„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Damnice

Nové produkty Damnice

Dlažby a obrubníky Damnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Damnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Damnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Damnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Damnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Damnice, Levná dlažba Damnice, Dlažba Damnice, Zámkové dlažby Damnice, Zámkové dlažba Damnice, Betonové dlažby Damnice, Betonová dlažba Damnice, Zdící prvky Damnice, Dlažby II jakosti Damnice, Dlažba II jakosti Damnice, Plošné dlažby Damnice, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Petrovice Jičín Praha-Dolní Chabry Náchod Cheb Praha 1 Strakonice Klatovy Praha-Slivenec Praha 19 Jablonec nad Nisou Chrudim Český Krumlov Hradec Králové Praha-Nedvězí Praha-Újezd Praha-Troja Tachov Praha 18 Praha 9 Hlavní město Praha Praha 5 Praha-Královice Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Jeseník Praha-Nebušice Vyškov Beroun Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Pelhřimov Praha-Dubeč Praha 11 Praha-Koloděje Znojmo Praha-Kunratice Louny Praha-Benice Praha 3 Litoměřice Mělník Praha 22 Praha-Březiněves České Budějovice Třebíč Praha 12 Brno-venkov Přerov Česká Lípa Praha 16 Blansko Kolín Praha-Zbraslav Kutná Hora Rokycany Liberec Most Frýdek-Místek Bruntál Břeclav Karviná Plzeň-město Svitavy Uherské Hradiště Pardubice Praha-Lochkov Praha-východ Praha-Lipence Praha 20 Praha-Satalice Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Prostějov Chomutov Šumperk Trutnov Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Kroměříž Karlovy Vary Praha 4 Zlín Nymburk Rychnov nad Kněžnou Vsetín Semily Praha-Zličín Praha 10 Praha-Suchdol Sokolov Praha-Libuš Domažlice Brno-město Praha 15 Praha-Přední Kopanina Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Damnice

Levná dlažba Damnice

Dlažba Damnice

Zámkové dlažby Damnice

Zámkové betonové dlažby Damnice

Zámková dlažba Damnice

Betonové dlažby Damnice

Betonová dlažba Damnice

Zdící prvky Damnice

Dlažby II jakosti Damnice

Dlažba II jakosti Damnice

Plošné dlažby Damnice