„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dehtáře

Nové produkty Dehtáře

Dlažby a obrubníky Dehtáře

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dehtáře

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dehtáře

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dehtáře

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dehtáře

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dehtáře, Levná dlažba Dehtáře, Dlažba Dehtáře, Zámkové dlažby Dehtáře, Zámkové dlažba Dehtáře, Betonové dlažby Dehtáře, Betonová dlažba Dehtáře, Zdící prvky Dehtáře, Dlažby II jakosti Dehtáře, Dlažba II jakosti Dehtáře, Plošné dlažby Dehtáře, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Blansko Ostrava-město Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Praha 3 Praha 5 Praha 17 Jeseník Jičín Praha 15 Louny Praha-Štěrboholy Beroun Vyškov Praha-Petrovice Praha-Šeberov Praha-Troja Rakovník Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Praha-Klánovice Litoměřice Strakonice Nový Jičín Praha-Koloděje Karlovy Vary Praha-východ Kolín Rychnov nad Kněžnou Opava Praha-Slivenec Praha-Královice Praha 22 Praha-Dubeč Praha 20 Praha-Lysolaje Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Třebíč Praha-Satalice Mělník Vsetín Trutnov Svitavy Mladá Boleslav Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Praha 6 Hlavní město Praha Praha 19 Plzeň-město Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Sokolov Chrudim Tachov Náchod Teplice Jablonec nad Nisou Příbram Prostějov Kutná Hora Semily Žďár nad Sázavou Praha 14 Praha 12 Uherské Hradiště Klatovy Praha 7 Tábor Most Pelhřimov Praha 11 Rokycany Praha-západ Domažlice Karviná Kladno Praha 4 Zlín Praha 2 Plzeň-sever Benešov Brno-město Kroměříž Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Praha 8 Jihlava Hodonín Praha 18 Praha-Lipence Liberec Praha-Čakovice Pardubice Praha-Vinoř Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dehtáře

Levná dlažba Dehtáře

Dlažba Dehtáře

Zámkové dlažby Dehtáře

Zámkové betonové dlažby Dehtáře

Zámková dlažba Dehtáře

Betonové dlažby Dehtáře

Betonová dlažba Dehtáře

Zdící prvky Dehtáře

Dlažby II jakosti Dehtáře

Dlažba II jakosti Dehtáře

Plošné dlažby Dehtáře