„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dalešice

Nové produkty Dalešice

Dlažby a obrubníky Dalešice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dalešice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dalešice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dalešice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dalešice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dalešice, Levná dlažba Dalešice, Dlažba Dalešice, Zámkové dlažby Dalešice, Zámkové dlažba Dalešice, Betonové dlažby Dalešice, Betonová dlažba Dalešice, Zdící prvky Dalešice, Dlažby II jakosti Dalešice, Dlažba II jakosti Dalešice, Plošné dlažby Dalešice, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Semily Pelhřimov Chomutov Praha 3 Kroměříž Pardubice Blansko Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Praha 7 Praha-Čakovice Litoměřice Praha-západ Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Zlín Cheb Děčín Trutnov Chrudim Praha-Dolní Počernice Olomouc Praha-Libuš Hradec Králové Prachatice Sokolov Praha 22 Brno-venkov Přerov Bruntál Písek Uherské Hradiště Svitavy Znojmo Rakovník Jeseník Praha 6 Beroun Benešov Praha 8 Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha 19 Třebíč Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Praha-Nebušice Praha-Zličín Praha 10 Nymburk Vsetín Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Nový Jičín Praha-Lochkov Strakonice Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Kutná Hora Praha-Křeslice Praha 9 Praha 1 Český Krumlov České Budějovice Praha-Běchovice Praha-Královice Mladá Boleslav Praha-Satalice Praha-východ Praha-Újezd Praha 2 Hlavní město Praha Praha-Vinoř Praha-Troja Klatovy Praha-Dubeč Frýdek-Místek Praha 4 Karviná Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Brno-město Praha-Zbraslav Praha 21 Praha-Březiněves Plzeň-sever Náchod Kladno Praha 20 Louny Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dalešice

Levná dlažba Dalešice

Dlažba Dalešice

Zámkové dlažby Dalešice

Zámkové betonové dlažby Dalešice

Zámková dlažba Dalešice

Betonové dlažby Dalešice

Betonová dlažba Dalešice

Zdící prvky Dalešice

Dlažby II jakosti Dalešice

Dlažba II jakosti Dalešice

Plošné dlažby Dalešice