„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čtyřkoly

Nové produkty Čtyřkoly

Dlažby a obrubníky Čtyřkoly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čtyřkoly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čtyřkoly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čtyřkoly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čtyřkoly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čtyřkoly, Levná dlažba Čtyřkoly, Dlažba Čtyřkoly, Zámkové dlažby Čtyřkoly, Zámkové dlažba Čtyřkoly, Betonové dlažby Čtyřkoly, Betonová dlažba Čtyřkoly, Zdící prvky Čtyřkoly, Dlažby II jakosti Čtyřkoly, Dlažba II jakosti Čtyřkoly, Plošné dlažby Čtyřkoly, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Břeclav Praha-východ Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Mělník Pelhřimov Praha 11 Praha 22 Havlíčkův Brod Praha 17 Šumperk Prostějov Plzeň-jih Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Praha 20 Český Krumlov Nymburk Praha-Lysolaje Svitavy Jičín Praha 16 Tachov Strakonice Praha 4 Plzeň-sever Praha 15 Klatovy Praha-Újezd Tábor Sokolov České Budějovice Plzeň-město Frýdek-Místek Praha 21 Praha 6 Jablonec nad Nisou Rokycany Zlín Karviná Opava Ostrava-město Praha 13 Jihlava Jeseník Vyškov Praha-Čakovice Chrudim Praha-Petrovice Cheb Chomutov Praha-Koloděje Brno-město Praha 2 Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Přerov Beroun Kolín Praha-Benice Praha-Libuš Kroměříž Praha 3 Vsetín Jindřichův Hradec Praha-Troja Znojmo Praha-západ Praha-Klánovice Praha-Křeslice Olomouc Louny Kladno Praha-Přední Kopanina Semily Praha 5 Hlavní město Praha Litoměřice Příbram Hodonín Praha-Vinoř Mladá Boleslav Teplice Praha 14 Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha 19 Praha 9 Děčín Rakovník Praha 12 Praha-Řeporyje Pardubice Blansko Hradec Králové Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čtyřkoly

Levná dlažba Čtyřkoly

Dlažba Čtyřkoly

Zámkové dlažby Čtyřkoly

Zámkové betonové dlažby Čtyřkoly

Zámková dlažba Čtyřkoly

Betonové dlažby Čtyřkoly

Betonová dlažba Čtyřkoly

Zdící prvky Čtyřkoly

Dlažby II jakosti Čtyřkoly

Dlažba II jakosti Čtyřkoly

Plošné dlažby Čtyřkoly