„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dílce

Nové produkty Dílce

Dlažby a obrubníky Dílce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dílce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dílce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dílce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dílce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dílce, Levná dlažba Dílce, Dlažba Dílce, Zámkové dlažby Dílce, Zámkové dlažba Dílce, Betonové dlažby Dílce, Betonová dlažba Dílce, Zdící prvky Dílce, Dlažby II jakosti Dílce, Dlažba II jakosti Dílce, Plošné dlažby Dílce, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha-Ďáblice Praha 6 Chomutov Přerov Brno-město Litoměřice Praha 8 Opava Kolín Havlíčkův Brod Tachov Praha-Lochkov Plzeň-sever Ústí nad Labem Praha 21 Hradec Králové Teplice Praha-Běchovice Ostrava-město Písek Praha-Petrovice Karlovy Vary Most Kutná Hora Praha-Lysolaje Vsetín Prostějov Praha-Benice Kroměříž Jičín Praha-Satalice Zlín Praha 22 Plzeň-město Praha-Suchdol Praha-Dubeč Pardubice Jeseník Blansko Náchod Frýdek-Místek Prachatice Strakonice Břeclav Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Uherské Hradiště Hlavní město Praha Vyškov Třebíč Praha-Zličín Praha-Zbraslav Praha 19 Plzeň-jih Praha 14 České Budějovice Rokycany Semily Praha 13 Chrudim Olomouc Praha-Troja Jablonec nad Nisou Mělník Sokolov Svitavy Praha-Řeporyje Praha 20 Praha-Vinoř Praha 9 Jindřichův Hradec Klatovy Praha-západ Ústí nad Orlicí Kladno Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Praha-Újezd Louny Praha 15 Praha-Čakovice Beroun Praha-Nedvězí Praha 7 Brno-venkov Praha-Nebušice Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Praha-východ Praha 1 Praha-Královice Praha 17 Mladá Boleslav Praha 18 Praha-Kolovraty Český Krumlov Rakovník Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dílce

Levná dlažba Dílce

Dlažba Dílce

Zámkové dlažby Dílce

Zámkové betonové dlažby Dílce

Zámková dlažba Dílce

Betonové dlažby Dílce

Betonová dlažba Dílce

Zdící prvky Dílce

Dlažby II jakosti Dílce

Dlažba II jakosti Dílce

Plošné dlažby Dílce