„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Daňkovice

Nové produkty Daňkovice

Dlažby a obrubníky Daňkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Daňkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Daňkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Daňkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Daňkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Daňkovice, Levná dlažba Daňkovice, Dlažba Daňkovice, Zámkové dlažby Daňkovice, Zámkové dlažba Daňkovice, Betonové dlažby Daňkovice, Betonová dlažba Daňkovice, Zdící prvky Daňkovice, Dlažby II jakosti Daňkovice, Dlažba II jakosti Daňkovice, Plošné dlažby Daňkovice, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha-Zličín Praha 16 Praha-Štěrboholy Praha 10 Praha 12 Hlavní město Praha Praha-Čakovice České Budějovice Ústí nad Labem Kladno Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Česká Lípa Tábor Praha-Troja Praha-Vinoř Blansko Třebíč Chomutov Liberec Praha 5 Vsetín Bruntál Chrudim Benešov Sokolov Praha 8 Ostrava-město Praha 15 Znojmo Praha-Klánovice Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Domažlice Praha-Kolovraty Praha 4 Ústí nad Orlicí Praha-Benice Prachatice Mělník Teplice Karviná Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha-Nebušice Hradec Králové Náchod Šumperk Praha-Šeberov Břeclav Louny Kolín Praha 3 Praha 13 Prostějov Praha-Březiněves Praha-Lipence Pelhřimov Brno-město Jablonec nad Nisou Praha 7 Trutnov Praha 18 Praha-Újezd Karlovy Vary Cheb Praha-Královice Frýdek-Místek Praha-Dubeč Praha 17 Praha 1 Praha-Kunratice Plzeň-město Jindřichův Hradec Beroun Praha-Lochkov Praha-Satalice Praha-Koloděje Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Opava Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Přední Kopanina Tachov Praha 11 Havlíčkův Brod Přerov Rakovník Praha-Běchovice Litoměřice Praha 9 Uherské Hradiště Plzeň-sever Hodonín Praha 14 Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Daňkovice

Levná dlažba Daňkovice

Dlažba Daňkovice

Zámkové dlažby Daňkovice

Zámkové betonové dlažby Daňkovice

Zámková dlažba Daňkovice

Betonové dlažby Daňkovice

Betonová dlažba Daňkovice

Zdící prvky Daňkovice

Dlažby II jakosti Daňkovice

Dlažba II jakosti Daňkovice

Plošné dlažby Daňkovice