„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čím

Nové produkty Čím

Dlažby a obrubníky Čím

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čím

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čím

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čím

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čím

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čím, Levná dlažba Čím, Dlažba Čím, Zámkové dlažby Čím, Zámkové dlažba Čím, Betonové dlažby Čím, Betonová dlažba Čím, Zdící prvky Čím, Dlažby II jakosti Čím, Dlažba II jakosti Čím, Plošné dlažby Čím, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Plzeň-jih Praha-Šeberov Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha-západ Beroun Praha 5 Cheb Praha-Královice Praha-Libuš Náchod Rokycany Praha 2 Praha-Suchdol Plzeň-sever Děčín Praha 12 Žďár nad Sázavou Praha 14 Český Krumlov Praha-Lysolaje Příbram Klatovy Pardubice Praha 9 Jihlava Vyškov Praha-Kunratice Písek Jičín Svitavy Praha-Řeporyje Litoměřice Bruntál Šumperk Praha 10 Praha 18 Praha 13 Praha 17 Kroměříž Praha 4 Olomouc Ústí nad Labem Tábor Praha-Ďáblice Praha-Troja Tachov Brno-venkov Praha 6 Most Praha-Čakovice Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Praha-Nebušice Praha 22 Chomutov Praha 8 Praha-Lochkov Mladá Boleslav Praha-Benice Jeseník Rakovník Nymburk Jablonec nad Nisou Strakonice Jindřichův Hradec Praha 3 Praha-Slivenec Praha 21 Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Praha-Březiněves Zlín Liberec Vsetín Třebíč Praha 19 Benešov Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice České Budějovice Karlovy Vary Pelhřimov Praha-Nedvězí Praha-východ Prostějov Plzeň-město Hodonín Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Přerov Hlavní město Praha Kutná Hora Praha-Vinoř Kolín Louny Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čím

Levná dlažba Čím

Dlažba Čím

Zámkové dlažby Čím

Zámkové betonové dlažby Čím

Zámková dlažba Čím

Betonové dlažby Čím

Betonová dlažba Čím

Zdící prvky Čím

Dlažby II jakosti Čím

Dlažba II jakosti Čím

Plošné dlažby Čím