„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čížov

Nové produkty Čížov

Dlažby a obrubníky Čížov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čížov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čížov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čížov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čížov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čížov, Levná dlažba Čížov, Dlažba Čížov, Zámkové dlažby Čížov, Zámkové dlažba Čížov, Betonové dlažby Čížov, Betonová dlažba Čížov, Zdící prvky Čížov, Dlažby II jakosti Čížov, Dlažba II jakosti Čížov, Plošné dlažby Čížov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Strakonice Praha-Petrovice Český Krumlov Praha-Vinoř Kutná Hora Chrudim Semily Bruntál Havlíčkův Brod Prachatice Pardubice Plzeň-město Praha 22 Praha-Lysolaje Praha 14 Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Praha 13 Benešov Liberec Praha-Dubeč Praha 4 Praha 11 Praha 5 Praha 20 Praha 15 Teplice Náchod Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Praha-Troja Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Ostrava-město Louny Most Praha-Koloděje Beroun Břeclav Praha 19 Šumperk Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Praha-Satalice Děčín Praha-Klánovice Pelhřimov Praha-Křeslice Hlavní město Praha Hodonín Hradec Králové Praha-Lipence Olomouc Praha-Běchovice Praha 6 Prostějov Jičín Praha-Královice Klatovy Praha 7 Praha 10 Praha-Lochkov Praha 17 Plzeň-sever Plzeň-jih Praha-západ Vyškov Přerov Opava Kolín Praha-Štěrboholy Praha-východ Litoměřice Praha 12 Praha 21 Praha 18 Písek Praha-Březiněves Praha-Újezd Tábor České Budějovice Praha-Kunratice Nový Jičín Praha-Zličín Cheb Praha 16 Uherské Hradiště Rakovník Vsetín Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Karviná Ústí nad Orlicí Tachov Rokycany Praha 9 Jihlava Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čížov

Levná dlažba Čížov

Dlažba Čížov

Zámkové dlažby Čížov

Zámkové betonové dlažby Čížov

Zámková dlažba Čížov

Betonové dlažby Čížov

Betonová dlažba Čížov

Zdící prvky Čížov

Dlažby II jakosti Čížov

Dlažba II jakosti Čížov

Plošné dlažby Čížov