„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Deštnice

Nové produkty Deštnice

Dlažby a obrubníky Deštnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Deštnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Deštnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Deštnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Deštnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Deštnice, Levná dlažba Deštnice, Dlažba Deštnice, Zámkové dlažby Deštnice, Zámkové dlažba Deštnice, Betonové dlažby Deštnice, Betonová dlažba Deštnice, Zdící prvky Deštnice, Dlažby II jakosti Deštnice, Dlažba II jakosti Deštnice, Plošné dlažby Deštnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol České Budějovice Praha 10 Praha 11 Bruntál Praha-Velká Chuchle Blansko Brno-město Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Praha 12 Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Sokolov Náchod Praha-Petrovice Mělník Plzeň-město Litoměřice Karlovy Vary Praha 6 Praha 15 Benešov Pelhřimov Liberec Praha 17 Praha-Nebušice Praha 13 Praha-východ Karviná Praha-západ Český Krumlov Most Cheb Praha-Přední Kopanina Chrudim Trutnov Praha-Lipence Kroměříž Praha 18 Praha-Libuš Praha-Královice Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Kladno Teplice Hodonín Praha-Dolní Chabry Praha 20 Jičín Praha-Lochkov Praha 1 Vsetín Praha 2 Kolín Tábor Brno-venkov Praha 5 Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Plzeň-jih Příbram Tachov Strakonice Praha-Kolovraty Praha-Satalice Jeseník Praha-Vinoř Praha 7 Havlíčkův Brod Rakovník Praha 16 Domažlice Praha 21 Semily Hradec Králové Rokycany Praha-Zličín Nymburk Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Olomouc Břeclav Jablonec nad Nisou Klatovy Mladá Boleslav Praha 22 Kutná Hora Praha-Koloděje Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Praha 14 Praha-Dubeč Praha 9 Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Deštnice

Levná dlažba Deštnice

Dlažba Deštnice

Zámkové dlažby Deštnice

Zámkové betonové dlažby Deštnice

Zámková dlažba Deštnice

Betonové dlažby Deštnice

Betonová dlažba Deštnice

Zdící prvky Deštnice

Dlažby II jakosti Deštnice

Dlažba II jakosti Deštnice

Plošné dlažby Deštnice