„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Člunek

Nové produkty Člunek

Dlažby a obrubníky Člunek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Člunek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Člunek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Člunek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Člunek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Člunek, Levná dlažba Člunek, Dlažba Člunek, Zámkové dlažby Člunek, Zámkové dlažba Člunek, Betonové dlažby Člunek, Betonová dlažba Člunek, Zdící prvky Člunek, Dlažby II jakosti Člunek, Dlažba II jakosti Člunek, Plošné dlažby Člunek, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha-Újezd Přerov Kladno Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha-Troja Praha-Dubeč Olomouc Hodonín Nový Jičín Praha 8 Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Praha 15 Praha-Libuš Domažlice Plzeň-město Znojmo Opava Praha-Zbraslav Most Mělník Praha-Koloděje Hlavní město Praha Třebíč Plzeň-sever Chrudim Kroměříž Praha-Šeberov Praha 6 Šumperk Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Praha 20 Praha-Dolní Počernice Jihlava Jeseník Sokolov Tachov Bruntál Praha 12 Praha-západ Český Krumlov České Budějovice Praha-Satalice Praha-Nedvězí Chomutov Beroun Vsetín Klatovy Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Liberec Litoměřice Strakonice Příbram Praha-Klánovice Praha-Suchdol Praha 4 Ostrava-město Jičín Praha-Benice Nymburk Svitavy Praha 13 Zlín Plzeň-jih Praha 14 Pardubice Praha 5 Praha-východ Prachatice Břeclav Praha 7 Praha-Běchovice Brno-město Prostějov Karlovy Vary Praha 17 Praha-Vinoř Trutnov Praha-Královice Semily Náchod Praha-Čakovice Praha 3 Praha-Ďáblice Hradec Králové Kolín Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Karviná Žďár nad Sázavou Děčín Vyškov Tábor Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Člunek

Levná dlažba Člunek

Dlažba Člunek

Zámkové dlažby Člunek

Zámkové betonové dlažby Člunek

Zámková dlažba Člunek

Betonové dlažby Člunek

Betonová dlažba Člunek

Zdící prvky Člunek

Dlažby II jakosti Člunek

Dlažba II jakosti Člunek

Plošné dlažby Člunek