„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čížov

Nové produkty Čížov

Dlažby a obrubníky Čížov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čížov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čížov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čížov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čížov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čížov, Levná dlažba Čížov, Dlažba Čížov, Zámkové dlažby Čížov, Zámkové dlažba Čížov, Betonové dlažby Čížov, Betonová dlažba Čížov, Zdící prvky Čížov, Dlažby II jakosti Čížov, Dlažba II jakosti Čížov, Plošné dlažby Čížov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Karviná Beroun Jihlava Praha-východ Most Praha 14 Praha 3 Praha 11 Přerov Příbram Praha-Čakovice Praha-západ Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Nymburk Pelhřimov Praha-Benice Praha-Štěrboholy Liberec Sokolov Český Krumlov Hradec Králové Benešov Praha-Řeporyje Kolín Praha-Libuš Praha 10 Třebíč Praha 17 Kladno Louny Chrudim Chomutov Frýdek-Místek Praha 16 Olomouc Praha-Nebušice Teplice Praha-Petrovice Praha-Královice Praha-Újezd Praha-Vinoř Praha 7 Česká Lípa Praha-Zličín Kroměříž Vsetín Ostrava-město Plzeň-město Pardubice Zlín Rakovník Hlavní město Praha Praha-Běchovice Šumperk Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Praha 5 Praha-Lipence Strakonice Jičín Klatovy Praha 18 Praha-Lochkov Svitavy Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Vyškov Znojmo Praha-Kunratice Semily Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Hodonín České Budějovice Praha 19 Uherské Hradiště Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Ústí nad Labem Praha-Šeberov Litoměřice Prostějov Jablonec nad Nisou Prachatice Žďár nad Sázavou Praha 15 Praha 1 Plzeň-sever Tábor Praha-Suchdol Blansko Praha 2 Praha-Březiněves Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čížov

Levná dlažba Čížov

Dlažba Čížov

Zámkové dlažby Čížov

Zámkové betonové dlažby Čížov

Zámková dlažba Čížov

Betonové dlažby Čížov

Betonová dlažba Čížov

Zdící prvky Čížov

Dlažby II jakosti Čížov

Dlažba II jakosti Čížov

Plošné dlažby Čížov