„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dětřichov

Nové produkty Dětřichov

Dlažby a obrubníky Dětřichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dětřichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dětřichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dětřichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dětřichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dětřichov, Levná dlažba Dětřichov, Dlažba Dětřichov, Zámkové dlažby Dětřichov, Zámkové dlažba Dětřichov, Betonové dlažby Dětřichov, Betonová dlažba Dětřichov, Zdící prvky Dětřichov, Dlažby II jakosti Dětřichov, Dlažba II jakosti Dětřichov, Plošné dlažby Dětřichov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Praha-Benice Kroměříž Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Strakonice Praha 14 Praha 13 Praha 15 Jeseník Praha-Křeslice Praha 8 Praha-Petrovice Praha-Slivenec Mělník Praha-Běchovice Praha 20 Blansko Kladno Beroun Most Praha 7 Olomouc Mladá Boleslav Bruntál Klatovy Praha 16 Ústí nad Labem Praha-Lochkov Praha 10 Břeclav Náchod Šumperk Český Krumlov Louny Jindřichův Hradec Brno-venkov Děčín Praha-Koloděje Plzeň-jih Třebíč Cheb Chrudim Praha-Lysolaje Semily Praha-Satalice Vyškov Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha 12 Praha-Čakovice Praha-Troja Praha-západ Praha-Velká Chuchle Karviná Praha-východ Praha-Dubeč Pelhřimov Chomutov Ostrava-město Kolín Zlín Hodonín Vsetín Praha-Dolní Chabry Liberec Nový Jičín Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Praha-Újezd Teplice Frýdek-Místek Praha-Vinoř Hradec Králové Praha-Šeberov Rakovník Praha-Lipence Praha 11 Trutnov Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Praha 2 Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Praha-Březiněves Česká Lípa Znojmo Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Jihlava Praha 19 Sokolov Praha 4 Nymburk Svitavy Benešov Příbram Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dětřichov

Levná dlažba Dětřichov

Dlažba Dětřichov

Zámkové dlažby Dětřichov

Zámkové betonové dlažby Dětřichov

Zámková dlažba Dětřichov

Betonové dlažby Dětřichov

Betonová dlažba Dětřichov

Zdící prvky Dětřichov

Dlažby II jakosti Dětřichov

Dlažba II jakosti Dětřichov

Plošné dlažby Dětřichov