„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Damnice

Nové produkty Damnice

Dlažby a obrubníky Damnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Damnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Damnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Damnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Damnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Damnice, Levná dlažba Damnice, Dlažba Damnice, Zámkové dlažby Damnice, Zámkové dlažba Damnice, Betonové dlažby Damnice, Betonová dlažba Damnice, Zdící prvky Damnice, Dlažby II jakosti Damnice, Dlažba II jakosti Damnice, Plošné dlažby Damnice, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Praha-západ Chrudim Praha-východ Rokycany Mladá Boleslav Praha-Křeslice Praha 13 Písek Praha 14 Praha-Petrovice Vsetín Plzeň-sever Praha-Satalice Vyškov Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Brno-venkov Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Příbram Praha-Nedvězí České Budějovice Strakonice Praha-Zličín Praha 9 Praha 15 Praha 22 Liberec Hodonín Zlín Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Bruntál Svitavy Praha 5 Nový Jičín Litoměřice Praha 18 Nymburk Tábor Teplice Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Děčín Pelhřimov Jablonec nad Nisou Most Brno-město Praha 10 Hlavní město Praha Kroměříž Prostějov Praha-Koloděje Praha 6 Karlovy Vary Kolín Tachov Praha 2 Přerov Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Praha 8 Ústí nad Orlicí Praha-Královice Trutnov Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Kutná Hora Praha-Klánovice Sokolov Praha-Suchdol Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha-Lochkov Praha 3 Praha-Benice Český Krumlov Praha 11 Praha-Nebušice Praha-Troja Šumperk Třebíč Praha 19 Praha-Dubeč Semily Břeclav Praha 1 Žďár nad Sázavou Pardubice Praha 16 Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Damnice

Levná dlažba Damnice

Dlažba Damnice

Zámkové dlažby Damnice

Zámkové betonové dlažby Damnice

Zámková dlažba Damnice

Betonové dlažby Damnice

Betonová dlažba Damnice

Zdící prvky Damnice

Dlažby II jakosti Damnice

Dlažba II jakosti Damnice

Plošné dlažby Damnice