„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čížkovice

Nové produkty Čížkovice

Dlažby a obrubníky Čížkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čížkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čížkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čížkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čížkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čížkovice, Levná dlažba Čížkovice, Dlažba Čížkovice, Zámkové dlažby Čížkovice, Zámkové dlažba Čížkovice, Betonové dlažby Čížkovice, Betonová dlažba Čížkovice, Zdící prvky Čížkovice, Dlažby II jakosti Čížkovice, Dlažba II jakosti Čížkovice, Plošné dlažby Čížkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Blansko Svitavy Praha 6 Praha-Klánovice Chomutov Praha 15 Praha 11 Šumperk Opava Praha 20 Praha 4 Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Praha 10 Chrudim Most Praha-Troja Praha-Šeberov Brno-venkov České Budějovice Praha-Kunratice Klatovy Jablonec nad Nisou Praha 3 Sokolov Praha 14 Český Krumlov Louny Kutná Hora Mladá Boleslav Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Zlín Praha-Zličín Jihlava Praha 9 Znojmo Mělník Tábor Bruntál Strakonice Prostějov Ústí nad Orlicí Cheb Hradec Králové Jeseník Ostrava-město Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Tachov Příbram Pelhřimov Semily Praha-Dolní Chabry Praha 17 Vyškov Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Karviná Praha-Libuš Praha-Čakovice Praha-Královice Praha 2 Prachatice Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Beroun Rakovník Praha-Lochkov Praha-západ Praha-Suchdol Hodonín Praha-Slivenec Domažlice Praha 7 Praha 13 Kladno Havlíčkův Brod Plzeň-sever Třebíč Praha-východ Kolín Olomouc Náchod Jičín Břeclav Praha-Lysolaje Liberec Praha 16 Benešov Praha-Křeslice Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Plzeň-jih Praha-Satalice Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čížkovice

Levná dlažba Čížkovice

Dlažba Čížkovice

Zámkové dlažby Čížkovice

Zámkové betonové dlažby Čížkovice

Zámková dlažba Čížkovice

Betonové dlažby Čížkovice

Betonová dlažba Čížkovice

Zdící prvky Čížkovice

Dlažby II jakosti Čížkovice

Dlažba II jakosti Čížkovice

Plošné dlažby Čížkovice