„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čilec

Nové produkty Čilec

Dlažby a obrubníky Čilec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čilec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čilec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čilec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čilec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čilec, Levná dlažba Čilec, Dlažba Čilec, Zámkové dlažby Čilec, Zámkové dlažba Čilec, Betonové dlažby Čilec, Betonová dlažba Čilec, Zdící prvky Čilec, Dlažby II jakosti Čilec, Dlažba II jakosti Čilec, Plošné dlažby Čilec, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Náchod Praha-Zličín Praha 11 Kutná Hora Praha 21 Prachatice Hradec Králové Semily Bruntál Praha 14 Praha-Libuš Třebíč Kladno Žďár nad Sázavou Mělník Znojmo Praha-Klánovice Břeclav Praha 22 Praha-Petrovice Praha 16 Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Praha-Újezd Plzeň-město Brno-město Jeseník Praha-západ Praha-Koloděje Mladá Boleslav Praha-Satalice Praha-Zbraslav Sokolov Most Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Šumperk Děčín Praha-východ Kroměříž Praha 7 Plzeň-sever Praha 20 Praha-Nedvězí Praha 1 Uherské Hradiště Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Olomouc Chrudim Praha-Troja Opava Chomutov Karviná Liberec Praha 10 Praha 4 Jičín Svitavy Praha-Benice Příbram Praha-Dolní Chabry Benešov Brno-venkov Praha-Čakovice Praha-Šeberov Praha-Dubeč Ostrava-město Praha-Křeslice Praha-Kunratice České Budějovice Beroun Praha 13 Praha-Štěrboholy Písek Ústí nad Labem Zlín Česká Lípa Plzeň-jih Rokycany Kolín Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Domažlice Praha 15 Hlavní město Praha Praha 19 Praha-Královice Nový Jičín Blansko Praha 6 Pardubice Vyškov Klatovy Strakonice Praha-Vinoř Praha-Březiněves Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čilec

Levná dlažba Čilec

Dlažba Čilec

Zámkové dlažby Čilec

Zámkové betonové dlažby Čilec

Zámková dlažba Čilec

Betonové dlažby Čilec

Betonová dlažba Čilec

Zdící prvky Čilec

Dlažby II jakosti Čilec

Dlažba II jakosti Čilec

Plošné dlažby Čilec