„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Činěves

Nové produkty Činěves

Dlažby a obrubníky Činěves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Činěves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Činěves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Činěves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Činěves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Činěves, Levná dlažba Činěves, Dlažba Činěves, Zámkové dlažby Činěves, Zámkové dlažba Činěves, Betonové dlažby Činěves, Betonová dlažba Činěves, Zdící prvky Činěves, Dlažby II jakosti Činěves, Dlažba II jakosti Činěves, Plošné dlažby Činěves, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Tachov Praha-Zbraslav Kutná Hora Olomouc Praha 20 Trutnov Praha 15 Nový Jičín Pardubice Liberec Kladno Praha-Lipence Přerov Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Most Semily Praha 13 Náchod Teplice Praha-Petrovice Praha-Šeberov Praha 12 Praha 6 Mělník Jindřichův Hradec Plzeň-město Praha-Křeslice Pelhřimov Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Praha 2 Klatovy Praha-Benice Vsetín Praha 1 Praha 10 Hradec Králové Praha 18 Brno-město Praha 14 Třebíč Prachatice Tábor Praha 17 Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Praha 4 Šumperk Praha 22 Mladá Boleslav Praha 19 Praha-Kunratice Hodonín Kroměříž Praha-Libuš Praha 5 Domažlice Praha-Čakovice Ostrava-město Svitavy Hlavní město Praha Praha 8 Louny Praha 21 Znojmo Praha 3 Praha 16 Praha-Slivenec Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Vyškov Břeclav Praha-Dubeč Praha-Nebušice Praha 11 Rakovník Praha 7 Jeseník Praha-západ Český Krumlov Chomutov Praha-Satalice Praha 9 Plzeň-jih Rokycany Jičín Opava Blansko Beroun Frýdek-Místek Karviná Česká Lípa Děčín Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Činěves

Levná dlažba Činěves

Dlažba Činěves

Zámkové dlažby Činěves

Zámkové betonové dlažby Činěves

Zámková dlažba Činěves

Betonové dlažby Činěves

Betonová dlažba Činěves

Zdící prvky Činěves

Dlažby II jakosti Činěves

Dlažba II jakosti Činěves

Plošné dlažby Činěves