„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Deštnice

Nové produkty Deštnice

Dlažby a obrubníky Deštnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Deštnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Deštnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Deštnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Deštnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Deštnice, Levná dlažba Deštnice, Dlažba Deštnice, Zámkové dlažby Deštnice, Zámkové dlažba Deštnice, Betonové dlažby Deštnice, Betonová dlažba Deštnice, Zdící prvky Deštnice, Dlažby II jakosti Deštnice, Dlažba II jakosti Deštnice, Plošné dlažby Deštnice, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Děčín Mladá Boleslav Praha 11 Praha-Dolní Chabry Teplice Benešov Vsetín Praha-Dolní Počernice Náchod Prachatice Praha 22 Praha-Újezd Praha 15 Most Ostrava-město Rakovník Šumperk Praha 20 Kladno Litoměřice Praha-Slivenec Cheb Praha-Dubeč Olomouc Hodonín Písek Praha-Vinoř Brno-město České Budějovice Praha-Běchovice Praha 13 Praha-Lipence Chomutov Strakonice Praha-Štěrboholy Jihlava Bruntál Praha-Zbraslav Praha 5 Nový Jičín Havlíčkův Brod Plzeň-město Praha-Benice Přerov Hlavní město Praha Jičín Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha 9 Praha 17 Praha 16 Praha-Přední Kopanina Znojmo Blansko Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Hradec Králové Uherské Hradiště Příbram Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Prostějov Břeclav Ústí nad Labem Česká Lípa Praha-západ Praha 19 Jeseník Nymburk Třebíč Praha 2 Praha-Královice Tachov Rokycany Brno-venkov Pardubice Semily Sokolov Praha 3 Kutná Hora Chrudim Beroun Domažlice Frýdek-Místek Kroměříž Kolín Svitavy Praha-Zličín Praha-Suchdol Zlín Klatovy Tábor Praha-Řeporyje Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Deštnice

Levná dlažba Deštnice

Dlažba Deštnice

Zámkové dlažby Deštnice

Zámkové betonové dlažby Deštnice

Zámková dlažba Deštnice

Betonové dlažby Deštnice

Betonová dlažba Deštnice

Zdící prvky Deštnice

Dlažby II jakosti Deštnice

Dlažba II jakosti Deštnice

Plošné dlažby Deštnice