„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Daskabát

Nové produkty Daskabát

Dlažby a obrubníky Daskabát

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Daskabát

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Daskabát

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Daskabát

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Daskabát

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Daskabát, Levná dlažba Daskabát, Dlažba Daskabát, Zámkové dlažby Daskabát, Zámkové dlažba Daskabát, Betonové dlažby Daskabát, Betonová dlažba Daskabát, Zdící prvky Daskabát, Dlažby II jakosti Daskabát, Dlažba II jakosti Daskabát, Plošné dlažby Daskabát, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Vsetín Praha-Troja Praha 21 Praha-Nebušice Jičín Praha 11 Kutná Hora Praha-Křeslice Praha-Běchovice Praha 6 Liberec Praha-Kolovraty Hodonín Kolín Praha 1 Frýdek-Místek Pelhřimov Teplice Prostějov Nymburk Znojmo Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Zlín Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Praha-Královice Praha-Čakovice Praha 5 Ústí nad Labem Rakovník Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Strakonice Přerov Kladno Blansko Hlavní město Praha Praha-Zličín Tábor Cheb Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Třebíč Praha 14 Brno-venkov Rokycany Praha-Koloděje Trutnov Praha-Vinoř Jihlava Mělník Plzeň-město Kroměříž Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Praha-Lipence Sokolov Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Domažlice Nový Jičín Praha 9 Benešov Most Břeclav Praha 3 Praha 12 Praha-Slivenec Praha 2 Karviná Praha-Kunratice Praha-Satalice Vyškov Praha-Ďáblice Praha 15 Praha 7 Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Příbram Praha-Lysolaje Praha-Újezd Praha 17 Chrudim Český Krumlov Beroun Praha 22 České Budějovice Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha 20 Praha 18 Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Daskabát

Levná dlažba Daskabát

Dlažba Daskabát

Zámkové dlažby Daskabát

Zámkové betonové dlažby Daskabát

Zámková dlažba Daskabát

Betonové dlažby Daskabát

Betonová dlažba Daskabát

Zdící prvky Daskabát

Dlažby II jakosti Daskabát

Dlažba II jakosti Daskabát

Plošné dlažby Daskabát