„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dětřichov

Nové produkty Dětřichov

Dlažby a obrubníky Dětřichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dětřichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dětřichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dětřichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dětřichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dětřichov, Levná dlažba Dětřichov, Dlažba Dětřichov, Zámkové dlažby Dětřichov, Zámkové dlažba Dětřichov, Betonové dlažby Dětřichov, Betonová dlažba Dětřichov, Zdící prvky Dětřichov, Dlažby II jakosti Dětřichov, Dlažba II jakosti Dětřichov, Plošné dlažby Dětřichov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Prachatice Nymburk Praha 19 Chrudim Praha-východ Karlovy Vary Praha 22 Praha 9 Praha 2 Blansko Praha-Křeslice Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha 14 Písek Praha 8 Praha-Újezd Praha 10 Olomouc Jeseník Praha-Satalice Kutná Hora Strakonice Praha-Březiněves Hlavní město Praha Česká Lípa Náchod Praha-Královice Praha 20 Břeclav Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Šumperk Plzeň-jih Český Krumlov Liberec Praha 12 Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Pelhřimov Cheb Louny Kolín Karviná Hodonín Praha 18 Praha-Benice Jičín Praha 3 Praha-Šeberov Praha-Lipence Praha 16 Praha-Slivenec Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Domažlice Ostrava-město Třebíč Praha-Ďáblice Benešov Jihlava Praha 7 Plzeň-sever Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Praha-Petrovice Děčín Přerov Hradec Králové Mělník Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Bruntál Sokolov Opava Beroun Klatovy Vsetín Prostějov Uherské Hradiště Znojmo Rokycany České Budějovice Rakovník Tábor Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Frýdek-Místek Praha-Suchdol Praha 15 Praha-Řeporyje Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Praha 4 Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dětřichov

Levná dlažba Dětřichov

Dlažba Dětřichov

Zámkové dlažby Dětřichov

Zámkové betonové dlažby Dětřichov

Zámková dlažba Dětřichov

Betonové dlažby Dětřichov

Betonová dlažba Dětřichov

Zdící prvky Dětřichov

Dlažby II jakosti Dětřichov

Dlažba II jakosti Dětřichov

Plošné dlažby Dětřichov