„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dalečín

Nové produkty Dalečín

Dlažby a obrubníky Dalečín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dalečín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dalečín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dalečín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dalečín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dalečín, Levná dlažba Dalečín, Dlažba Dalečín, Zámkové dlažby Dalečín, Zámkové dlažba Dalečín, Betonové dlažby Dalečín, Betonová dlažba Dalečín, Zdící prvky Dalečín, Dlažby II jakosti Dalečín, Dlažba II jakosti Dalečín, Plošné dlažby Dalečín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Jeseník Karlovy Vary Praha 11 Vyškov Trutnov Louny Praha-Nedvězí Mělník Prachatice Plzeň-jih Žďár nad Sázavou Praha 17 Litoměřice Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha 3 Praha 20 Děčín Plzeň-město Praha-Řeporyje Rakovník České Budějovice Praha-Dolní Chabry Praha 19 Rokycany Kolín Praha 4 Praha-Klánovice Semily Praha-Zbraslav Svitavy Tachov Praha-východ Ostrava-město Praha-Čakovice Kroměříž Praha 7 Pardubice Praha 10 Plzeň-sever Hodonín Chrudim Praha-Suchdol Praha-Újezd Praha-Troja Nový Jičín Sokolov Most Praha-Kolovraty Praha 2 Jablonec nad Nisou Chomutov Praha-Lochkov Teplice Praha 9 Náchod Praha-Křeslice Praha-Koloděje Frýdek-Místek Beroun Praha 12 Brno-město Česká Lípa Praha 1 Praha-Kunratice Praha-Nebušice Praha 5 Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Bruntál Praha-Královice Karviná Praha 18 Hradec Králové Praha-Dubeč Prostějov Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Vsetín Praha-západ Zlín Praha-Přední Kopanina Přerov Brno-venkov Praha-Zličín Český Krumlov Praha 21 Jihlava Kladno Kutná Hora Jindřichův Hradec Domažlice Praha-Lipence Tábor Pelhřimov Cheb Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dalečín

Levná dlažba Dalečín

Dlažba Dalečín

Zámkové dlažby Dalečín

Zámkové betonové dlažby Dalečín

Zámková dlažba Dalečín

Betonové dlažby Dalečín

Betonová dlažba Dalečín

Zdící prvky Dalečín

Dlažby II jakosti Dalečín

Dlažba II jakosti Dalečín

Plošné dlažby Dalečín