„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čížkrajice

Nové produkty Čížkrajice

Dlažby a obrubníky Čížkrajice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čížkrajice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čížkrajice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čížkrajice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čížkrajice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čížkrajice, Levná dlažba Čížkrajice, Dlažba Čížkrajice, Zámkové dlažby Čížkrajice, Zámkové dlažba Čížkrajice, Betonové dlažby Čížkrajice, Betonová dlažba Čížkrajice, Zdící prvky Čížkrajice, Dlažby II jakosti Čížkrajice, Dlažba II jakosti Čížkrajice, Plošné dlažby Čížkrajice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha 19 Rokycany Praha 10 Domažlice Praha 9 Hradec Králové Praha-Kunratice Cheb Prachatice Praha 18 Kroměříž Havlíčkův Brod Trutnov Litoměřice Praha 15 Plzeň-jih Most Český Krumlov Praha 17 Vsetín Strakonice Jeseník Písek Praha-Šeberov Praha-Slivenec Praha 11 Praha-východ Praha 3 Plzeň-sever Blansko Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Karviná Praha-Běchovice Kladno Příbram Praha-Lipence Teplice Karlovy Vary Louny Náchod Břeclav Praha-Zličín Praha-Nedvězí Praha 20 Praha-Újezd Praha 1 Hlavní město Praha Praha-Nebušice Praha 8 Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha 22 Tachov Nový Jičín Praha-západ Praha-Přední Kopanina Chrudim Přerov Žďár nad Sázavou Děčín Kutná Hora Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Kolín Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha-Libuš Chomutov Praha-Řeporyje České Budějovice Olomouc Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Semily Praha-Koloděje Praha-Vinoř Praha-Křeslice Brno-venkov Bruntál Praha-Lochkov Opava Praha 12 Praha-Dubeč Praha 14 Ostrava-město Benešov Brno-město Znojmo Vyškov Třebíč Praha 4 Praha-Klánovice Šumperk Praha-Velká Chuchle Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čížkrajice

Levná dlažba Čížkrajice

Dlažba Čížkrajice

Zámkové dlažby Čížkrajice

Zámkové betonové dlažby Čížkrajice

Zámková dlažba Čížkrajice

Betonové dlažby Čížkrajice

Betonová dlažba Čížkrajice

Zdící prvky Čížkrajice

Dlažby II jakosti Čížkrajice

Dlažba II jakosti Čížkrajice

Plošné dlažby Čížkrajice