„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Činěves

Nové produkty Činěves

Dlažby a obrubníky Činěves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Činěves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Činěves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Činěves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Činěves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Činěves, Levná dlažba Činěves, Dlažba Činěves, Zámkové dlažby Činěves, Zámkové dlažba Činěves, Betonové dlažby Činěves, Betonová dlažba Činěves, Zdící prvky Činěves, Dlažby II jakosti Činěves, Dlažba II jakosti Činěves, Plošné dlažby Činěves, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Teplice Ústí nad Labem Praha-Zličín Znojmo Praha-Libuš Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Brno-město Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Trutnov Louny Praha 11 Praha 22 České Budějovice Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Praha 20 Domažlice Opava Pelhřimov Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Sokolov Praha 13 Frýdek-Místek Mělník Most Praha-Řeporyje Písek Praha-Březiněves Rakovník Třebíč Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha 10 Chomutov Hlavní město Praha Hodonín Praha 15 Havlíčkův Brod Prachatice Český Krumlov Karviná Tachov Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha-Suchdol Tábor Praha 3 Svitavy Náchod Hradec Králové Praha-Petrovice Brno-venkov Jeseník Praha-Dolní Chabry Děčín Česká Lípa Praha 9 Nymburk Chrudim Praha 12 Praha 1 Jičín Bruntál Kladno Mladá Boleslav Pardubice Praha 7 Praha-Újezd Nový Jičín Plzeň-jih Praha 5 Praha-Slivenec Kutná Hora Zlín Praha 14 Strakonice Praha-Kunratice Praha-Klánovice Praha 17 Ostrava-město Karlovy Vary Rokycany Praha-Vinoř Prostějov Kolín Vyškov Plzeň-sever Příbram Olomouc Praha 2 Praha-Křeslice Praha 6 Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Činěves

Levná dlažba Činěves

Dlažba Činěves

Zámkové dlažby Činěves

Zámkové betonové dlažby Činěves

Zámková dlažba Činěves

Betonové dlažby Činěves

Betonová dlažba Činěves

Zdící prvky Činěves

Dlažby II jakosti Činěves

Dlažba II jakosti Činěves

Plošné dlažby Činěves