„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čížkrajice

Nové produkty Čížkrajice

Dlažby a obrubníky Čížkrajice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čížkrajice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čížkrajice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čížkrajice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čížkrajice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čížkrajice, Levná dlažba Čížkrajice, Dlažba Čížkrajice, Zámkové dlažby Čížkrajice, Zámkové dlažba Čížkrajice, Betonové dlažby Čížkrajice, Betonová dlažba Čížkrajice, Zdící prvky Čížkrajice, Dlažby II jakosti Čížkrajice, Dlažba II jakosti Čížkrajice, Plošné dlažby Čížkrajice, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Uherské Hradiště Praha-Královice Tábor Strakonice Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Ústí nad Labem Praha-Čakovice Most Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Jičín Rokycany Praha-Újezd Praha-Suchdol Praha-Kunratice Břeclav Praha 10 Litoměřice Opava Nový Jičín Semily Chrudim Brno-venkov Kladno Praha-Řeporyje Nymburk Blansko Karviná Praha-Běchovice Ostrava-město Karlovy Vary Praha 6 Praha 22 Rakovník Brno-město Třebíč Praha-Satalice Praha-Zličín Praha 17 Praha 20 Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Tachov Praha 12 Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha-Vinoř Česká Lípa Praha-Lochkov Praha 2 Kroměříž Plzeň-město Prachatice Mělník Praha 16 Cheb Praha 21 České Budějovice Příbram Klatovy Žďár nad Sázavou Sokolov Přerov Písek Jeseník Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Prostějov Pelhřimov Plzeň-jih Praha-Nebušice Děčín Praha-Dubeč Český Krumlov Liberec Praha-západ Praha 4 Olomouc Hlavní město Praha Frýdek-Místek Praha-Křeslice Praha-Šeberov Beroun Rychnov nad Kněžnou Hodonín Trutnov Zlín Svitavy Praha-Koloděje Náchod Kolín Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čížkrajice

Levná dlažba Čížkrajice

Dlažba Čížkrajice

Zámkové dlažby Čížkrajice

Zámkové betonové dlažby Čížkrajice

Zámková dlažba Čížkrajice

Betonové dlažby Čížkrajice

Betonová dlažba Čížkrajice

Zdící prvky Čížkrajice

Dlažby II jakosti Čížkrajice

Dlažba II jakosti Čížkrajice

Plošné dlažby Čížkrajice