„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Daskabát

Nové produkty Daskabát

Dlažby a obrubníky Daskabát

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Daskabát

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Daskabát

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Daskabát

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Daskabát

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Daskabát, Levná dlažba Daskabát, Dlažba Daskabát, Zámkové dlažby Daskabát, Zámkové dlažba Daskabát, Betonové dlažby Daskabát, Betonová dlažba Daskabát, Zdící prvky Daskabát, Dlažby II jakosti Daskabát, Dlažba II jakosti Daskabát, Plošné dlažby Daskabát, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha 7 Děčín Praha 13 Praha-Lipence Praha-Březiněves Praha 20 Kutná Hora Svitavy Žďár nad Sázavou Praha-Královice Zlín Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Jihlava Chomutov Praha-Dolní Počernice Opava Pardubice Teplice Praha-Libuš Praha 10 Praha 1 Liberec Praha-Štěrboholy Znojmo Praha 17 Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Šumperk Blansko Brno-město Praha 11 Praha 16 Jičín Praha 14 Kroměříž Jablonec nad Nisou Beroun Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha 22 Praha 19 Klatovy Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Litoměřice Plzeň-sever Praha 9 Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha-Slivenec Přerov Praha-Křeslice Břeclav Praha-Troja Praha 15 Tábor Chrudim Písek Hodonín Plzeň-město Praha-Satalice Příbram Karlovy Vary Náchod Pelhřimov Sokolov Benešov Český Krumlov Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Mělník Ústí nad Labem Strakonice Praha-Suchdol Most Praha-Zličín Praha 5 Prachatice Hlavní město Praha Brno-venkov Praha-Ďáblice Rokycany Mladá Boleslav Praha-západ Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Kolín Praha-Řeporyje Kladno Praha-Újezd Vyškov Cheb Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Vsetín Karviná Praha-Šeberov Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Daskabát

Levná dlažba Daskabát

Dlažba Daskabát

Zámkové dlažby Daskabát

Zámkové betonové dlažby Daskabát

Zámková dlažba Daskabát

Betonové dlažby Daskabát

Betonová dlažba Daskabát

Zdící prvky Daskabát

Dlažby II jakosti Daskabát

Dlažba II jakosti Daskabát

Plošné dlažby Daskabát