„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Děhylov

Nové produkty Děhylov

Dlažby a obrubníky Děhylov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Děhylov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Děhylov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Děhylov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Děhylov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Děhylov, Levná dlažba Děhylov, Dlažba Děhylov, Zámkové dlažby Děhylov, Zámkové dlažba Děhylov, Betonové dlažby Děhylov, Betonová dlažba Děhylov, Zdící prvky Děhylov, Dlažby II jakosti Děhylov, Dlažba II jakosti Děhylov, Plošné dlažby Děhylov, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Opava Praha-Velká Chuchle Břeclav Praha-Čakovice Rokycany Šumperk Praha 8 Praha-Nedvězí Praha 13 Ostrava-město Písek Mladá Boleslav Praha 18 Vsetín Praha-Suchdol Praha 3 Sokolov Praha 14 Praha 4 Praha-Dubeč Praha-Královice Mělník Nymburk Tábor Náchod Praha 22 Litoměřice Zlín Praha-Petrovice Praha-východ České Budějovice Praha 1 Tachov Teplice Ústí nad Labem Praha 21 Příbram Chomutov Praha-Benice Žďár nad Sázavou Znojmo Kladno Most Praha 6 Bruntál Praha-Slivenec Karviná Praha 5 Praha 11 Praha-Zbraslav Plzeň-jih Kroměříž Praha 2 Praha-Zličín Vyškov Jičín Karlovy Vary Prachatice Praha 12 Praha-Štěrboholy Praha 15 Klatovy Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Děčín Třebíč Jihlava Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Jeseník Brno-venkov Strakonice Praha-Újezd Praha-Šeberov Praha-Lochkov Praha 9 Beroun Praha-Březiněves Česká Lípa Praha-Troja Praha-Běchovice Kolín Praha 7 Přerov Praha-Kunratice Prostějov Hlavní město Praha Český Krumlov Hodonín Praha 20 Brno-město Benešov Kutná Hora Pelhřimov Olomouc Jindřichův Hradec Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Děhylov

Levná dlažba Děhylov

Dlažba Děhylov

Zámkové dlažby Děhylov

Zámkové betonové dlažby Děhylov

Zámková dlažba Děhylov

Betonové dlažby Děhylov

Betonová dlažba Děhylov

Zdící prvky Děhylov

Dlažby II jakosti Děhylov

Dlažba II jakosti Děhylov

Plošné dlažby Děhylov