„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čistěves

Nové produkty Čistěves

Dlažby a obrubníky Čistěves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čistěves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čistěves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čistěves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čistěves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čistěves, Levná dlažba Čistěves, Dlažba Čistěves, Zámkové dlažby Čistěves, Zámkové dlažba Čistěves, Betonové dlažby Čistěves, Betonová dlažba Čistěves, Zdící prvky Čistěves, Dlažby II jakosti Čistěves, Dlažba II jakosti Čistěves, Plošné dlažby Čistěves, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Chrudim Praha-Velká Chuchle Blansko Jeseník Praha-Březiněves Praha 2 Praha 9 Praha-Královice Písek Jablonec nad Nisou Chomutov Praha 22 Kladno Praha-Libuš Praha-Lysolaje Praha 4 Praha 14 Praha-Benice Pelhřimov Jihlava Praha-Kolovraty Praha 13 Ostrava-město Brno-město Kroměříž Mělník Třebíč Prostějov Praha-Zbraslav Rakovník Plzeň-jih Praha-Vinoř Praha 5 Praha-Běchovice Praha 11 Praha-Dubeč Praha 15 Hradec Králové Praha-Koloděje Český Krumlov Praha-Nedvězí Nový Jičín Praha 20 Uherské Hradiště Praha-Újezd Liberec Praha-Nebušice Domažlice Hlavní město Praha Tábor Praha 8 Sokolov Praha-Kunratice Praha-Zličín Nymburk Olomouc Plzeň-sever Praha 21 Praha-západ Praha-Klánovice Děčín Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha 18 Ústí nad Labem Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Praha 1 České Budějovice Praha 3 Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Praha-Troja Litoměřice Most Karlovy Vary Klatovy Břeclav Bruntál Praha-Satalice Šumperk Zlín Frýdek-Místek Praha 7 Rokycany Cheb Praha 12 Vyškov Teplice Praha-Dolní Chabry Beroun Benešov Přerov Karviná Tachov Praha-Lipence Kolín Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čistěves

Levná dlažba Čistěves

Dlažba Čistěves

Zámkové dlažby Čistěves

Zámkové betonové dlažby Čistěves

Zámková dlažba Čistěves

Betonové dlažby Čistěves

Betonová dlažba Čistěves

Zdící prvky Čistěves

Dlažby II jakosti Čistěves

Dlažba II jakosti Čistěves

Plošné dlažby Čistěves