„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čížkov

Nové produkty Čížkov

Dlažby a obrubníky Čížkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čížkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čížkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čížkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čížkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čížkov, Levná dlažba Čížkov, Dlažba Čížkov, Zámkové dlažby Čížkov, Zámkové dlažba Čížkov, Betonové dlažby Čížkov, Betonová dlažba Čížkov, Zdící prvky Čížkov, Dlažby II jakosti Čížkov, Dlažba II jakosti Čížkov, Plošné dlažby Čížkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Česká Lípa Praha-Klánovice Kutná Hora Prachatice Praha-Troja Třebíč Praha 19 Praha 3 Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Zlín Bruntál Jičín Semily Praha 20 Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Praha-Lochkov Liberec Praha 11 Břeclav Praha 12 Praha 10 Praha 8 Praha-Vinoř Kroměříž Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Benešov Praha 2 Praha 16 Praha-Ďáblice Svitavy Ostrava-město Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Praha 1 Sokolov Praha-Suchdol Praha-Královice Blansko Rokycany Praha-Újezd Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Praha-Březiněves Praha-Benice Vyškov Nymburk Tachov Praha-Šeberov Praha 9 Klatovy Praha-Libuš Plzeň-sever Chrudim Praha 22 Rakovník Praha-Dubeč Nový Jičín Praha 13 Olomouc Frýdek-Místek Mělník Praha-Kunratice Prostějov Náchod Praha-Lysolaje Český Krumlov Praha-Běchovice Trutnov Karviná Žďár nad Sázavou Most Beroun Praha-západ Plzeň-město Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Příbram Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Praha-Slivenec Praha-Zličín Mladá Boleslav Praha-Křeslice České Budějovice Praha-Čakovice Kladno Praha-Lipence Hradec Králové Litoměřice Jindřichův Hradec Cheb Opava Praha 21 Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čížkov

Levná dlažba Čížkov

Dlažba Čížkov

Zámkové dlažby Čížkov

Zámkové betonové dlažby Čížkov

Zámková dlažba Čížkov

Betonové dlažby Čížkov

Betonová dlažba Čížkov

Zdící prvky Čížkov

Dlažby II jakosti Čížkov

Dlažba II jakosti Čížkov

Plošné dlažby Čížkov