„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dědová

Nové produkty Dědová

Dlažby a obrubníky Dědová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dědová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dědová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dědová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dědová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dědová, Levná dlažba Dědová, Dlažba Dědová, Zámkové dlažby Dědová, Zámkové dlažba Dědová, Betonové dlažby Dědová, Betonová dlažba Dědová, Zdící prvky Dědová, Dlažby II jakosti Dědová, Dlažba II jakosti Dědová, Plošné dlažby Dědová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha-Vinoř Praha 15 Praha-východ Praha-Suchdol Praha-Petrovice Praha-Újezd Praha 10 Louny Cheb Český Krumlov Praha-Březiněves Chrudim Brno-venkov Praha 3 Tábor Tachov Písek Česká Lípa Praha-Křeslice Benešov Opava Hlavní město Praha Vsetín Děčín Kolín Semily Jičín Praha-západ Beroun Praha-Benice Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Kroměříž Praha 13 Plzeň-jih Praha-Nebušice Mělník Pelhřimov Bruntál Znojmo Praha-Štěrboholy Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Praha 12 Vyškov Praha 14 Plzeň-město Praha 9 Praha 4 Přerov Praha 6 Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Ostrava-město Praha 8 České Budějovice Jindřichův Hradec Praha 18 Ústí nad Labem Praha 11 Rakovník Praha-Dubeč Olomouc Frýdek-Místek Praha-Zličín Třebíč Praha-Ďáblice Svitavy Mladá Boleslav Brno-město Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Jihlava Rychnov nad Kněžnou Pardubice Hradec Králové Prostějov Praha-Lochkov Šumperk Jablonec nad Nisou Praha 17 Hodonín Zlín Náchod Klatovy Praha-Běchovice Karviná Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha 22 Praha-Zbraslav Praha 5 Praha-Satalice Příbram Domažlice Strakonice Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dědová

Levná dlažba Dědová

Dlažba Dědová

Zámkové dlažby Dědová

Zámkové betonové dlažby Dědová

Zámková dlažba Dědová

Betonové dlažby Dědová

Betonová dlažba Dědová

Zdící prvky Dědová

Dlažby II jakosti Dědová

Dlažba II jakosti Dědová

Plošné dlažby Dědová