„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čistěves

Nové produkty Čistěves

Dlažby a obrubníky Čistěves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čistěves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čistěves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čistěves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čistěves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čistěves, Levná dlažba Čistěves, Dlažba Čistěves, Zámkové dlažby Čistěves, Zámkové dlažba Čistěves, Betonové dlažby Čistěves, Betonová dlažba Čistěves, Zdící prvky Čistěves, Dlažby II jakosti Čistěves, Dlažba II jakosti Čistěves, Plošné dlažby Čistěves, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Praha-západ Svitavy Tachov Karlovy Vary Praha 2 Znojmo Praha-Zbraslav Praha 17 Praha-Újezd Praha-Troja Zlín Karviná Jindřichův Hradec Praha 21 Praha-Velká Chuchle Opava Praha 4 Kladno Chomutov Plzeň-jih Praha 3 Praha-Kolovraty Rakovník Praha 5 Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha 11 Praha 19 Semily Šumperk Blansko Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Třebíč Uherské Hradiště Praha-Libuš Praha-Vinoř Praha 18 Praha-Dolní Chabry Nymburk Mladá Boleslav Prachatice Frýdek-Místek Praha 9 Mělník Praha 1 Beroun Praha 14 Praha-Petrovice Ostrava-město Hlavní město Praha Pelhřimov Praha 6 Praha-Lochkov Benešov Litoměřice Jihlava České Budějovice Břeclav Praha-Zličín Vsetín Praha 7 Praha 10 Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha 22 Příbram Brno-venkov Praha 12 Vyškov Praha-východ Ústí nad Orlicí Prostějov Česká Lípa Praha-Lysolaje Pardubice Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Nový Jičín Praha-Kunratice Český Krumlov Sokolov Bruntál Praha-Slivenec Hradec Králové Praha-Koloděje Louny Olomouc Praha 20 Trutnov Praha 16 Praha-Královice Brno-město Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čistěves

Levná dlažba Čistěves

Dlažba Čistěves

Zámkové dlažby Čistěves

Zámkové betonové dlažby Čistěves

Zámková dlažba Čistěves

Betonové dlažby Čistěves

Betonová dlažba Čistěves

Zdící prvky Čistěves

Dlažby II jakosti Čistěves

Dlažba II jakosti Čistěves

Plošné dlažby Čistěves