„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čkyně

Nové produkty Čkyně

Dlažby a obrubníky Čkyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čkyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čkyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čkyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čkyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čkyně, Levná dlažba Čkyně, Dlažba Čkyně, Zámkové dlažby Čkyně, Zámkové dlažba Čkyně, Betonové dlažby Čkyně, Betonová dlažba Čkyně, Zdící prvky Čkyně, Dlažby II jakosti Čkyně, Dlažba II jakosti Čkyně, Plošné dlažby Čkyně, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Český Krumlov Praha 19 Kutná Hora Chomutov Opava Praha 22 Praha 16 Praha-Petrovice Liberec Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Plzeň-město Jablonec nad Nisou Děčín Ústí nad Labem Prostějov Praha-Královice Jihlava Praha 9 Uherské Hradiště Náchod Praha 3 Semily Praha-Nebušice Cheb Praha-Kunratice Most Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Havlíčkův Brod Znojmo Kladno Praha-Vinoř Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Praha-Újezd Praha-Benice Mělník Praha 5 Praha 12 Břeclav Žďár nad Sázavou Praha 15 Praha-Křeslice Česká Lípa Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Strakonice Hradec Králové Bruntál Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha 10 Brno-venkov Domažlice Kolín Ústí nad Orlicí Praha-Troja Třebíč Tachov Praha 8 Trutnov Kroměříž Praha-Slivenec Praha 1 Praha 11 Beroun Pardubice Pelhřimov Tábor Praha-Nedvězí Praha-Zličín Praha-východ Plzeň-sever Rokycany Praha 18 Praha 4 Praha 17 Vyškov Karviná Litoměřice České Budějovice Praha-Lipence Praha 2 Ostrava-město Prachatice Písek Přerov Nymburk Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Svitavy Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čkyně

Levná dlažba Čkyně

Dlažba Čkyně

Zámkové dlažby Čkyně

Zámkové betonové dlažby Čkyně

Zámková dlažba Čkyně

Betonové dlažby Čkyně

Betonová dlažba Čkyně

Zdící prvky Čkyně

Dlažby II jakosti Čkyně

Dlažba II jakosti Čkyně

Plošné dlažby Čkyně