dlažba Čilá

Dlažba Čilá

Zámkové dlažby Čilá

Zámkové betonové dlažby Čilá

Zámková dlažba Čilá

Betonové dlažby Čilá

Betonová dlažba Čilá

Zdící prvky Čilá

Dlažby II jakosti Čilá

Dlažba II jakosti Čilá

Plošné dlažby Čilá