„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čížkovice

Nové produkty Čížkovice

Dlažby a obrubníky Čížkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čížkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čížkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čížkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čížkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čížkovice, Levná dlažba Čížkovice, Dlažba Čížkovice, Zámkové dlažby Čížkovice, Zámkové dlažba Čížkovice, Betonové dlažby Čížkovice, Betonová dlažba Čížkovice, Zdící prvky Čížkovice, Dlažby II jakosti Čížkovice, Dlažba II jakosti Čížkovice, Plošné dlažby Čížkovice, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Prostějov Frýdek-Místek Praha-Libuš Praha-Troja Náchod Hodonín Praha-Štěrboholy Chrudim Praha-Šeberov Český Krumlov Rokycany Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Jihlava Mělník Česká Lípa Praha-Nedvězí Kladno Cheb Litoměřice Tábor Praha 15 Praha 14 Praha 5 Praha-Kunratice Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Jičín Šumperk Olomouc Most Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Písek Ústí nad Labem Praha 3 Mladá Boleslav Praha 12 Praha-Petrovice Hradec Králové Vyškov Praha-Čakovice Louny Praha 16 Klatovy Blansko Praha-Lysolaje Kolín Plzeň-sever Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha 8 Beroun Praha-Běchovice Praha 20 Jeseník Nymburk Benešov Liberec Svitavy Praha 7 Praha-Benice Praha 2 Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Opava Praha-Slivenec Zlín Praha 9 Tachov Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Plzeň-město Praha 11 Příbram Sokolov Praha-Lochkov Praha 13 Strakonice Praha 21 Praha 6 Havlíčkův Brod Praha-východ Prachatice Třebíč Kutná Hora Praha 19 Ostrava-město Pelhřimov Teplice Nový Jičín Semily Chomutov Brno-město Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čížkovice

Levná dlažba Čížkovice

Dlažba Čížkovice

Zámkové dlažby Čížkovice

Zámkové betonové dlažby Čížkovice

Zámková dlažba Čížkovice

Betonové dlažby Čížkovice

Betonová dlažba Čížkovice

Zdící prvky Čížkovice

Dlažby II jakosti Čížkovice

Dlažba II jakosti Čížkovice

Plošné dlažby Čížkovice