„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dětkovice

Nové produkty Dětkovice

Dlažby a obrubníky Dětkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dětkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dětkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dětkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dětkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dětkovice, Levná dlažba Dětkovice, Dlažba Dětkovice, Zámkové dlažby Dětkovice, Zámkové dlažba Dětkovice, Betonové dlažby Dětkovice, Betonová dlažba Dětkovice, Zdící prvky Dětkovice, Dlažby II jakosti Dětkovice, Dlažba II jakosti Dětkovice, Plošné dlažby Dětkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Praha 13 Praha-Čakovice Opava Plzeň-sever Praha 3 Praha 21 Pardubice Praha-východ Praha-Běchovice Praha-Lochkov Praha-Šeberov Česká Lípa Kroměříž Louny Kladno Praha-Troja Praha-Klánovice Litoměřice Ostrava-město Liberec Vyškov Praha-Kunratice Jeseník Domažlice Praha-Suchdol Hradec Králové Blansko Bruntál Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Prachatice Děčín Praha 5 Náchod Praha-Zličín Šumperk Jihlava Praha 2 Praha-Lysolaje Praha 6 Praha-Libuš Praha-Nebušice Prostějov Semily Praha 17 Zlín Praha-Královice Praha-Petrovice Praha 18 Cheb Praha 10 Rakovník Nymburk Znojmo Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Teplice Tábor Žďár nad Sázavou Jičín Praha 16 Jablonec nad Nisou Praha 1 Olomouc Plzeň-jih Přerov Břeclav Praha-Dolní Chabry Most Benešov Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Sokolov Praha-Řeporyje Vsetín Praha-západ Praha-Dubeč Praha 8 Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha 11 Karviná Český Krumlov Frýdek-Místek Brno-město České Budějovice Trutnov Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Praha 4 Mělník Třebíč Ústí nad Orlicí Praha 7 Brno-venkov Příbram Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dětkovice

Levná dlažba Dětkovice

Dlažba Dětkovice

Zámkové dlažby Dětkovice

Zámkové betonové dlažby Dětkovice

Zámková dlažba Dětkovice

Betonové dlažby Dětkovice

Betonová dlažba Dětkovice

Zdící prvky Dětkovice

Dlažby II jakosti Dětkovice

Dlažba II jakosti Dětkovice

Plošné dlažby Dětkovice