„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Damníkov

Nové produkty Damníkov

Dlažby a obrubníky Damníkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Damníkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Damníkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Damníkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Damníkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Damníkov, Levná dlažba Damníkov, Dlažba Damníkov, Zámkové dlažby Damníkov, Zámkové dlažba Damníkov, Betonové dlažby Damníkov, Betonová dlažba Damníkov, Zdící prvky Damníkov, Dlažby II jakosti Damníkov, Dlažba II jakosti Damníkov, Plošné dlažby Damníkov, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Praha 18 Plzeň-jih Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Praha 10 Praha-Nebušice Přerov Praha-Suchdol Nový Jičín Karviná Praha 20 Praha 3 Znojmo Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Praha-Klánovice Brno-venkov Trutnov Český Krumlov Kolín Praha-Zbraslav Praha 8 Praha-Vinoř Rakovník Sokolov Tachov Praha 17 Kladno Praha 15 Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Hlavní město Praha Třebíč Ostrava-město Brno-město Praha-Libuš Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Zlín Praha-Královice Benešov Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Hodonín Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Praha-Slivenec Ústí nad Labem Vsetín Klatovy Praha-Dubeč Příbram Vyškov Jablonec nad Nisou Teplice Praha-Čakovice Liberec Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha 1 Jihlava Praha 13 Praha-Troja Olomouc Pelhřimov Praha-Benice Praha 12 Praha 22 Praha 21 Praha-Petrovice Louny Jičín Hradec Králové Karlovy Vary České Budějovice Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha 2 Kroměříž Praha-Satalice Opava Praha-Křeslice Kutná Hora Domažlice Chomutov Praha-východ Praha-Dolní Počernice Strakonice Most Písek Praha 11 Praha-Nedvězí Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Damníkov

Levná dlažba Damníkov

Dlažba Damníkov

Zámkové dlažby Damníkov

Zámkové betonové dlažby Damníkov

Zámková dlažba Damníkov

Betonové dlažby Damníkov

Betonová dlažba Damníkov

Zdící prvky Damníkov

Dlažby II jakosti Damníkov

Dlažba II jakosti Damníkov

Plošné dlažby Damníkov