„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dědová

Nové produkty Dědová

Dlažby a obrubníky Dědová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dědová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dědová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dědová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dědová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dědová, Levná dlažba Dědová, Dlažba Dědová, Zámkové dlažby Dědová, Zámkové dlažba Dědová, Betonové dlažby Dědová, Betonová dlažba Dědová, Zdící prvky Dědová, Dlažby II jakosti Dědová, Dlažba II jakosti Dědová, Plošné dlažby Dědová, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha-Suchdol Vyškov Třebíč Chomutov Bruntál Sokolov Praha 3 Kladno Praha-Královice Česká Lípa Klatovy Jeseník Praha 1 Praha-západ Strakonice Trutnov Hradec Králové Brno-město Praha-Libuš Praha-Koloděje Prachatice Praha-Nedvězí Břeclav Praha 6 Ostrava-město Praha-Vinoř Praha 7 Olomouc Kutná Hora Litoměřice Praha 11 Pardubice Praha-Březiněves Praha 5 Havlíčkův Brod Přerov Vsetín Praha 17 Praha-Křeslice Písek Zlín Nymburk Jičín Praha 4 Praha 2 Semily Svitavy Hlavní město Praha Praha-Nebušice Kroměříž Praha-Lochkov Mělník Český Krumlov Praha 8 Praha 9 Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Praha 14 Louny Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Prostějov Praha-Troja Opava Kolín Praha-Přední Kopanina Beroun Praha-Lysolaje České Budějovice Benešov Děčín Karviná Znojmo Praha-Satalice Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Praha 15 Šumperk Liberec Most Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Praha 22 Praha 10 Praha-Kolovraty Praha-Benice Praha 18 Praha 20 Praha-Dubeč Ústí nad Labem Praha-Slivenec Chrudim Teplice Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dědová

Levná dlažba Dědová

Dlažba Dědová

Zámkové dlažby Dědová

Zámkové betonové dlažby Dědová

Zámková dlažba Dědová

Betonové dlažby Dědová

Betonová dlažba Dědová

Zdící prvky Dědová

Dlažby II jakosti Dědová

Dlažba II jakosti Dědová

Plošné dlažby Dědová