„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Člunek

Nové produkty Člunek

Dlažby a obrubníky Člunek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Člunek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Člunek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Člunek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Člunek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Člunek, Levná dlažba Člunek, Dlažba Člunek, Zámkové dlažby Člunek, Zámkové dlažba Člunek, Betonové dlažby Člunek, Betonová dlažba Člunek, Zdící prvky Člunek, Dlažby II jakosti Člunek, Dlažba II jakosti Člunek, Plošné dlažby Člunek, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Praha-Běchovice Praha 22 Náchod Česká Lípa Český Krumlov Děčín Benešov Kladno Praha-Dubeč Litoměřice Brno-venkov Praha 13 Praha-Benice Praha-Kolovraty Praha 2 Chomutov Praha 15 Karviná Praha-Petrovice Praha 20 Praha 17 Praha-Troja Třebíč Praha-východ Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Šumperk Znojmo Jeseník Nymburk Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Most Praha-Nedvězí Praha 18 Praha 4 Nový Jičín Karlovy Vary Praha 3 Trutnov Praha 21 Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Jičín Ostrava-město Kroměříž Praha-Březiněves Praha-Čakovice Praha 9 Praha-Křeslice Praha-Zličín Praha-Nebušice Teplice Přerov Hodonín Plzeň-sever Louny Bruntál Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Strakonice Praha 7 Pardubice Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha 5 Praha-Lipence Praha 16 Liberec Praha-Lysolaje Praha-západ Praha-Slivenec Jihlava Pelhřimov Havlíčkův Brod Písek Praha 8 Sokolov Praha 12 Praha 6 Zlín Brno-město Ústí nad Labem Domažlice Cheb Rokycany Praha-Libuš Praha-Řeporyje Tábor Kolín Praha 14 Opava Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Mělník Kutná Hora Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Člunek

Levná dlažba Člunek

Dlažba Člunek

Zámkové dlažby Člunek

Zámkové betonové dlažby Člunek

Zámková dlažba Člunek

Betonové dlažby Člunek

Betonová dlažba Člunek

Zdící prvky Člunek

Dlažby II jakosti Člunek

Dlažba II jakosti Člunek

Plošné dlažby Člunek