„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čmelíny

Nové produkty Čmelíny

Dlažby a obrubníky Čmelíny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čmelíny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čmelíny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čmelíny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čmelíny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čmelíny, Levná dlažba Čmelíny, Dlažba Čmelíny, Zámkové dlažby Čmelíny, Zámkové dlažba Čmelíny, Betonové dlažby Čmelíny, Betonová dlažba Čmelíny, Zdící prvky Čmelíny, Dlažby II jakosti Čmelíny, Dlažba II jakosti Čmelíny, Plošné dlažby Čmelíny, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Plzeň-město Trutnov České Budějovice Kladno Znojmo Frýdek-Místek Vyškov Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha-východ Zlín Ostrava-město Tachov Praha-Velká Chuchle Pardubice Praha 20 Praha 21 Ústí nad Labem Praha-Zličín Praha-Újezd Jičín Praha 9 Karviná Praha 13 Vsetín Nymburk Mělník Praha-Lipence Praha-Libuš Beroun Kolín Karlovy Vary Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Prostějov Brno-město Louny Praha 22 Praha-Dubeč Praha-Kunratice Děčín Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Třebíč Rakovník Břeclav Praha-Čakovice Praha-Nebušice Most Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Opava Praha 4 Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Praha 12 Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Praha-západ Benešov Praha 8 Bruntál Praha-Březiněves Praha 17 Praha 10 Liberec Strakonice Praha-Běchovice Česká Lípa Praha 16 Jablonec nad Nisou Šumperk Kutná Hora Přerov Semily Jihlava Chomutov Olomouc Praha 5 Jindřichův Hradec Písek Hradec Králové Teplice Blansko Prachatice Rokycany Svitavy Praha 14 Praha 19 Sokolov Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Praha 15 Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čmelíny

Levná dlažba Čmelíny

Dlažba Čmelíny

Zámkové dlažby Čmelíny

Zámkové betonové dlažby Čmelíny

Zámková dlažba Čmelíny

Betonové dlažby Čmelíny

Betonová dlažba Čmelíny

Zdící prvky Čmelíny

Dlažby II jakosti Čmelíny

Dlažba II jakosti Čmelíny

Plošné dlažby Čmelíny