„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čtveřín

Nové produkty Čtveřín

Dlažby a obrubníky Čtveřín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čtveřín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čtveřín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čtveřín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čtveřín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čtveřín, Levná dlažba Čtveřín, Dlažba Čtveřín, Zámkové dlažby Čtveřín, Zámkové dlažba Čtveřín, Betonové dlažby Čtveřín, Betonová dlažba Čtveřín, Zdící prvky Čtveřín, Dlažby II jakosti Čtveřín, Dlažba II jakosti Čtveřín, Plošné dlažby Čtveřín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Semily Praha-Újezd Praha 19 Děčín Praha-Libuš Praha 21 Karviná Náchod Praha 20 Liberec Rakovník Přerov Praha 22 Praha 13 Uherské Hradiště Praha-Kunratice Jeseník Praha 12 Praha-Ďáblice Praha 4 Praha 7 Nový Jičín Praha 10 Rokycany Tábor Frýdek-Místek Praha 14 Teplice Hodonín Praha-Křeslice Kolín Vyškov Praha 17 Plzeň-jih Mladá Boleslav Český Krumlov Praha-Zličín Praha 3 Hradec Králové Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Česká Lípa Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Ústí nad Labem Domažlice Chrudim České Budějovice Tachov Praha-Běchovice Praha 16 Pelhřimov Praha-Lysolaje Praha 1 Kutná Hora Praha-Kolovraty Trutnov Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha 2 Chomutov Břeclav Jihlava Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Kladno Prachatice Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Mělník Praha-Suchdol Praha 11 Opava Svitavy Strakonice Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Most Praha 15 Karlovy Vary Třebíč Praha-západ Bruntál Pardubice Praha-východ Praha-Šeberov Olomouc Beroun Praha-Nedvězí Blansko Brno-město Jablonec nad Nisou Šumperk Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Vsetín Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čtveřín

Levná dlažba Čtveřín

Dlažba Čtveřín

Zámkové dlažby Čtveřín

Zámkové betonové dlažby Čtveřín

Zámková dlažba Čtveřín

Betonové dlažby Čtveřín

Betonová dlažba Čtveřín

Zdící prvky Čtveřín

Dlažby II jakosti Čtveřín

Dlažba II jakosti Čtveřín

Plošné dlažby Čtveřín