„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čtyřkoly

Nové produkty Čtyřkoly

Dlažby a obrubníky Čtyřkoly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čtyřkoly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čtyřkoly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čtyřkoly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čtyřkoly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čtyřkoly, Levná dlažba Čtyřkoly, Dlažba Čtyřkoly, Zámkové dlažby Čtyřkoly, Zámkové dlažba Čtyřkoly, Betonové dlažby Čtyřkoly, Betonová dlažba Čtyřkoly, Zdící prvky Čtyřkoly, Dlažby II jakosti Čtyřkoly, Dlažba II jakosti Čtyřkoly, Plošné dlažby Čtyřkoly, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Třebíč Zlín Jablonec nad Nisou Praha 22 Pardubice Cheb Praha-Lochkov Klatovy Praha-Suchdol Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha 14 Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Jeseník Mělník Praha-Koloděje Praha 20 Praha 1 Strakonice Brno-venkov Liberec Praha 12 Náchod Praha-Petrovice Praha-Čakovice Břeclav Blansko Česká Lípa Litoměřice Kladno Praha 11 Frýdek-Místek Hodonín Uherské Hradiště Nymburk Praha-Velká Chuchle Šumperk Praha-Dolní Chabry Příbram Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha-Zličín Nový Jičín Praha 8 Bruntál Plzeň-jih České Budějovice Praha-Libuš Pelhřimov Praha 10 Praha 13 Karviná Praha-Královice Olomouc Most Ostrava-město Ústí nad Orlicí Rokycany Hlavní město Praha Praha-Šeberov Praha-východ Praha 18 Praha 4 Benešov Praha 16 Prostějov Přerov Praha 19 Kutná Hora Praha-Benice Brno-město Praha 21 Svitavy Praha-Újezd Praha-Březiněves Plzeň-sever Jičín Praha 17 Semily Praha 15 Opava Tachov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Praha-Kunratice Beroun Havlíčkův Brod Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Chomutov Vsetín Praha-Slivenec Praha 3 Plzeň-město Jindřichův Hradec Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čtyřkoly

Levná dlažba Čtyřkoly

Dlažba Čtyřkoly

Zámkové dlažby Čtyřkoly

Zámkové betonové dlažby Čtyřkoly

Zámková dlažba Čtyřkoly

Betonové dlažby Čtyřkoly

Betonová dlažba Čtyřkoly

Zdící prvky Čtyřkoly

Dlažby II jakosti Čtyřkoly

Dlažba II jakosti Čtyřkoly

Plošné dlažby Čtyřkoly