„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čmelíny

Nové produkty Čmelíny

Dlažby a obrubníky Čmelíny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čmelíny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čmelíny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čmelíny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čmelíny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čmelíny, Levná dlažba Čmelíny, Dlažba Čmelíny, Zámkové dlažby Čmelíny, Zámkové dlažba Čmelíny, Betonové dlažby Čmelíny, Betonová dlažba Čmelíny, Zdící prvky Čmelíny, Dlažby II jakosti Čmelíny, Dlažba II jakosti Čmelíny, Plošné dlažby Čmelíny, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Semily Brno-město Praha 12 Opava Praha 3 Kutná Hora Praha-západ Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Hodonín Praha 18 České Budějovice Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Praha 16 Praha 4 Náchod Praha 10 Hradec Králové Strakonice Jičín Pardubice Vsetín Praha 7 Praha-Koloděje Praha-Čakovice Praha-Satalice Praha-Lochkov Praha 13 Praha-Velká Chuchle Bruntál Teplice Rakovník Cheb Praha-Dolní Počernice Blansko Praha 17 Praha-Klánovice Písek Praha-Řeporyje Praha 1 Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Benešov Praha 5 Jablonec nad Nisou Jeseník Havlíčkův Brod Rokycany Brno-venkov Praha-Kunratice Karviná Most Beroun Karlovy Vary Chomutov Praha-Zličín Praha 8 Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Praha 6 Uherské Hradiště Praha-Šeberov Praha-Benice Děčín Praha-Lipence Ostrava-město Praha-Suchdol Praha 21 Olomouc Prostějov Sokolov Praha-Lysolaje Svitavy Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Nymburk Tachov Praha 19 Hlavní město Praha Domažlice Chrudim Praha 9 Liberec Kladno Praha 11 Jihlava Rychnov nad Kněžnou Mělník Praha-Troja Praha-Březiněves Praha 22 Praha-Ďáblice Praha-Libuš Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čmelíny

Levná dlažba Čmelíny

Dlažba Čmelíny

Zámkové dlažby Čmelíny

Zámkové betonové dlažby Čmelíny

Zámková dlažba Čmelíny

Betonové dlažby Čmelíny

Betonová dlažba Čmelíny

Zdící prvky Čmelíny

Dlažby II jakosti Čmelíny

Dlažba II jakosti Čmelíny

Plošné dlažby Čmelíny