„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čilec

Nové produkty Čilec

Dlažby a obrubníky Čilec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čilec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čilec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čilec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čilec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čilec, Levná dlažba Čilec, Dlažba Čilec, Zámkové dlažby Čilec, Zámkové dlažba Čilec, Betonové dlažby Čilec, Betonová dlažba Čilec, Zdící prvky Čilec, Dlažby II jakosti Čilec, Dlažba II jakosti Čilec, Plošné dlažby Čilec, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Rakovník Praha-Kolovraty Praha 5 Praha-Libuš Zlín Praha 20 Třebíč Žďár nad Sázavou Rokycany Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Praha 7 Praha-Petrovice Praha 17 Kutná Hora Příbram Praha 12 Nymburk Klatovy Ústí nad Labem Praha 18 Praha-Benice Jičín Český Krumlov Tachov Chrudim Praha-Dolní Počernice Praha 14 Jeseník Benešov Praha 22 Přerov Plzeň-město Karviná Praha-východ Cheb Praha-Dubeč Mělník Beroun Hradec Králové Praha 10 Uherské Hradiště Chomutov Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Plzeň-sever Brno-venkov Hlavní město Praha Praha-Zličín Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha 11 Hodonín Vsetín Praha 15 Praha-Slivenec Litoměřice Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha-západ České Budějovice Praha 21 Praha 16 Praha 19 Liberec Kolín Prostějov Svitavy Jindřichův Hradec Praha 13 Tábor Kladno Jablonec nad Nisou Kroměříž Praha-Královice Znojmo Jihlava Strakonice Česká Lípa Teplice Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Brno-město Písek Praha 6 Trutnov Praha-Újezd Plzeň-jih Praha 8 Pardubice Praha 1 Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha 3 Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Praha-Klánovice Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čilec

Levná dlažba Čilec

Dlažba Čilec

Zámkové dlažby Čilec

Zámkové betonové dlažby Čilec

Zámková dlažba Čilec

Betonové dlažby Čilec

Betonová dlažba Čilec

Zdící prvky Čilec

Dlažby II jakosti Čilec

Dlažba II jakosti Čilec

Plošné dlažby Čilec