„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čížkrajice

Nové produkty Čížkrajice

Dlažby a obrubníky Čížkrajice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čížkrajice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čížkrajice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čížkrajice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čížkrajice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čížkrajice, Levná dlažba Čížkrajice, Dlažba Čížkrajice, Zámkové dlažby Čížkrajice, Zámkové dlažba Čížkrajice, Betonové dlažby Čížkrajice, Betonová dlažba Čížkrajice, Zdící prvky Čížkrajice, Dlažby II jakosti Čížkrajice, Dlažba II jakosti Čížkrajice, Plošné dlažby Čížkrajice, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Teplice Kolín Český Krumlov Jičín Praha 1 Třebíč Praha-Řeporyje Semily Vyškov Trutnov Praha-Běchovice Domažlice Praha 10 Břeclav Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Litoměřice Praha-Březiněves Ústí nad Labem Náchod Karviná Praha-Kolovraty Plzeň-sever Louny Most Praha-západ Blansko Praha-Čakovice Prostějov Praha-Zličín Rokycany Znojmo Česká Lípa Karlovy Vary Rakovník Praha-Královice Příbram Kutná Hora Praha-Lochkov Tachov Praha-Přední Kopanina Praha 16 Liberec Hradec Králové Praha 15 Praha 3 Ostrava-město Uherské Hradiště Praha 11 Havlíčkův Brod Plzeň-jih Bruntál Praha-Lysolaje Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Praha-Kunratice Praha-východ Hlavní město Praha Písek Praha 12 Praha 7 Praha-Satalice Praha 14 Kladno Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Prachatice Praha-Benice Kroměříž Praha-Koloděje Olomouc Beroun Opava Žďár nad Sázavou Praha 17 Brno-venkov Praha 6 Praha-Dubeč Brno-město Praha-Újezd Benešov Zlín Šumperk Praha-Troja Jeseník Praha 22 České Budějovice Praha-Ďáblice Přerov Mladá Boleslav Praha 2 Tábor Praha 9 Praha 18 Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čížkrajice

Levná dlažba Čížkrajice

Dlažba Čížkrajice

Zámkové dlažby Čížkrajice

Zámkové betonové dlažby Čížkrajice

Zámková dlažba Čížkrajice

Betonové dlažby Čížkrajice

Betonová dlažba Čížkrajice

Zdící prvky Čížkrajice

Dlažby II jakosti Čížkrajice

Dlažba II jakosti Čížkrajice

Plošné dlažby Čížkrajice