„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Deštná

Nové produkty Deštná

Dlažby a obrubníky Deštná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Deštná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Deštná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Deštná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Deštná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Deštná, Levná dlažba Deštná, Dlažba Deštná, Zámkové dlažby Deštná, Zámkové dlažba Deštná, Betonové dlažby Deštná, Betonová dlažba Deštná, Zdící prvky Deštná, Dlažby II jakosti Deštná, Dlažba II jakosti Deštná, Plošné dlažby Deštná, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha 22 Praha 19 Mělník Mladá Boleslav Praha-Zličín Jičín Šumperk Třebíč Jablonec nad Nisou Český Krumlov Strakonice Praha-Dubeč Olomouc Vyškov Praha-Kunratice Benešov Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha-Libuš Praha 1 Praha 21 Plzeň-jih Praha 17 Teplice Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Praha 2 Praha 15 Frýdek-Místek Blansko Praha 5 Přerov Domažlice Praha 11 Praha-Dolní Chabry Praha-východ Písek Vsetín Praha 18 Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Praha 9 Praha-Troja Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Praha-Koloděje Chomutov Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Praha-Lipence Praha-Suchdol Zlín Brno-venkov Karlovy Vary Hodonín Praha 12 Ostrava-město Prostějov Trutnov Praha-Ďáblice Plzeň-město Praha-Křeslice Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Tachov Nový Jičín Jindřichův Hradec Praha 3 Praha 16 Tábor Rakovník Rokycany Praha-Petrovice Děčín Karviná Kolín Pelhřimov Praha-Satalice Jeseník Praha-Šeberov Pardubice Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Liberec Nymburk Praha 13 Praha-západ Kladno Chrudim Česká Lípa Hradec Králové Náchod Jihlava Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Beroun Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Deštná

Levná dlažba Deštná

Dlažba Deštná

Zámkové dlažby Deštná

Zámkové betonové dlažby Deštná

Zámková dlažba Deštná

Betonové dlažby Deštná

Betonová dlažba Deštná

Zdící prvky Deštná

Dlažby II jakosti Deštná

Dlažba II jakosti Deštná

Plošné dlažby Deštná