„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Deštná

Nové produkty Deštná

Dlažby a obrubníky Deštná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Deštná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Deštná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Deštná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Deštná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Deštná, Levná dlažba Deštná, Dlažba Deštná, Zámkové dlažby Deštná, Zámkové dlažba Deštná, Betonové dlažby Deštná, Betonová dlažba Deštná, Zdící prvky Deštná, Dlažby II jakosti Deštná, Dlažba II jakosti Deštná, Plošné dlažby Deštná, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Zlín Praha-Královice Praha-Řeporyje Sokolov Teplice Praha 2 Praha 15 Jeseník Most Praha-Křeslice Kroměříž Třebíč Praha-Nedvězí Cheb Rakovník Praha-Benice Písek Semily Pardubice Praha-Lysolaje Praha 14 Kolín Praha-Lipence Frýdek-Místek Tachov Praha-západ Mělník Praha 13 Louny Domažlice Praha-Čakovice Olomouc Praha 7 Znojmo Praha 17 Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Beroun Rokycany Přerov Praha-Březiněves Uherské Hradiště Český Krumlov Trutnov Tábor Hradec Králové Praha 11 Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Nový Jičín Praha 10 Praha-Satalice Praha 21 Brno-venkov Praha-Zličín Liberec Praha-Klánovice Praha 6 Příbram Blansko Kladno Nymburk Praha 3 Kutná Hora Strakonice Praha 1 Plzeň-jih Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Mladá Boleslav Břeclav Vsetín Benešov Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Hodonín Česká Lípa Praha 4 Ostrava-město Praha-Koloděje Praha 5 Praha-Libuš Praha 12 Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Prostějov Praha 20 Pelhřimov Praha 18 Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Bruntál Karviná České Budějovice Plzeň-sever Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Deštná

Levná dlažba Deštná

Dlažba Deštná

Zámkové dlažby Deštná

Zámkové betonové dlažby Deštná

Zámková dlažba Deštná

Betonové dlažby Deštná

Betonová dlažba Deštná

Zdící prvky Deštná

Dlažby II jakosti Deštná

Dlažba II jakosti Deštná

Plošné dlažby Deštná