„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dětkovice

Nové produkty Dětkovice

Dlažby a obrubníky Dětkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dětkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dětkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dětkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dětkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dětkovice, Levná dlažba Dětkovice, Dlažba Dětkovice, Zámkové dlažby Dětkovice, Zámkové dlažba Dětkovice, Betonové dlažby Dětkovice, Betonová dlažba Dětkovice, Zdící prvky Dětkovice, Dlažby II jakosti Dětkovice, Dlažba II jakosti Dětkovice, Plošné dlažby Dětkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Náchod Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Praha-Ďáblice Benešov Kroměříž Praha-Benice Praha 20 Přerov Cheb Plzeň-sever Vsetín Hodonín Praha 12 Praha-západ Praha 16 Mladá Boleslav Frýdek-Místek Litoměřice Ústí nad Orlicí Opava Praha 9 Praha-Suchdol Praha-Koloděje Olomouc Semily Praha 22 Kolín Jindřichův Hradec Liberec Český Krumlov Praha-Zličín Praha-Petrovice Praha-Březiněves Rokycany Brno-město Praha 3 Praha-východ Pardubice Most Teplice Praha 10 Brno-venkov Jablonec nad Nisou Znojmo Praha-Lochkov Praha 13 Praha 8 Strakonice Praha 14 Praha 19 Sokolov Žďár nad Sázavou Praha 11 Ústí nad Labem Jeseník Pelhřimov Příbram Chrudim Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Hlavní město Praha Jičín Praha-Štěrboholy Klatovy Karlovy Vary Domažlice Mělník Praha 7 Praha-Zbraslav Bruntál Tábor Plzeň-jih Praha-Újezd Praha-Nebušice Zlín Plzeň-město Karviná Blansko Praha-Klánovice Kutná Hora Praha-Slivenec Praha-Křeslice Česká Lípa Tachov Praha 18 Praha 1 Vyškov Praha-Běchovice Praha 4 Prachatice České Budějovice Praha-Lysolaje Svitavy Chomutov Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dětkovice

Levná dlažba Dětkovice

Dlažba Dětkovice

Zámkové dlažby Dětkovice

Zámkové betonové dlažby Dětkovice

Zámková dlažba Dětkovice

Betonové dlažby Dětkovice

Betonová dlažba Dětkovice

Zdící prvky Dětkovice

Dlažby II jakosti Dětkovice

Dlažba II jakosti Dětkovice

Plošné dlažby Dětkovice