„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čistá

Nové produkty Čistá

Dlažby a obrubníky Čistá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čistá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čistá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čistá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čistá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čistá, Levná dlažba Čistá, Dlažba Čistá, Zámkové dlažby Čistá, Zámkové dlažba Čistá, Betonové dlažby Čistá, Betonová dlažba Čistá, Zdící prvky Čistá, Dlažby II jakosti Čistá, Dlažba II jakosti Čistá, Plošné dlažby Čistá, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Praha 3 Praha-Libuš Praha-Klánovice Hlavní město Praha Hradec Králové Kladno Praha-Troja Praha-Benice Louny Nymburk Rakovník Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha-západ Praha-Běchovice Brno-město Praha-Satalice Praha-Ďáblice Praha 9 Česká Lípa Bruntál Praha-Řeporyje Semily Chrudim Vyškov Svitavy Tábor Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Tachov Most Praha-Kolovraty Praha 6 Praha 12 České Budějovice Příbram Prostějov Žďár nad Sázavou Znojmo Jindřichův Hradec Jihlava Praha 10 Kroměříž Chomutov Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Litoměřice Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Trutnov Praha-Petrovice Hodonín Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Praha-Dubeč Praha 11 Praha-východ Praha 16 Jičín Kutná Hora Praha 8 Brno-venkov Šumperk Praha 4 Ústí nad Labem Praha 2 Praha-Královice Praha-Lysolaje Třebíč Teplice Beroun Praha 17 Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Praha-Suchdol Praha 1 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Liberec Praha 21 Kolín Ostrava-město Blansko Děčín Praha-Šeberov Jeseník Rychnov nad Kněžnou Prachatice Opava Přerov Praha-Zličín Sokolov Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čistá

Levná dlažba Čistá

Dlažba Čistá

Zámkové dlažby Čistá

Zámkové betonové dlažby Čistá

Zámková dlažba Čistá

Betonové dlažby Čistá

Betonová dlažba Čistá

Zdící prvky Čistá

Dlažby II jakosti Čistá

Dlažba II jakosti Čistá

Plošné dlažby Čistá