„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čimelice

Nové produkty Čimelice

Dlažby a obrubníky Čimelice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čimelice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čimelice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čimelice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čimelice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čimelice, Levná dlažba Čimelice, Dlažba Čimelice, Zámkové dlažby Čimelice, Zámkové dlažba Čimelice, Betonové dlažby Čimelice, Betonová dlažba Čimelice, Zdící prvky Čimelice, Dlažby II jakosti Čimelice, Dlažba II jakosti Čimelice, Plošné dlažby Čimelice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Praha-Slivenec Jeseník Semily Praha-Nedvězí Nový Jičín Blansko Prostějov Olomouc Cheb Praha-Nebušice Chrudim Praha 8 Kolín Pelhřimov Rakovník Praha 12 Jihlava Zlín Praha 6 Přerov Praha 10 Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Břeclav Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Louny Karlovy Vary Svitavy Brno-město Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Praha 17 Český Krumlov Litoměřice Praha-Troja Děčín Šumperk Havlíčkův Brod Praha 16 Praha-Ďáblice Praha-východ Praha-Koloděje Hlavní město Praha Praha 22 Praha 18 Praha 9 Klatovy Nymburk Praha-Dolní Počernice Praha-západ Praha 1 Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Praha 21 Hradec Králové Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Karviná Jičín Sokolov Praha-Vinoř Praha 4 Praha 2 Ostrava-město Praha 15 Praha-Lysolaje Praha 13 Praha-Čakovice Kroměříž Praha 3 Prachatice Náchod Trutnov Praha 20 Domažlice Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Tábor Plzeň-sever České Budějovice Teplice Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Beroun Uherské Hradiště Kutná Hora Mělník Česká Lípa Praha-Březiněves Praha 5 Praha-Řeporyje Bruntál Praha 7 Praha 11 Znojmo Strakonice Mladá Boleslav Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čimelice

Levná dlažba Čimelice

Dlažba Čimelice

Zámkové dlažby Čimelice

Zámkové betonové dlažby Čimelice

Zámková dlažba Čimelice

Betonové dlažby Čimelice

Betonová dlažba Čimelice

Zdící prvky Čimelice

Dlažby II jakosti Čimelice

Dlažba II jakosti Čimelice

Plošné dlažby Čimelice