„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dešenice

Nové produkty Dešenice

Dlažby a obrubníky Dešenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dešenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dešenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dešenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dešenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dešenice, Levná dlažba Dešenice, Dlažba Dešenice, Zámkové dlažby Dešenice, Zámkové dlažba Dešenice, Betonové dlažby Dešenice, Betonová dlažba Dešenice, Zdící prvky Dešenice, Dlažby II jakosti Dešenice, Dlažba II jakosti Dešenice, Plošné dlažby Dešenice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha 4 Praha-Štěrboholy Liberec Uherské Hradiště Plzeň-město Jihlava Česká Lípa Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Olomouc Děčín Praha-Čakovice Praha 12 Český Krumlov Brno-město Ostrava-město Praha-západ Hradec Králové Znojmo Praha 17 Most Praha 14 Praha 22 Praha-Slivenec Kutná Hora Praha-Vinoř Praha 8 Praha-Újezd Praha-Zličín Praha-Březiněves Semily Pardubice Praha-Suchdol Náchod Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Praha 5 Prostějov Kladno Praha 19 Jičín Šumperk Domažlice Strakonice Tábor Praha 11 Praha-Zbraslav Praha 2 Praha-Lysolaje Praha 21 Chrudim Praha-Benice Cheb Praha-Koloděje Trutnov Vyškov Nymburk Svitavy Praha 15 Praha-východ Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Přerov Nový Jičín Litoměřice Třebíč Praha-Přední Kopanina Kolín Praha 13 Praha 6 Mělník Břeclav Bruntál Mladá Boleslav Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Rakovník Karviná Praha 10 Praha-Běchovice Sokolov Havlíčkův Brod Teplice Písek Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Beroun Vsetín Praha-Petrovice Chomutov Praha 16 Pelhřimov Plzeň-sever Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dešenice

Levná dlažba Dešenice

Dlažba Dešenice

Zámkové dlažby Dešenice

Zámkové betonové dlažby Dešenice

Zámková dlažba Dešenice

Betonové dlažby Dešenice

Betonová dlažba Dešenice

Zdící prvky Dešenice

Dlažby II jakosti Dešenice

Dlažba II jakosti Dešenice

Plošné dlažby Dešenice