„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Děkov

Nové produkty Děkov

Dlažby a obrubníky Děkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Děkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Děkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Děkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Děkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Děkov, Levná dlažba Děkov, Dlažba Děkov, Zámkové dlažby Děkov, Zámkové dlažba Děkov, Betonové dlažby Děkov, Betonová dlažba Děkov, Zdící prvky Děkov, Dlažby II jakosti Děkov, Dlažba II jakosti Děkov, Plošné dlažby Děkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Rakovník Havlíčkův Brod Nový Jičín Prachatice Kladno Praha 10 Praha-Suchdol Praha-Petrovice Praha 8 Hodonín Bruntál Rokycany Zlín Mělník Liberec Praha-Březiněves Praha-Dubeč Šumperk Praha 1 Praha 6 Litoměřice Náchod Praha-Slivenec Svitavy Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Česká Lípa Děčín Praha 16 Jičín Ústí nad Orlicí Tábor Praha-Přední Kopanina Olomouc Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Praha 18 Praha-Křeslice Praha-Královice Praha-Čakovice Praha 22 Znojmo Praha-Štěrboholy Přerov Praha-Ďáblice Praha 5 Praha-Satalice Praha-Nedvězí Sokolov Praha-Zličín Třebíč Brno-město Strakonice Semily Hradec Králové Praha-Lochkov Trutnov Praha-Kolovraty Praha-Benice Teplice Hlavní město Praha Frýdek-Místek Praha 20 Praha 3 Brno-venkov Praha-Lipence Chomutov Cheb Klatovy Benešov Louny Praha 15 Praha 4 Pelhřimov Plzeň-jih Jihlava Jeseník Beroun Praha 17 Praha-Újezd Prostějov Praha-Dolní Počernice Blansko Praha 13 Karlovy Vary Praha-východ Opava Praha-Šeberov Karviná Praha-Koloděje Most Praha-Lysolaje Praha-Troja Žďár nad Sázavou Pardubice Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Děkov

Levná dlažba Děkov

Dlažba Děkov

Zámkové dlažby Děkov

Zámkové betonové dlažby Děkov

Zámková dlažba Děkov

Betonové dlažby Děkov

Betonová dlažba Děkov

Zdící prvky Děkov

Dlažby II jakosti Děkov

Dlažba II jakosti Děkov

Plošné dlažby Děkov