„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čimelice

Nové produkty Čimelice

Dlažby a obrubníky Čimelice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čimelice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čimelice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čimelice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čimelice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čimelice, Levná dlažba Čimelice, Dlažba Čimelice, Zámkové dlažby Čimelice, Zámkové dlažba Čimelice, Betonové dlažby Čimelice, Betonová dlažba Čimelice, Zdící prvky Čimelice, Dlažby II jakosti Čimelice, Dlažba II jakosti Čimelice, Plošné dlažby Čimelice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Prachatice Zlín Kutná Hora Uherské Hradiště Praha-Řeporyje Opava Praha-západ Rokycany Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha-Čakovice Karlovy Vary Sokolov Trutnov Hradec Králové Jihlava Praha-Křeslice Praha 13 Vsetín Český Krumlov Praha 22 Praha 9 Beroun Praha-Královice Praha-Zličín Praha 17 Jablonec nad Nisou Nový Jičín Blansko Louny Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Liberec Praha 16 Praha 18 Pardubice Chomutov Ostrava-město Praha-Klánovice Domažlice Písek Benešov Kolín Praha-Kolovraty Tachov Hodonín Praha-Vinoř Praha 21 Děčín Olomouc Břeclav Plzeň-město Praha-Šeberov Pelhřimov Bruntál Cheb Praha-Satalice Praha 1 Praha-Koloděje Praha 14 Praha 12 Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Most Praha-Újezd Plzeň-jih Mladá Boleslav Třebíč Kladno Jeseník Prostějov Kroměříž Praha-Nebušice Praha 7 Praha 20 Praha-Dolní Chabry Strakonice Hlavní město Praha Praha-Petrovice Náchod Praha-Libuš Praha-Březiněves Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Přerov Praha-Dubeč Klatovy Praha-Dolní Počernice Praha 11 Brno-město Praha-Běchovice Praha 5 Praha 19 Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čimelice

Levná dlažba Čimelice

Dlažba Čimelice

Zámkové dlažby Čimelice

Zámkové betonové dlažby Čimelice

Zámková dlažba Čimelice

Betonové dlažby Čimelice

Betonová dlažba Čimelice

Zdící prvky Čimelice

Dlažby II jakosti Čimelice

Dlažba II jakosti Čimelice

Plošné dlažby Čimelice