„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čtyřkoly

Nové produkty Čtyřkoly

Dlažby a obrubníky Čtyřkoly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čtyřkoly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čtyřkoly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čtyřkoly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čtyřkoly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čtyřkoly, Levná dlažba Čtyřkoly, Dlažba Čtyřkoly, Zámkové dlažby Čtyřkoly, Zámkové dlažba Čtyřkoly, Betonové dlažby Čtyřkoly, Betonová dlažba Čtyřkoly, Zdící prvky Čtyřkoly, Dlažby II jakosti Čtyřkoly, Dlažba II jakosti Čtyřkoly, Plošné dlažby Čtyřkoly, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha 17 Praha-Březiněves Nymburk Praha-Kunratice Olomouc Praha-Ďáblice Praha 11 Praha 3 Praha-Suchdol Praha-Benice Praha-Kolovraty Kutná Hora Praha 4 Mělník Blansko Sokolov Praha-Vinoř Praha-Nebušice Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Praha-Troja Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Praha-Královice Praha 12 Praha-Klánovice Louny Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Praha-východ Liberec Praha 9 Praha 6 Pelhřimov Přerov Praha-Přední Kopanina Písek Praha 2 Jeseník Teplice Praha 5 Hlavní město Praha Praha 18 Praha-Zbraslav Bruntál Plzeň-město Praha 10 Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Jičín Hradec Králové Brno-město Mladá Boleslav Praha 7 Rakovník Česká Lípa Benešov Kladno Strakonice Praha 8 Cheb Praha 20 Praha 16 Pardubice Uherské Hradiště Svitavy Praha 1 Karlovy Vary Český Krumlov Praha-Satalice Náchod Děčín Kroměříž Praha 19 Prostějov Ostrava-město Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Praha-Újezd Nový Jičín České Budějovice Chomutov Beroun Praha 14 Tachov Most Praha-Křeslice Vsetín Praha 22 Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Semily Praha-Lipence Znojmo Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čtyřkoly

Levná dlažba Čtyřkoly

Dlažba Čtyřkoly

Zámkové dlažby Čtyřkoly

Zámkové betonové dlažby Čtyřkoly

Zámková dlažba Čtyřkoly

Betonové dlažby Čtyřkoly

Betonová dlažba Čtyřkoly

Zdící prvky Čtyřkoly

Dlažby II jakosti Čtyřkoly

Dlažba II jakosti Čtyřkoly

Plošné dlažby Čtyřkoly