„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čilec

Nové produkty Čilec

Dlažby a obrubníky Čilec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čilec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čilec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čilec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čilec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čilec, Levná dlažba Čilec, Dlažba Čilec, Zámkové dlažby Čilec, Zámkové dlažba Čilec, Betonové dlažby Čilec, Betonová dlažba Čilec, Zdící prvky Čilec, Dlažby II jakosti Čilec, Dlažba II jakosti Čilec, Plošné dlažby Čilec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Praha 20 Praha 21 Semily Plzeň-sever Praha-Koloděje Praha 22 Nymburk Praha-Lochkov Praha-Libuš Liberec Jeseník Praha 13 Mělník Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Prostějov Chrudim Pelhřimov Náchod Hradec Králové Prachatice Opava Praha 3 Praha 15 Praha-Dubeč Praha 16 Praha 18 Praha 9 Praha-Slivenec Praha-Vinoř Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Domažlice Praha 6 Praha-Ďáblice Praha-Újezd Teplice Zlín Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Praha-východ Klatovy České Budějovice Praha-Troja Kolín Přerov Trutnov Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Děčín Praha-Velká Chuchle Sokolov Plzeň-město Kutná Hora Olomouc Praha-Běchovice Třebíč Praha 19 Svitavy Praha-Šeberov Cheb Rakovník Tábor Příbram Český Krumlov Znojmo Písek Praha-Satalice Litoměřice Kroměříž Beroun Praha 5 Praha-Nedvězí Břeclav Praha-západ Pardubice Praha-Štěrboholy Jihlava Praha 17 Praha 8 Praha 1 Rokycany Praha-Petrovice Karlovy Vary Vyškov Praha-Suchdol Tachov Praha-Benice Praha-Lipence Blansko Karviná Žďár nad Sázavou Praha 2 Most Hlavní město Praha Praha 10 Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čilec

Levná dlažba Čilec

Dlažba Čilec

Zámkové dlažby Čilec

Zámkové betonové dlažby Čilec

Zámková dlažba Čilec

Betonové dlažby Čilec

Betonová dlažba Čilec

Zdící prvky Čilec

Dlažby II jakosti Čilec

Dlažba II jakosti Čilec

Plošné dlažby Čilec