„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čížov

Nové produkty Čížov

Dlažby a obrubníky Čížov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čížov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čížov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čížov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čížov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čížov, Levná dlažba Čížov, Dlažba Čížov, Zámkové dlažby Čížov, Zámkové dlažba Čížov, Betonové dlažby Čížov, Betonová dlažba Čížov, Zdící prvky Čížov, Dlažby II jakosti Čížov, Dlažba II jakosti Čížov, Plošné dlažby Čížov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Tábor Třebíč Chomutov Znojmo Ostrava-město Tachov Strakonice Děčín Praha-Zličín Jihlava Praha-Běchovice Cheb Vsetín Plzeň-jih Brno-město Praha-Lipence Praha-Šeberov Vyškov Náchod Praha-Lochkov Praha 4 Brno-venkov Rokycany Česká Lípa Beroun Kroměříž Plzeň-město Praha-Královice Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Prachatice Zlín Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Sokolov Nymburk Praha 22 Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Praha 7 Trutnov Benešov Hlavní město Praha Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha 12 Olomouc Praha-Klánovice Jičín Praha-Dubeč Praha 1 Plzeň-sever Praha-Kunratice Praha 10 Hradec Králové Praha 18 Havlíčkův Brod Svitavy Praha 17 Břeclav Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Praha 20 Kladno České Budějovice Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Prostějov Praha 6 Praha-Vinoř Rakovník Semily Chrudim Mělník Šumperk Praha 2 Domažlice Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Bruntál Kutná Hora Hodonín Praha-Troja Přerov Nový Jičín Ústí nad Labem Praha-Koloděje Mladá Boleslav Jeseník Litoměřice Praha 8 Blansko Praha-Zbraslav Praha 21 Praha 15 Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čížov

Levná dlažba Čížov

Dlažba Čížov

Zámkové dlažby Čížov

Zámkové betonové dlažby Čížov

Zámková dlažba Čížov

Betonové dlažby Čížov

Betonová dlažba Čížov

Zdící prvky Čížov

Dlažby II jakosti Čížov

Dlažba II jakosti Čížov

Plošné dlažby Čížov