„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dasný

Nové produkty Dasný

Dlažby a obrubníky Dasný

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dasný

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dasný

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dasný

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dasný

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dasný, Levná dlažba Dasný, Dlažba Dasný, Zámkové dlažby Dasný, Zámkové dlažba Dasný, Betonové dlažby Dasný, Betonová dlažba Dasný, Zdící prvky Dasný, Dlažby II jakosti Dasný, Dlažba II jakosti Dasný, Plošné dlažby Dasný, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Příbram Svitavy Domažlice Praha-Čakovice Jeseník Litoměřice Tachov České Budějovice Praha-Běchovice Praha-Březiněves Plzeň-město Ostrava-město Havlíčkův Brod Praha 16 Praha-Zličín Kutná Hora Praha 2 Most Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Praha 20 Jihlava Praha 17 Rokycany Karlovy Vary Opava Praha-Dolní Chabry Chrudim Praha 10 Praha-Petrovice Brno-venkov Kladno Nymburk Cheb Pardubice Bruntál Praha-Dubeč Brno-město Náchod Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Děčín Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha-Slivenec Praha 21 Trutnov Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha-západ Praha 3 Praha-Nedvězí Jičín Hradec Králové Praha-Benice Olomouc Praha 5 Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Prachatice Praha-Suchdol Teplice Karviná Zlín Praha 22 Praha-Troja Rakovník Praha 19 Praha 4 Česká Lípa Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Semily Kolín Praha-východ Praha 9 Praha-Libuš Jindřichův Hradec Kroměříž Praha-Nebušice Praha 6 Přerov Praha-Křeslice Strakonice Jablonec nad Nisou Blansko Praha-Kunratice Znojmo Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Praha 7 Praha 15 Plzeň-jih Písek Šumperk Praha-Královice Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dasný

Levná dlažba Dasný

Dlažba Dasný

Zámkové dlažby Dasný

Zámkové betonové dlažby Dasný

Zámková dlažba Dasný

Betonové dlažby Dasný

Betonová dlažba Dasný

Zdící prvky Dasný

Dlažby II jakosti Dasný

Dlažba II jakosti Dasný

Plošné dlažby Dasný