„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dílce

Nové produkty Dílce

Dlažby a obrubníky Dílce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dílce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dílce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dílce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dílce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dílce, Levná dlažba Dílce, Dlažba Dílce, Zámkové dlažby Dílce, Zámkové dlažba Dílce, Betonové dlažby Dílce, Betonová dlažba Dílce, Zdící prvky Dílce, Dlažby II jakosti Dílce, Dlažba II jakosti Dílce, Plošné dlažby Dílce, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Praha-Petrovice Praha 8 Plzeň-sever Praha-Běchovice Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Most Praha-Vinoř Přerov Praha-Dolní Počernice Praha 14 Praha-západ Praha 17 Kladno Praha 15 Trutnov Praha-Čakovice Praha-Březiněves Praha 20 Brno-město Strakonice Prachatice Jablonec nad Nisou Česká Lípa Semily Nymburk Chrudim Praha 5 Liberec Praha 6 Karviná Praha-Ďáblice Vyškov Sokolov Praha-Kunratice Domažlice Cheb Praha-Lochkov Praha 16 Praha-Nebušice Klatovy Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Benešov Mělník Pelhřimov Praha 11 Břeclav Praha 10 Praha-Koloděje Jeseník Tábor Děčín Olomouc Žďár nad Sázavou Rokycany Praha 9 Vsetín Šumperk Beroun Praha 13 Písek Nový Jičín Český Krumlov Praha 3 Praha-Řeporyje Praha 22 Praha-Satalice Praha-Zličín Louny Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Plzeň-jih Praha 7 Praha-Suchdol Praha 2 Praha-Nedvězí Teplice Praha-Lipence Bruntál Tachov Pardubice Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Znojmo České Budějovice Praha 18 Opava Kroměříž Jindřichův Hradec Plzeň-město Praha 12 Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Kolín Frýdek-Místek Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dílce

Levná dlažba Dílce

Dlažba Dílce

Zámkové dlažby Dílce

Zámkové betonové dlažby Dílce

Zámková dlažba Dílce

Betonové dlažby Dílce

Betonová dlažba Dílce

Zdící prvky Dílce

Dlažby II jakosti Dílce

Dlažba II jakosti Dílce

Plošné dlažby Dílce