„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čistá

Nové produkty Čistá

Dlažby a obrubníky Čistá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čistá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čistá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čistá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čistá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čistá, Levná dlažba Čistá, Dlažba Čistá, Zámkové dlažby Čistá, Zámkové dlažba Čistá, Betonové dlažby Čistá, Betonová dlažba Čistá, Zdící prvky Čistá, Dlažby II jakosti Čistá, Dlažba II jakosti Čistá, Plošné dlažby Čistá, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Příbram Chomutov Praha 20 Teplice Praha 5 Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Tábor Opava Prostějov Havlíčkův Brod Jihlava Most Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha 9 Praha 1 Karviná Rakovník Praha 16 Kutná Hora Tachov Praha-Březiněves Plzeň-sever Praha-Benice Hodonín Domažlice Praha 3 Beroun Plzeň-město Praha-Čakovice Praha 11 Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Děčín Břeclav Nymburk Frýdek-Místek Praha 10 Praha-Újezd Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Náchod Český Krumlov Písek Praha-Klánovice Brno-venkov Chrudim Zlín Litoměřice Šumperk Praha-Lochkov Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Prachatice Vsetín Brno-město Praha-východ Klatovy Jeseník Česká Lípa Praha-Troja Praha-Křeslice Hradec Králové Kladno Praha-Suchdol Znojmo Praha-Koloděje Semily Praha 21 Praha 8 Mělník Ostrava-město Vyškov Praha-Satalice Praha-Vinoř Karlovy Vary Praha 15 Jičín Praha 18 Třebíč Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Zličín Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Pelhřimov Praha-Lipence Praha 4 Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čistá

Levná dlažba Čistá

Dlažba Čistá

Zámkové dlažby Čistá

Zámkové betonové dlažby Čistá

Zámková dlažba Čistá

Betonové dlažby Čistá

Betonová dlažba Čistá

Zdící prvky Čistá

Dlažby II jakosti Čistá

Dlažba II jakosti Čistá

Plošné dlažby Čistá