„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dehtáře

Nové produkty Dehtáře

Dlažby a obrubníky Dehtáře

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dehtáře

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dehtáře

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dehtáře

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dehtáře

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dehtáře, Levná dlažba Dehtáře, Dlažba Dehtáře, Zámkové dlažby Dehtáře, Zámkové dlažba Dehtáře, Betonové dlažby Dehtáře, Betonová dlažba Dehtáře, Zdící prvky Dehtáře, Dlažby II jakosti Dehtáře, Dlažba II jakosti Dehtáře, Plošné dlažby Dehtáře, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Praha-Suchdol Kladno Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha 22 Benešov Plzeň-jih Brno-město Praha-Troja Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Bruntál Praha 15 Praha 11 Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha-východ Praha-západ Zlín Praha-Zbraslav Louny Praha-Řeporyje Praha-Lipence Pardubice Praha-Satalice Praha-Nedvězí Písek Jičín Hodonín Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Teplice Praha 12 Praha 1 Opava Litoměřice Nový Jičín Rokycany Trutnov Praha-Benice Praha-Nebušice Praha-Královice Praha-Slivenec Český Krumlov Svitavy Praha 14 Beroun Příbram Ústí nad Labem Praha-Dubeč Praha-Libuš Jihlava Hlavní město Praha Chomutov Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Brno-venkov Praha 6 Tachov Frýdek-Místek Praha 2 Praha 8 Mělník Rakovník Praha-Ďáblice Praha 5 Praha-Kolovraty Plzeň-sever Liberec Sokolov Praha 7 Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Nymburk Vsetín Praha 21 Praha 3 Praha-Újezd Praha 20 Tábor Prachatice Praha 18 Pelhřimov Praha 9 Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Chrudim Česká Lípa Praha 16 Praha-Běchovice Vyškov Praha 4 Ostrava-město Praha-Koloděje Karviná Praha 17 Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dehtáře

Levná dlažba Dehtáře

Dlažba Dehtáře

Zámkové dlažby Dehtáře

Zámkové betonové dlažby Dehtáře

Zámková dlažba Dehtáře

Betonové dlažby Dehtáře

Betonová dlažba Dehtáře

Zdící prvky Dehtáře

Dlažby II jakosti Dehtáře

Dlažba II jakosti Dehtáře

Plošné dlažby Dehtáře