„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dasný

Nové produkty Dasný

Dlažby a obrubníky Dasný

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dasný

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dasný

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dasný

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dasný

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dasný, Levná dlažba Dasný, Dlažba Dasný, Zámkové dlažby Dasný, Zámkové dlažba Dasný, Betonové dlažby Dasný, Betonová dlažba Dasný, Zdící prvky Dasný, Dlažby II jakosti Dasný, Dlažba II jakosti Dasný, Plošné dlažby Dasný, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Praha 8 Uherské Hradiště Praha 17 Opava Praha 12 Domažlice Svitavy Praha 18 Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Praha 3 Praha-Lysolaje Trutnov Praha-Libuš Brno-město Praha 9 Děčín Praha 15 Prachatice Karviná Český Krumlov Sokolov Náchod Praha-Ďáblice Mělník Praha-Řeporyje Semily Břeclav Praha-východ Pardubice Pelhřimov Praha-Slivenec Praha-Vinoř Nový Jičín Bruntál Kutná Hora Praha 19 Ostrava-město Praha 2 Praha 14 Louny Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha-Královice Litoměřice Chrudim Písek Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Praha 21 Praha-západ Jihlava Brno-venkov Vyškov Plzeň-jih Praha 1 Chomutov Praha-Benice Jablonec nad Nisou Znojmo Praha 13 Tachov Cheb Šumperk Česká Lípa Strakonice Rokycany Kladno Praha-Březiněves Praha-Suchdol Praha-Běchovice Karlovy Vary Praha-Lochkov Třebíč Praha-Lipence Praha-Satalice Beroun Praha-Zličín Hodonín Tábor Plzeň-město Liberec Praha 6 Kolín Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Praha-Kolovraty Praha 20 Praha-Kunratice Jičín Praha-Petrovice Praha 16 Most Mladá Boleslav Olomouc Praha 5 Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dasný

Levná dlažba Dasný

Dlažba Dasný

Zámkové dlažby Dasný

Zámkové betonové dlažby Dasný

Zámková dlažba Dasný

Betonové dlažby Dasný

Betonová dlažba Dasný

Zdící prvky Dasný

Dlažby II jakosti Dasný

Dlažba II jakosti Dasný

Plošné dlažby Dasný