„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čistěves

Nové produkty Čistěves

Dlažby a obrubníky Čistěves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čistěves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čistěves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čistěves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čistěves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čistěves, Levná dlažba Čistěves, Dlažba Čistěves, Zámkové dlažby Čistěves, Zámkové dlažba Čistěves, Betonové dlažby Čistěves, Betonová dlažba Čistěves, Zdící prvky Čistěves, Dlažby II jakosti Čistěves, Dlažba II jakosti Čistěves, Plošné dlažby Čistěves, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Praha-východ Praha-Lochkov Praha 9 Praha 5 Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Příbram Praha 20 Praha 7 Praha-Zličín Praha-Zbraslav Praha-Křeslice České Budějovice Praha-Březiněves Česká Lípa Praha-Slivenec Praha 16 Plzeň-jih Sokolov Mělník Praha-Běchovice Praha-západ Praha-Kunratice Prachatice Praha 6 Praha-Suchdol Nový Jičín Praha 14 Třebíč Ústí nad Orlicí Klatovy Praha-Velká Chuchle Praha 12 Uherské Hradiště Most Náchod Plzeň-město Kroměříž Praha-Nedvězí Karlovy Vary Praha 21 Jindřichův Hradec Praha 22 Olomouc Praha 2 Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Přerov Semily Jeseník Šumperk Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Karviná Praha-Řeporyje Český Krumlov Havlíčkův Brod Hodonín Praha 1 Pardubice Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Nymburk Chrudim Znojmo Praha-Lipence Strakonice Opava Louny Frýdek-Místek Kladno Praha-Kolovraty Liberec Tábor Rakovník Chomutov Kutná Hora Domažlice Brno-venkov Pelhřimov Praha-Lysolaje Teplice Praha 4 Ostrava-město Kolín Praha 8 Hradec Králové Břeclav Praha 18 Rokycany Prostějov Hlavní město Praha Cheb Mladá Boleslav Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čistěves

Levná dlažba Čistěves

Dlažba Čistěves

Zámkové dlažby Čistěves

Zámkové betonové dlažby Čistěves

Zámková dlažba Čistěves

Betonové dlažby Čistěves

Betonová dlažba Čistěves

Zdící prvky Čistěves

Dlažby II jakosti Čistěves

Dlažba II jakosti Čistěves

Plošné dlažby Čistěves