„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čižice

Nové produkty Čižice

Dlažby a obrubníky Čižice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čižice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čižice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čižice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čižice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čižice, Levná dlažba Čižice, Dlažba Čižice, Zámkové dlažby Čižice, Zámkové dlažba Čižice, Betonové dlažby Čižice, Betonová dlažba Čižice, Zdící prvky Čižice, Dlažby II jakosti Čižice, Dlažba II jakosti Čižice, Plošné dlažby Čižice, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Prachatice Praha 7 Jablonec nad Nisou Zlín Praha-Koloděje Praha 6 Praha-Březiněves Praha 22 Kladno České Budějovice Sokolov Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Svitavy Český Krumlov Rakovník Praha-Satalice Pelhřimov Praha-Libuš Semily Brno-venkov Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha-Nedvězí Most Brno-město Praha 17 Česká Lípa Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Praha 1 Beroun Praha-východ Olomouc Praha-Běchovice Praha-Újezd Třebíč Praha-Slivenec Kroměříž Chomutov Praha-Královice Praha 11 Děčín Plzeň-město Praha 20 Plzeň-sever Jihlava Praha 2 Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Prostějov Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Liberec Praha 18 Praha 15 Praha-Lipence Louny Přerov Klatovy Praha-Křeslice Praha 13 Praha-Troja Praha-Ďáblice Chrudim Frýdek-Místek Praha-Kunratice Praha 19 Praha-Klánovice Hodonín Benešov Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha-Benice Jeseník Blansko Kolín Praha 10 Cheb Praha 9 Uherské Hradiště Domažlice Hradec Králové Praha 21 Znojmo Praha-Lochkov Praha 3 Kutná Hora Náchod Příbram Rychnov nad Kněžnou Bruntál Nový Jičín Tábor Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čižice

Levná dlažba Čižice

Dlažba Čižice

Zámkové dlažby Čižice

Zámkové betonové dlažby Čižice

Zámková dlažba Čižice

Betonové dlažby Čižice

Betonová dlažba Čižice

Zdící prvky Čižice

Dlažby II jakosti Čižice

Dlažba II jakosti Čižice

Plošné dlažby Čižice