„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čímice

Nové produkty Čímice

Dlažby a obrubníky Čímice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čímice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čímice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čímice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čímice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čímice, Levná dlažba Čímice, Dlažba Čímice, Zámkové dlažby Čímice, Zámkové dlažba Čímice, Betonové dlažby Čímice, Betonová dlažba Čímice, Zdící prvky Čímice, Dlažby II jakosti Čímice, Dlažba II jakosti Čímice, Plošné dlažby Čímice, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Praha 21 Praha 13 Brno-město Domažlice Praha-Přední Kopanina Břeclav Praha-Kunratice Rakovník Cheb Ústí nad Labem Plzeň-sever Praha 14 Kutná Hora Benešov Přerov Svitavy Český Krumlov Praha-Satalice Praha-Libuš Jeseník Praha-Lysolaje Prachatice Praha 16 Praha 3 Kolín Kladno Šumperk Znojmo Praha-Velká Chuchle Jihlava Praha-Vinoř Praha-Benice Bruntál Chrudim Nymburk Jičín Náchod Trutnov Prostějov Pelhřimov Rokycany Praha-Troja Mladá Boleslav Ostrava-město Liberec Praha 8 Děčín Karlovy Vary Praha-Ďáblice Praha 17 Praha 5 Karviná Praha 18 Hodonín Tachov Praha-Kolovraty Beroun Praha-Suchdol České Budějovice Frýdek-Místek Brno-venkov Praha 20 Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Praha-západ Praha 15 Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Praha-Klánovice Semily Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Tábor Jablonec nad Nisou Strakonice Praha-Dubeč Pardubice Praha-Lochkov Praha-Lipence Praha 11 Praha-Újezd Praha 22 Praha 7 Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Praha-východ Kroměříž Písek Praha 10 Louny Hradec Králové Příbram Praha 2 Zlín Sokolov Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čímice

Levná dlažba Čímice

Dlažba Čímice

Zámkové dlažby Čímice

Zámkové betonové dlažby Čímice

Zámková dlažba Čímice

Betonové dlažby Čímice

Betonová dlažba Čímice

Zdící prvky Čímice

Dlažby II jakosti Čímice

Dlažba II jakosti Čímice

Plošné dlažby Čímice