„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dambořice

Nové produkty Dambořice

Dlažby a obrubníky Dambořice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dambořice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dambořice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dambořice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dambořice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dambořice, Levná dlažba Dambořice, Dlažba Dambořice, Zámkové dlažby Dambořice, Zámkové dlažba Dambořice, Betonové dlažby Dambořice, Betonová dlažba Dambořice, Zdící prvky Dambořice, Dlažby II jakosti Dambořice, Dlažba II jakosti Dambořice, Plošné dlažby Dambořice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Karlovy Vary Praha 4 Praha 12 Praha-Královice Praha 14 Praha-Zličín České Budějovice Praha-Troja Praha-Lipence Praha-Kunratice Ústí nad Labem Olomouc Praha-Zbraslav Tábor Praha 1 Zlín Strakonice Český Krumlov Trutnov Plzeň-sever Praha 6 Hodonín Tachov Praha 22 Praha 21 Praha-Újezd Uherské Hradiště Jihlava Bruntál Nový Jičín Kladno Litoměřice Praha-Petrovice Břeclav Náchod Praha-Satalice Praha-Řeporyje Mělník Praha 5 Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Praha-západ Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Brno-venkov Praha 3 Praha 18 Praha-Březiněves Praha-Koloděje Benešov Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Rokycany Rakovník Praha-Štěrboholy Cheb Chomutov Znojmo Hradec Králové Jeseník Kolín Praha-Slivenec Sokolov Ústí nad Orlicí Plzeň-město Ostrava-město Příbram Jičín Pardubice Praha 17 Praha 8 Teplice Praha-Nebušice Louny Praha 20 Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Chrudim Česká Lípa Vsetín Praha-Suchdol Hlavní město Praha Praha-Klánovice Praha 10 Praha-Šeberov Plzeň-jih Prachatice Praha-Velká Chuchle Praha 9 Karviná Domažlice Šumperk Liberec Brno-město Most Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Přerov Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dambořice

Levná dlažba Dambořice

Dlažba Dambořice

Zámkové dlažby Dambořice

Zámkové betonové dlažby Dambořice

Zámková dlažba Dambořice

Betonové dlažby Dambořice

Betonová dlažba Dambořice

Zdící prvky Dambořice

Dlažby II jakosti Dambořice

Dlažba II jakosti Dambořice

Plošné dlažby Dambořice