„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Damnice

Nové produkty Damnice

Dlažby a obrubníky Damnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Damnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Damnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Damnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Damnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Damnice, Levná dlažba Damnice, Dlažba Damnice, Zámkové dlažby Damnice, Zámkové dlažba Damnice, Betonové dlažby Damnice, Betonová dlažba Damnice, Zdící prvky Damnice, Dlažby II jakosti Damnice, Dlažba II jakosti Damnice, Plošné dlažby Damnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha 9 Praha-Lysolaje Olomouc Český Krumlov Praha-Řeporyje Praha-Újezd Praha 2 Louny Trutnov Žďár nad Sázavou Prachatice Ústí nad Orlicí Chomutov Praha-Kolovraty Pelhřimov Praha-Nebušice Rokycany Praha 21 Bruntál Brno-venkov Hradec Králové Příbram Praha 14 Jihlava Benešov Praha 16 Zlín Přerov Klatovy Kolín Praha-Slivenec Praha-Šeberov Praha-Královice Praha 20 Havlíčkův Brod Kroměříž Opava Prostějov Praha-Lipence Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Tachov Semily Nymburk Praha 17 Praha 3 Praha 10 Domažlice Praha-západ Písek Liberec Praha-Dolní Počernice Praha 7 Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Tábor Ústí nad Labem Praha 8 Mělník Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Jičín Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Děčín Hodonín Břeclav Karviná Praha 15 Brno-město Pardubice Jablonec nad Nisou Praha 12 Praha 5 České Budějovice Teplice Praha-Suchdol Sokolov Praha-Dubeč Praha-Zličín Praha-Benice Vyškov Praha-východ Kladno Kutná Hora Praha-Nedvězí Praha 11 Beroun Praha 4 Šumperk Frýdek-Místek Praha-Běchovice Chrudim Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Praha-Koloděje Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Damnice

Levná dlažba Damnice

Dlažba Damnice

Zámkové dlažby Damnice

Zámkové betonové dlažby Damnice

Zámková dlažba Damnice

Betonové dlažby Damnice

Betonová dlažba Damnice

Zdící prvky Damnice

Dlažby II jakosti Damnice

Dlažba II jakosti Damnice

Plošné dlažby Damnice