„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dalešice

Nové produkty Dalešice

Dlažby a obrubníky Dalešice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dalešice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dalešice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dalešice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dalešice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dalešice, Levná dlažba Dalešice, Dlažba Dalešice, Zámkové dlažby Dalešice, Zámkové dlažba Dalešice, Betonové dlažby Dalešice, Betonová dlažba Dalešice, Zdící prvky Dalešice, Dlažby II jakosti Dalešice, Dlažba II jakosti Dalešice, Plošné dlažby Dalešice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Tachov Příbram Praha-Troja Tábor Praha 18 Praha-Lochkov Hodonín Brno-město Praha-východ Praha-Ďáblice Praha 16 Nymburk Litoměřice Hlavní město Praha Strakonice Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Brno-venkov Praha 8 Kolín Praha-Šeberov Praha-Nebušice Praha 15 Praha-Dolní Počernice Chrudim Děčín Teplice Praha-Lipence Praha 21 Mladá Boleslav Praha-Čakovice Praha 7 Praha 1 Jindřichův Hradec Trutnov Praha-Benice Praha-Petrovice Jeseník Sokolov Praha-Velká Chuchle Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Plzeň-město Kroměříž Uherské Hradiště Česká Lípa Cheb Praha 12 Praha-Křeslice Praha 20 Znojmo České Budějovice Praha-Běchovice Prachatice Český Krumlov Praha 11 Hradec Králové Jihlava Domažlice Karviná Bruntál Benešov Plzeň-sever Praha 13 Praha 4 Třebíč Klatovy Praha 14 Ústí nad Orlicí Břeclav Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Praha 10 Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Vyškov Pardubice Rychnov nad Kněžnou Vsetín Ústí nad Labem Praha-západ Praha 19 Praha-Dubeč Ostrava-město Praha 22 Pelhřimov Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Přerov Liberec Šumperk Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dalešice

Levná dlažba Dalešice

Dlažba Dalešice

Zámkové dlažby Dalešice

Zámkové betonové dlažby Dalešice

Zámková dlažba Dalešice

Betonové dlažby Dalešice

Betonová dlažba Dalešice

Zdící prvky Dalešice

Dlažby II jakosti Dalešice

Dlažba II jakosti Dalešice

Plošné dlažby Dalešice