„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čkyně

Nové produkty Čkyně

Dlažby a obrubníky Čkyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čkyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čkyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čkyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čkyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čkyně, Levná dlažba Čkyně, Dlažba Čkyně, Zámkové dlažby Čkyně, Zámkové dlažba Čkyně, Betonové dlažby Čkyně, Betonová dlažba Čkyně, Zdící prvky Čkyně, Dlažby II jakosti Čkyně, Dlažba II jakosti Čkyně, Plošné dlažby Čkyně, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha-Lipence Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Vyškov Třebíč Sokolov Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Náchod Zlín Trutnov Žďár nad Sázavou Praha 4 Přerov Praha 22 Praha-Lochkov Praha 2 Český Krumlov Praha-Řeporyje Praha 9 Louny Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Praha 8 Praha-Troja Rokycany Praha-Křeslice Kroměříž Klatovy Jihlava Ostrava-město Strakonice Praha-východ Praha-Zličín Praha 18 Kladno Praha-Běchovice Praha 6 Prostějov Praha-Satalice Hodonín Praha-Újezd Olomouc Praha 1 Písek Praha-Libuš Praha 13 Pardubice Praha 14 Kolín Příbram Praha 19 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Litoměřice Chomutov Tábor Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Plzeň-město Praha 11 Znojmo Jeseník Frýdek-Místek Karlovy Vary Vsetín Praha-Koloděje Praha-západ České Budějovice Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Chrudim Domažlice Praha 21 Praha 7 Praha 20 Praha-Královice Praha-Vinoř Praha-Čakovice Prachatice Tachov Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Cheb Benešov Karviná Mělník Brno-venkov Šumperk Rakovník Praha 12 Semily Blansko Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čkyně

Levná dlažba Čkyně

Dlažba Čkyně

Zámkové dlažby Čkyně

Zámkové betonové dlažby Čkyně

Zámková dlažba Čkyně

Betonové dlažby Čkyně

Betonová dlažba Čkyně

Zdící prvky Čkyně

Dlažby II jakosti Čkyně

Dlažba II jakosti Čkyně

Plošné dlažby Čkyně