„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čížkov

Nové produkty Čížkov

Dlažby a obrubníky Čížkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čížkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čížkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čížkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čížkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čížkov, Levná dlažba Čížkov, Dlažba Čížkov, Zámkové dlažby Čížkov, Zámkové dlažba Čížkov, Betonové dlažby Čížkov, Betonová dlažba Čížkov, Zdící prvky Čížkov, Dlažby II jakosti Čížkov, Dlažba II jakosti Čížkov, Plošné dlažby Čížkov, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha 14 Ústí nad Labem Praha 3 Praha 2 Praha-Křeslice Praha-Lipence Praha-západ Třebíč Praha-Koloděje Blansko Praha-Suchdol Karlovy Vary Praha 6 Mělník Praha-Dolní Chabry Brno-město Domažlice Rakovník Praha 12 Litoměřice Opava Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Praha 1 Praha-Satalice Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Tachov Kolín Praha-Šeberov Praha-Březiněves Hodonín Chrudim Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Zlín Liberec Chomutov Svitavy Pelhřimov Praha-Čakovice Praha 9 Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Beroun Praha-Klánovice Praha 18 Praha-Vinoř Mladá Boleslav Sokolov Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Praha 15 Plzeň-město Praha-východ Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Louny Znojmo Praha 22 Šumperk Prostějov Jičín Kroměříž Jablonec nad Nisou Rokycany Semily Praha-Dolní Počernice Teplice Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Břeclav Praha-Nebušice Brno-venkov Trutnov Praha-Královice Náchod Praha-Benice Olomouc Český Krumlov Česká Lípa Praha-Slivenec Jihlava Praha 8 Praha-Lochkov Praha 21 Kladno Praha 20 Praha-Petrovice Prachatice Přerov Ostrava-město Benešov Praha 4 Praha 19 Praha-Ďáblice Příbram Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čížkov

Levná dlažba Čížkov

Dlažba Čížkov

Zámkové dlažby Čížkov

Zámkové betonové dlažby Čížkov

Zámková dlažba Čížkov

Betonové dlažby Čížkov

Betonová dlažba Čížkov

Zdící prvky Čížkov

Dlažby II jakosti Čížkov

Dlažba II jakosti Čížkov

Plošné dlažby Čížkov