„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Činěves

Nové produkty Činěves

Dlažby a obrubníky Činěves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Činěves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Činěves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Činěves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Činěves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Činěves, Levná dlažba Činěves, Dlažba Činěves, Zámkové dlažby Činěves, Zámkové dlažba Činěves, Betonové dlažby Činěves, Betonová dlažba Činěves, Zdící prvky Činěves, Dlažby II jakosti Činěves, Dlažba II jakosti Činěves, Plošné dlažby Činěves, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Svitavy Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Praha-Dubeč Český Krumlov Kroměříž Přerov Praha-Kunratice Praha 20 Brno-město Pelhřimov Příbram Kladno Sokolov Třebíč Rakovník Děčín Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Blansko Praha 21 Hlavní město Praha Louny Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Benešov Praha 9 Hradec Králové Praha-Ďáblice Prachatice Praha-Zličín Pardubice Praha-Libuš Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha 10 Písek Strakonice Praha-východ Praha 13 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Kutná Hora Praha-Újezd Praha-Troja Rokycany Praha 1 Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Břeclav Chrudim Prostějov Vsetín Praha 15 Praha 16 Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Nymburk Mělník Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha 22 Nový Jičín Praha 14 Znojmo Praha 2 Domažlice Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha-Slivenec Jičín Opava Praha-Velká Chuchle Chomutov Klatovy Frýdek-Místek Praha 4 Praha-Čakovice Kolín Praha-západ Praha 3 Hodonín Karlovy Vary Olomouc České Budějovice Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha 12 Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Teplice Praha 17 Praha-Nebušice Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Činěves

Levná dlažba Činěves

Dlažba Činěves

Zámkové dlažby Činěves

Zámkové betonové dlažby Činěves

Zámková dlažba Činěves

Betonové dlažby Činěves

Betonová dlažba Činěves

Zdící prvky Činěves

Dlažby II jakosti Činěves

Dlažba II jakosti Činěves

Plošné dlažby Činěves