„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čím

Nové produkty Čím

Dlažby a obrubníky Čím

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čím

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čím

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čím

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čím

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čím, Levná dlažba Čím, Dlažba Čím, Zámkové dlažby Čím, Zámkové dlažba Čím, Betonové dlažby Čím, Betonová dlažba Čím, Zdící prvky Čím, Dlažby II jakosti Čím, Dlažba II jakosti Čím, Plošné dlažby Čím, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Strakonice Frýdek-Místek Praha-Lochkov Rakovník Praha 22 Praha 11 Šumperk Praha-Štěrboholy Rokycany Brno-venkov Kolín Praha-Dolní Chabry Vyškov Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha-Dubeč Znojmo Plzeň-sever Kladno Plzeň-město Jičín Praha-Újezd Praha-Šeberov Hradec Králové Svitavy Praha-Ďáblice Praha-Lipence Nymburk Praha 14 Praha 10 Semily Rychnov nad Kněžnou Hodonín Praha-Satalice Praha-Suchdol Sokolov Teplice Praha 16 Praha 6 Praha 1 Praha-Březiněves Tábor Zlín Uherské Hradiště Prostějov Praha-Nebušice Opava Praha 15 Praha-Kunratice Bruntál Praha-Běchovice Praha 18 Klatovy Praha 3 Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Česká Lípa Louny Blansko Pardubice Praha 17 Praha-Lysolaje Pelhřimov Litoměřice Vsetín Benešov Praha 12 Žďár nad Sázavou Praha-západ Mělník Praha 13 Liberec Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Beroun Praha 21 Třebíč Praha 19 Praha-Klánovice Ostrava-město Cheb Most Jihlava Karlovy Vary Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Praha 5 Praha-Troja Nový Jičín Náchod Tachov Praha-Libuš Praha-Zličín Chomutov Praha-Dolní Počernice Děčín Trutnov Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čím

Levná dlažba Čím

Dlažba Čím

Zámkové dlažby Čím

Zámkové betonové dlažby Čím

Zámková dlažba Čím

Betonové dlažby Čím

Betonová dlažba Čím

Zdící prvky Čím

Dlažby II jakosti Čím

Dlažba II jakosti Čím

Plošné dlažby Čím