„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Deblín

Nové produkty Deblín

Dlažby a obrubníky Deblín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Deblín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Deblín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Deblín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Deblín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Deblín, Levná dlažba Deblín, Dlažba Deblín, Zámkové dlažby Deblín, Zámkové dlažba Deblín, Betonové dlažby Deblín, Betonová dlažba Deblín, Zdící prvky Deblín, Dlažby II jakosti Deblín, Dlažba II jakosti Deblín, Plošné dlažby Deblín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha 17 Kroměříž Ostrava-město Karviná Bruntál Praha-Šeberov Praha 3 Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Šumperk Třebíč Zlín Jablonec nad Nisou Pardubice Praha 5 Praha 10 Praha-západ Nový Jičín Liberec Beroun Jihlava Praha-Velká Chuchle Klatovy Praha 8 Jeseník Uherské Hradiště Praha 2 Svitavy Praha 22 Praha-Přední Kopanina Vyškov Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha 1 Praha-Koloděje Praha-Klánovice Příbram Tachov Česká Lípa Strakonice Prostějov Benešov Vsetín Žďár nad Sázavou Rokycany Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Most Nymburk Praha-východ Praha-Slivenec Trutnov Plzeň-město Praha-Křeslice Praha-Troja Plzeň-jih Praha 9 Praha-Vinoř Břeclav Tábor Praha-Lochkov Praha-Nebušice Děčín Praha-Benice Sokolov Praha 13 Plzeň-sever Praha-Újezd Opava Praha 15 Praha 16 Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Mělník Přerov Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Kolín Praha-Zbraslav Olomouc Brno-venkov Praha 18 Litoměřice Praha-Kunratice Praha-Lipence Kutná Hora Praha-Zličín Praha 6 Znojmo Semily Praha 4 Frýdek-Místek Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Deblín

Levná dlažba Deblín

Dlažba Deblín

Zámkové dlažby Deblín

Zámkové betonové dlažby Deblín

Zámková dlažba Deblín

Betonové dlažby Deblín

Betonová dlažba Deblín

Zdící prvky Deblín

Dlažby II jakosti Deblín

Dlažba II jakosti Deblín

Plošné dlažby Deblín