„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čímice

Nové produkty Čímice

Dlažby a obrubníky Čímice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čímice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čímice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čímice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čímice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čímice, Levná dlažba Čímice, Dlažba Čímice, Zámkové dlažby Čímice, Zámkové dlažba Čímice, Betonové dlažby Čímice, Betonová dlažba Čímice, Zdící prvky Čímice, Dlažby II jakosti Čímice, Dlažba II jakosti Čímice, Plošné dlažby Čímice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Český Krumlov Praha-Zbraslav Praha 10 Trutnov Praha-Benice Benešov Rychnov nad Kněžnou Břeclav Praha 1 Praha-Čakovice Praha 17 Rakovník Praha-Lysolaje Brno-venkov Kladno Praha-Újezd Znojmo Praha-Suchdol Svitavy Prostějov České Budějovice Mladá Boleslav Pardubice Liberec Praha-Vinoř Kolín Praha-Kunratice Pelhřimov Litoměřice Praha 22 Praha 14 Praha-Královice Jeseník Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Blansko Praha-Lochkov Praha 4 Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Praha 6 Rokycany Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha 9 Semily Šumperk Praha-východ Praha 2 Praha-Lipence Prachatice Vsetín Praha-Běchovice Třebíč Jihlava Praha 21 Praha 8 Praha 12 Praha 16 Hodonín Mělník Kutná Hora Jindřichův Hradec Praha-Zličín Praha-Klánovice Jičín Cheb Česká Lípa Bruntál Praha 3 Tachov Praha-Libuš Opava Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Chomutov Praha 5 Zlín Příbram Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Nový Jičín Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Praha-západ Praha 7 Teplice Olomouc Jablonec nad Nisou Praha-Troja Praha 20 Praha 13 Karviná Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čímice

Levná dlažba Čímice

Dlažba Čímice

Zámkové dlažby Čímice

Zámkové betonové dlažby Čímice

Zámková dlažba Čímice

Betonové dlažby Čímice

Betonová dlažba Čímice

Zdící prvky Čímice

Dlažby II jakosti Čímice

Dlažba II jakosti Čímice

Plošné dlažby Čímice