„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dílce

Nové produkty Dílce

Dlažby a obrubníky Dílce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dílce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dílce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dílce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dílce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dílce, Levná dlažba Dílce, Dlažba Dílce, Zámkové dlažby Dílce, Zámkové dlažba Dílce, Betonové dlažby Dílce, Betonová dlažba Dílce, Zdící prvky Dílce, Dlažby II jakosti Dílce, Dlažba II jakosti Dílce, Plošné dlažby Dílce, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Český Krumlov Praha-Zbraslav Šumperk Prostějov Praha-Přední Kopanina Opava Sokolov Beroun Břeclav Praha-Šeberov Hlavní město Praha Plzeň-sever Kroměříž Strakonice Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Brno-město Trutnov Praha 7 Praha 13 Jičín Mělník Plzeň-jih Hradec Králové Praha-Březiněves Praha-Křeslice Brno-venkov Znojmo Praha 18 Tachov Karviná Praha-Čakovice Nový Jičín Louny Plzeň-město Rakovník České Budějovice Praha-Vinoř Most Praha-Petrovice Praha 5 Kladno Tábor Praha 8 Jeseník Jablonec nad Nisou Praha 20 Praha 11 Praha-Slivenec Praha 6 Semily Vsetín Pelhřimov Žďár nad Sázavou Teplice Praha-Nebušice Benešov Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Klatovy Jindřichův Hradec Praha 3 Liberec Praha-východ Praha 19 Svitavy Praha-Velká Chuchle Pardubice Děčín Zlín Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Praha 22 Praha-Satalice Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Písek Praha-Libuš Praha 9 Bruntál Chomutov Nymburk Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Karlovy Vary Třebíč Česká Lípa Praha 14 Litoměřice Praha 12 Kolín Cheb Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dílce

Levná dlažba Dílce

Dlažba Dílce

Zámkové dlažby Dílce

Zámkové betonové dlažby Dílce

Zámková dlažba Dílce

Betonové dlažby Dílce

Betonová dlažba Dílce

Zdící prvky Dílce

Dlažby II jakosti Dílce

Dlažba II jakosti Dílce

Plošné dlažby Dílce