„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dešenice

Nové produkty Dešenice

Dlažby a obrubníky Dešenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dešenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dešenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dešenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dešenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dešenice, Levná dlažba Dešenice, Dlažba Dešenice, Zámkové dlažby Dešenice, Zámkové dlažba Dešenice, Betonové dlažby Dešenice, Betonová dlažba Dešenice, Zdící prvky Dešenice, Dlažby II jakosti Dešenice, Dlažba II jakosti Dešenice, Plošné dlažby Dešenice, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Bruntál Praha 17 Praha 13 Tábor Vyškov Svitavy Uherské Hradiště Karlovy Vary Praha-Benice Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-Křeslice Praha-Troja Děčín Praha-Zbraslav Blansko Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha 6 Kolín Praha-Březiněves Trutnov Praha 5 Prostějov Praha 16 Třebíč Písek Praha 7 Praha-Újezd Most Praha 4 Praha 21 Náchod Plzeň-město Praha-Lipence Ostrava-město Olomouc Zlín Praha 10 Praha-Libuš Liberec Praha 19 Praha-Lochkov Praha 11 Kutná Hora Šumperk Cheb Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Ústí nad Labem Prachatice Praha-Satalice Karviná Brno-město Praha-Slivenec Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Teplice České Budějovice Znojmo Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Pelhřimov Kladno Praha 8 Praha-Nebušice Český Krumlov Praha 22 Česká Lípa Semily Benešov Litoměřice Hradec Králové Jindřichův Hradec Příbram Přerov Mělník Plzeň-jih Pardubice Praha 1 Opava Jeseník Praha 18 Praha-Velká Chuchle Chomutov Nový Jičín Praha-Kunratice Jihlava Beroun Rakovník Havlíčkův Brod Rokycany Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dešenice

Levná dlažba Dešenice

Dlažba Dešenice

Zámkové dlažby Dešenice

Zámkové betonové dlažby Dešenice

Zámková dlažba Dešenice

Betonové dlažby Dešenice

Betonová dlažba Dešenice

Zdící prvky Dešenice

Dlažby II jakosti Dešenice

Dlažba II jakosti Dešenice

Plošné dlažby Dešenice