„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dalečín

Nové produkty Dalečín

Dlažby a obrubníky Dalečín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dalečín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dalečín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dalečín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dalečín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dalečín, Levná dlažba Dalečín, Dlažba Dalečín, Zámkové dlažby Dalečín, Zámkové dlažba Dalečín, Betonové dlažby Dalečín, Betonová dlažba Dalečín, Zdící prvky Dalečín, Dlažby II jakosti Dalečín, Dlažba II jakosti Dalečín, Plošné dlažby Dalečín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Praha-Šeberov Praha-Troja Praha 16 Praha 22 Znojmo Chrudim Prostějov Děčín Jablonec nad Nisou Kroměříž Brno-město Karlovy Vary Praha 9 Olomouc Praha-Lysolaje Náchod Praha 2 Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Třebíč Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Chabry Hodonín Praha-Čakovice Nymburk Praha-Kolovraty Břeclav Praha 12 Praha-Štěrboholy Louny Vsetín Praha 18 Praha-Březiněves Příbram Litoměřice Praha-Petrovice Praha-Běchovice České Budějovice Praha 17 Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha 15 Hradec Králové Opava Bruntál Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Písek Praha 11 Česká Lípa Praha 1 Teplice Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha 19 Praha-Vinoř Liberec Blansko Ústí nad Orlicí Pelhřimov Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha-Libuš Praha-Kunratice Trutnov Praha-Újezd Praha 20 Jihlava Chomutov Domažlice Nový Jičín Kladno Praha 10 Praha 14 Kolín Praha-Dubeč Prachatice Přerov Svitavy Rokycany Praha-Satalice Praha 3 Plzeň-jih Praha-Křeslice Jičín Jindřichův Hradec Karviná Benešov Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Praha-západ Šumperk Most Rakovník Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dalečín

Levná dlažba Dalečín

Dlažba Dalečín

Zámkové dlažby Dalečín

Zámkové betonové dlažby Dalečín

Zámková dlažba Dalečín

Betonové dlažby Dalečín

Betonová dlažba Dalečín

Zdící prvky Dalečín

Dlažby II jakosti Dalečín

Dlažba II jakosti Dalečín

Plošné dlažby Dalečín