„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dětřichov

Nové produkty Dětřichov

Dlažby a obrubníky Dětřichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dětřichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dětřichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dětřichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dětřichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dětřichov, Levná dlažba Dětřichov, Dlažba Dětřichov, Zámkové dlažby Dětřichov, Zámkové dlažba Dětřichov, Betonové dlažby Dětřichov, Betonová dlažba Dětřichov, Zdící prvky Dětřichov, Dlažby II jakosti Dětřichov, Dlažba II jakosti Dětřichov, Plošné dlažby Dětřichov, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Olomouc Hlavní město Praha Chrudim Praha-Kolovraty Prostějov Praha 20 Kladno Praha 18 Cheb Blansko Praha-Libuš Praha 19 Ústí nad Orlicí Beroun Litoměřice Praha 3 Kroměříž Praha 9 Praha-Královice Prachatice Praha-Slivenec Praha-Šeberov Břeclav Praha 13 Nymburk Náchod Praha 2 Praha 6 Praha-Troja Praha 22 Plzeň-město Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Přerov České Budějovice Jeseník Praha-Újezd Most Praha-Lysolaje Děčín Louny Praha-Štěrboholy Praha-západ Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Praha 11 Ústí nad Labem Praha 1 Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Teplice Tachov Zlín Praha 21 Česká Lípa Karlovy Vary Praha-Dubeč Mělník Praha 14 Uherské Hradiště Chomutov Písek Praha-Suchdol Praha-Benice Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha-Klánovice Kutná Hora Klatovy Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Praha-Řeporyje Šumperk Plzeň-jih Praha 4 Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Opava Strakonice Jablonec nad Nisou Praha-východ Sokolov Trutnov Semily Karviná Praha 17 Bruntál Domažlice Hodonín Praha 10 Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dětřichov

Levná dlažba Dětřichov

Dlažba Dětřichov

Zámkové dlažby Dětřichov

Zámkové betonové dlažby Dětřichov

Zámková dlažba Dětřichov

Betonové dlažby Dětřichov

Betonová dlažba Dětřichov

Zdící prvky Dětřichov

Dlažby II jakosti Dětřichov

Dlažba II jakosti Dětřichov

Plošné dlažby Dětřichov