„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Děkov

Nové produkty Děkov

Dlažby a obrubníky Děkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Děkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Děkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Děkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Děkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Děkov, Levná dlažba Děkov, Dlažba Děkov, Zámkové dlažby Děkov, Zámkové dlažba Děkov, Betonové dlažby Děkov, Betonová dlažba Děkov, Zdící prvky Děkov, Dlažby II jakosti Děkov, Dlažba II jakosti Děkov, Plošné dlažby Děkov, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Cheb Náchod Praha-Zličín Znojmo Český Krumlov Praha 20 Kladno Praha 14 Žďár nad Sázavou Prachatice Domažlice Praha-Lochkov Praha 9 Plzeň-město Praha-Dubeč Blansko Hodonín Přerov Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha 1 Rokycany Hradec Králové Příbram Praha 12 Chrudim Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Strakonice Opava Praha 6 Rakovník Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha 2 Praha-Vinoř Praha-Kunratice Bruntál Praha-Šeberov Děčín Praha-východ Ústí nad Labem Pardubice Brno-venkov Kutná Hora Chomutov Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Praha 21 Česká Lípa Praha 5 Praha-Benice Praha 16 Olomouc Kroměříž Praha 19 Praha-Satalice Plzeň-sever Louny Zlín Praha-západ Písek Třebíč Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Klatovy Praha-Královice Praha-Libuš Praha 15 Břeclav Jihlava Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Svitavy Praha 3 Praha-Újezd Praha 17 Nymburk Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Praha-Klánovice Kolín Praha 4 Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Brno-město Praha-Petrovice Benešov Prostějov Sokolov Nový Jičín Praha-Lipence Plzeň-jih Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Děkov

Levná dlažba Děkov

Dlažba Děkov

Zámkové dlažby Děkov

Zámkové betonové dlažby Děkov

Zámková dlažba Děkov

Betonové dlažby Děkov

Betonová dlažba Děkov

Zdící prvky Děkov

Dlažby II jakosti Děkov

Dlažba II jakosti Děkov

Plošné dlažby Děkov