„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dětmarovice

Nové produkty Dětmarovice

Dlažby a obrubníky Dětmarovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dětmarovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dětmarovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dětmarovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dětmarovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dětmarovice, Levná dlažba Dětmarovice, Dlažba Dětmarovice, Zámkové dlažby Dětmarovice, Zámkové dlažba Dětmarovice, Betonové dlažby Dětmarovice, Betonová dlažba Dětmarovice, Zdící prvky Dětmarovice, Dlažby II jakosti Dětmarovice, Dlažba II jakosti Dětmarovice, Plošné dlažby Dětmarovice, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Ústí nad Orlicí Semily Jablonec nad Nisou Praha 17 Plzeň-město Tachov Praha 8 Plzeň-sever Praha-Koloděje Praha-Újezd Vyškov Praha-Kunratice Strakonice Praha 1 Praha 13 Domažlice Louny Mělník Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Český Krumlov Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Prachatice Chomutov Jeseník Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Kolín Hlavní město Praha Ostrava-město Praha-Řeporyje Praha 22 Zlín Sokolov Olomouc Karlovy Vary Opava Praha 10 Praha 6 Praha-Libuš Česká Lípa Praha 11 Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Kroměříž Praha 19 Praha-Vinoř Třebíč Praha-západ Uherské Hradiště Tábor Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha 9 Praha 15 Praha-Lipence Praha 16 Brno-město Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha-Šeberov Nový Jičín Prostějov Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Písek Nymburk Děčín Praha-východ Rokycany Teplice Plzeň-jih Břeclav Praha 7 České Budějovice Litoměřice Praha-Čakovice Pelhřimov Znojmo Praha-Slivenec Svitavy Liberec Bruntál Příbram Praha 5 Benešov Jindřichův Hradec Praha 4 Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha 18 Jihlava Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dětmarovice

Levná dlažba Dětmarovice

Dlažba Dětmarovice

Zámkové dlažby Dětmarovice

Zámkové betonové dlažby Dětmarovice

Zámková dlažba Dětmarovice

Betonové dlažby Dětmarovice

Betonová dlažba Dětmarovice

Zdící prvky Dětmarovice

Dlažby II jakosti Dětmarovice

Dlažba II jakosti Dětmarovice

Plošné dlažby Dětmarovice