„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čkyně

Nové produkty Čkyně

Dlažby a obrubníky Čkyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čkyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čkyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čkyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čkyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čkyně, Levná dlažba Čkyně, Dlažba Čkyně, Zámkové dlažby Čkyně, Zámkové dlažba Čkyně, Betonové dlažby Čkyně, Betonová dlažba Čkyně, Zdící prvky Čkyně, Dlažby II jakosti Čkyně, Dlažba II jakosti Čkyně, Plošné dlažby Čkyně, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Praha 12 Praha-Satalice Praha-západ Litoměřice Praha-Benice Mělník Chomutov Karviná Praha-východ Kutná Hora Prostějov Praha-Slivenec Plzeň-jih Karlovy Vary Louny Tábor Praha 21 Praha-Dubeč České Budějovice Břeclav Jičín Praha-Přední Kopanina Praha 7 Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Praha 3 Třebíč Tachov Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Hodonín Frýdek-Místek Česká Lípa Praha-Běchovice Hradec Králové Jindřichův Hradec Zlín Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Šumperk Sokolov Pelhřimov Praha 18 Praha 5 Teplice Praha-Šeberov Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Praha-Libuš Strakonice Praha-Křeslice Praha 1 Plzeň-město Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Praha 2 Kladno Praha 6 Jeseník Blansko Domažlice Rakovník Svitavy Praha-Koloděje Praha 16 Pardubice Praha 19 Brno-město Přerov Praha-Suchdol Kroměříž Most Praha 15 Rokycany Ústí nad Labem Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Praha-Zličín Vsetín Praha 8 Praha-Nedvězí Prachatice Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Znojmo Havlíčkův Brod Beroun Praha-Újezd Kolín Písek Plzeň-sever Praha 20 Český Krumlov Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čkyně

Levná dlažba Čkyně

Dlažba Čkyně

Zámkové dlažby Čkyně

Zámkové betonové dlažby Čkyně

Zámková dlažba Čkyně

Betonové dlažby Čkyně

Betonová dlažba Čkyně

Zdící prvky Čkyně

Dlažby II jakosti Čkyně

Dlažba II jakosti Čkyně

Plošné dlažby Čkyně