„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čižice

Nové produkty Čižice

Dlažby a obrubníky Čižice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čižice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čižice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čižice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čižice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čižice, Levná dlažba Čižice, Dlažba Čižice, Zámkové dlažby Čižice, Zámkové dlažba Čižice, Betonové dlažby Čižice, Betonová dlažba Čižice, Zdící prvky Čižice, Dlažby II jakosti Čižice, Dlažba II jakosti Čižice, Plošné dlažby Čižice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha-východ Praha-Křeslice Hlavní město Praha Nový Jičín Praha 14 Jeseník Třebíč Plzeň-město Praha 18 Jičín Praha-Újezd Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Brno-město Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Praha-Královice Pardubice Hradec Králové Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Praha-Benice Chrudim Ústí nad Labem Praha-Lochkov Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Nymburk Olomouc Praha 9 Praha-Klánovice Praha 5 Písek Karviná Praha 22 Praha-Lipence Praha-Nedvězí Svitavy Šumperk Praha-Suchdol Hodonín Praha-Troja Praha 16 Trutnov Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Zlín Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Domažlice Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Praha-Satalice Praha 13 Praha-Libuš Praha 10 Bruntál Břeclav Praha-Ďáblice Praha-západ Jihlava Praha-Šeberov Praha 1 Klatovy Tábor Náchod Louny Benešov Most Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Český Krumlov Prostějov Praha-Štěrboholy Rakovník Praha 20 Jindřichův Hradec Praha 21 Ostrava-město Kroměříž Teplice Praha-Vinoř Rokycany Praha 15 Znojmo Sokolov Praha-Zličín Mladá Boleslav Česká Lípa Tachov Praha-Kunratice Mělník Praha 8 Beroun Praha 6 Praha-Slivenec Praha 3 Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čižice

Levná dlažba Čižice

Dlažba Čižice

Zámkové dlažby Čižice

Zámkové betonové dlažby Čižice

Zámková dlažba Čižice

Betonové dlažby Čižice

Betonová dlažba Čižice

Zdící prvky Čižice

Dlažby II jakosti Čižice

Dlažba II jakosti Čižice

Plošné dlažby Čižice