„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čímice

Nové produkty Čímice

Dlažby a obrubníky Čímice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čímice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čímice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čímice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čímice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čímice, Levná dlažba Čímice, Dlažba Čímice, Zámkové dlažby Čímice, Zámkové dlažba Čímice, Betonové dlažby Čímice, Betonová dlažba Čímice, Zdící prvky Čímice, Dlažby II jakosti Čímice, Dlažba II jakosti Čímice, Plošné dlažby Čímice, Plošná dlažba


Další města:

Opava Praha 13 Praha-Křeslice Rokycany Most Praha 4 Znojmo Praha-západ Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Děčín Jeseník Praha 22 Praha-Benice Praha-Šeberov Blansko Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Praha-východ Louny Praha 16 Praha 19 Cheb Rakovník Praha-Klánovice Tachov Plzeň-jih Olomouc Praha-Újezd Bruntál Beroun Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Nymburk Praha-Nebušice Praha 21 Vsetín Kutná Hora Kladno Praha-Lysolaje Praha 8 Brno-město Praha-Běchovice Brno-venkov Praha-Libuš Česká Lípa Hlavní město Praha Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha-Lochkov Chomutov Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Zlín Karviná Praha 9 Chrudim Kolín Praha 2 Vyškov Praha 18 Praha-Nedvězí Praha 10 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Tábor Hradec Králové Břeclav Praha 1 Prachatice Ústí nad Labem Praha 5 Sokolov Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Šumperk Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Prostějov Semily Praha-Petrovice Pelhřimov Praha 7 Praha 6 Jičín Nový Jičín Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Klatovy Praha 12 Praha-Slivenec Liberec Praha 20 Svitavy Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čímice

Levná dlažba Čímice

Dlažba Čímice

Zámkové dlažby Čímice

Zámkové betonové dlažby Čímice

Zámková dlažba Čímice

Betonové dlažby Čímice

Betonová dlažba Čímice

Zdící prvky Čímice

Dlažby II jakosti Čímice

Dlažba II jakosti Čímice

Plošné dlažby Čímice