„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Deštnice

Nové produkty Deštnice

Dlažby a obrubníky Deštnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Deštnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Deštnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Deštnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Deštnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Deštnice, Levná dlažba Deštnice, Dlažba Deštnice, Zámkové dlažby Deštnice, Zámkové dlažba Deštnice, Betonové dlažby Deštnice, Betonová dlažba Deštnice, Zdící prvky Deštnice, Dlažby II jakosti Deštnice, Dlažba II jakosti Deštnice, Plošné dlažby Deštnice, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Kladno Praha 8 Praha 5 Semily Praha 3 Praha 7 Praha-Přední Kopanina Bruntál Český Krumlov Uherské Hradiště Opava Olomouc Praha-Suchdol Znojmo Břeclav Jeseník Zlín Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Trutnov Prachatice Praha-Dolní Počernice České Budějovice Most Chrudim Praha-Nedvězí Praha-západ Praha-Troja Jihlava Praha-Šeberov Praha 18 Praha 4 Praha-Koloděje Benešov Vsetín Praha-Kolovraty Praha-Libuš Louny Brno-venkov Nymburk Jablonec nad Nisou Písek Přerov Praha-Lochkov Rokycany Plzeň-město Praha 11 Litoměřice Třebíč Rychnov nad Kněžnou Tábor Jičín Praha-Zbraslav Praha 12 Praha-Benice Praha-Běchovice Praha 6 Praha-Slivenec Blansko Žďár nad Sázavou Kutná Hora Hodonín Praha 10 Česká Lípa Praha 19 Praha-Dolní Chabry Pardubice Praha-Královice Sokolov Praha-východ Nový Jičín Praha-Kunratice Praha 14 Karviná Ostrava-město Domažlice Chomutov Praha-Ďáblice Vyškov Praha-Nebušice Tachov Plzeň-jih Praha-Klánovice Praha-Lipence Praha-Dubeč Svitavy Praha 22 Klatovy Praha 20 Liberec Praha-Újezd Praha-Satalice Náchod Příbram Praha 16 Šumperk Praha 21 Karlovy Vary Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Deštnice

Levná dlažba Deštnice

Dlažba Deštnice

Zámkové dlažby Deštnice

Zámkové betonové dlažby Deštnice

Zámková dlažba Deštnice

Betonové dlažby Deštnice

Betonová dlažba Deštnice

Zdící prvky Deštnice

Dlažby II jakosti Deštnice

Dlažba II jakosti Deštnice

Plošné dlažby Deštnice