„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čimelice

Nové produkty Čimelice

Dlažby a obrubníky Čimelice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čimelice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čimelice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čimelice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čimelice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čimelice, Levná dlažba Čimelice, Dlažba Čimelice, Zámkové dlažby Čimelice, Zámkové dlažba Čimelice, Betonové dlažby Čimelice, Betonová dlažba Čimelice, Zdící prvky Čimelice, Dlažby II jakosti Čimelice, Dlažba II jakosti Čimelice, Plošné dlažby Čimelice, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Svitavy Plzeň-město Praha-Dubeč Most Praha-západ Praha-Petrovice Praha 17 Praha 9 Vyškov Praha 22 Praha-Benice Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Děčín Česká Lípa Brno-město Praha-Šeberov Praha 14 Přerov Klatovy Praha-Kunratice Praha 21 Frýdek-Místek Praha-Troja Prostějov Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Teplice Praha-Čakovice Mělník Praha 20 Domažlice Břeclav Praha 5 Praha-Lysolaje Jihlava Praha-Královice Vsetín Praha-Řeporyje Liberec Tábor Pardubice Kolín Praha 6 Praha-Koloděje Praha 10 Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Plzeň-jih Český Krumlov Jindřichův Hradec Benešov Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Chomutov Hlavní město Praha Pelhřimov Olomouc Beroun Příbram Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Praha-Lipence Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Náchod Kladno Litoměřice Praha-Zbraslav Rokycany Karviná Karlovy Vary Písek Praha-východ Praha 19 Praha-Újezd Semily Praha 1 Strakonice Tachov Ústí nad Orlicí Blansko Praha 12 Brno-venkov Zlín Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha 8 Praha 15 Mladá Boleslav Praha 4 Opava Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čimelice

Levná dlažba Čimelice

Dlažba Čimelice

Zámkové dlažby Čimelice

Zámkové betonové dlažby Čimelice

Zámková dlažba Čimelice

Betonové dlažby Čimelice

Betonová dlažba Čimelice

Zdící prvky Čimelice

Dlažby II jakosti Čimelice

Dlažba II jakosti Čimelice

Plošné dlažby Čimelice