„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Damníkov

Nové produkty Damníkov

Dlažby a obrubníky Damníkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Damníkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Damníkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Damníkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Damníkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Damníkov, Levná dlažba Damníkov, Dlažba Damníkov, Zámkové dlažby Damníkov, Zámkové dlažba Damníkov, Betonové dlažby Damníkov, Betonová dlažba Damníkov, Zdící prvky Damníkov, Dlažby II jakosti Damníkov, Dlažba II jakosti Damníkov, Plošné dlažby Damníkov, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha 6 Praha-Březiněves Most Nový Jičín Praha-Libuš Hradec Králové Strakonice Nymburk Praha-Újezd Domažlice Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Praha 8 Praha 4 Jeseník Praha-Šeberov Benešov Havlíčkův Brod Praha-východ Teplice Blansko Ostrava-město Jihlava Náchod Praha-Benice Žďár nad Sázavou Praha 20 Uherské Hradiště Praha-Koloděje Brno-venkov Plzeň-sever Tachov Praha 18 Praha-Nedvězí Praha 15 Děčín Karviná Praha-Nebušice Svitavy Prachatice Praha-Vinoř Vyškov Ústí nad Labem Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Praha-Čakovice Opava Tábor Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Semily Kolín Sokolov Praha 5 Praha-Královice Kutná Hora Kroměříž Hodonín Bruntál Karlovy Vary Praha-Klánovice Znojmo Přerov Praha-Petrovice Klatovy Praha 22 Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Praha 1 Praha 14 Ústí nad Orlicí Praha 12 Liberec Praha-Lochkov Mladá Boleslav Břeclav Praha 7 Vsetín Příbram Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Praha 21 Praha 10 Louny Třebíč Praha 11 Praha-Běchovice Praha 19 Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Český Krumlov Praha-Dubeč Kladno Plzeň-jih Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Damníkov

Levná dlažba Damníkov

Dlažba Damníkov

Zámkové dlažby Damníkov

Zámkové betonové dlažby Damníkov

Zámková dlažba Damníkov

Betonové dlažby Damníkov

Betonová dlažba Damníkov

Zdící prvky Damníkov

Dlažby II jakosti Damníkov

Dlažba II jakosti Damníkov

Plošné dlažby Damníkov